Споделена история от Секс и интимност

Секс с чужденки - за предпочитане или не
Здравейте, на 29 години съм и секса с жени от други националности и раси много ме влече. Бил съм на не-малко места по света, ходил съм доста и по нашето Черноморие. Винаги изпитвам огромен мерак да опъна някоя чужденка. Струва ми се много яко да бъде развян българския флаг на чужда територия. А и интереса ми към различните култури е много голям, а една култура най-добре се опознава като преспиш с нея. Бил съм с рускини, украинки, англичанки, холандки, германка, бразилка, филипинка, корейка, индийка, сръбкиня, туркиня, китайка, а скоро ще ходя на гости и до Македония.
Важно е да подчертая, че не става дума за проституки, а за свалки предимно в дискотеки, така че не споделяйте опит с жрици.
Не мога да кажа, че някой са по-добри от други в леглото, а и опита ми не е много голям, че да давам генерални оценки. Най-яко ми беше с 1 рускиня, 1 англичанка, бразилката и туркинята. Споделете и вие вашия опит.

Коментари

1.   И аз бих правил секс с чужденка. Бихте ли споделили как така ги сваляте, какво им говорите, как се навиват да правят сека с вас като не ви познават...

2.   Румънките са много добри, но най се изкефих на една албанка беше нещо незабравимо и изклиучително красива. и аз съм пробвал с доста, но споменах румънките защото ти липсваха в листата и ти ги препоръчам. колкото до албанките не е гаранция че всички ще са така добри като тази но която попаднах. я разкажи за китаиките дали е вярно че пъшкат много понеже аз не съм бил с китаика но един приятел ми каза че пищели доста и то по много смешен начин.

3.   Македонките не са чужденки.

4.   Ехе! Ти си покорил половината свят. Давай, защото като чета колко българки не само правят секс, а се женят за чужденци, мъжкото съсловие сме непоправимо изостанали.

За съжаление, тук в България няма голям избор. Виждал съм няколко афроамериканки (ако са били американки). Но не знам как да подходя, струва ми се, че шанса да ми обърнат внимание е нищожен. Иначе в университета имаше една мацка от Македония и една от Украйна, които ме харесваха, но нали съм си стеснителен и не можах да направя нищо. Действай от мое име!

5.   "Струва ми се много яко да бъде развян българския флаг на чужда територия"... Така ли оправдаваш разхайтеното си поведение? Отврат!

9.   Абе не знам, но мен не ме кефи точно такъв човек, като теб, да разява българския флаг. :)

10.   Не мога да разбера, защо като е чужденка е нещо по-различно? Все едно говориш за месарски магазин, където си избираш различно месо? !

11.   Ето, започна се. Сега жените ще започнат да ти пишат, че си "разхайтен", "женкар", " само секс ти е в главата" и така нататък. Но когато те са с чужденци, тогава го изкарват все едно, че принца на Англия е дошъл на бял кон специално за нея, неповторимата и уникална българка, за която никой български мъж не е достатъчно богат, красив, добър и достоен. Само гледай :D
И ако трябва да съм искрен, за мен като мъж, тази мода да ходиш с чужди мъже и жени е пълна простотия. Само супер комплексиран и неуверен човек може да се гордее, че прави секс с чужденци. Няма значение дали си мъж или жена, всички ние сме българи и ако някой го е срам от това проблемът си е негов. Ако искате може и гъза да си съдерете, пак си оставате българи.

12.   До номер 10: Щом като чужденците "не са нещо по-различно", защо има тема в сайта как жените търсят чужденец?

14.   До 12, не от 10. Кои жени търсят чужденци? Повечето българки си търсят българи. А най-вече всеки си търси това, което му допада.

15.   Румънките наистина са уникални, много мили, красиви и добри.

16.   Аз съм спал с испанка и доминиканка. Испанката беше адски слаба в леглото, доминиканката също не беше нещо кой знае какво, но се ядваше. Всъщност, доминиканката като се качи отгоре беше блестяща, но за съжаление по неясно за мен каква причина се умори буквално за 2 минути, а когато аз вършех работата тя почти не се движеше.

На мен ми беше мерак да го направя едно с чужденка, и второ с черна, та затова го направих първо с испанката, а после с доминиканката, макар че тя не беше черна, не беше даже и мулатка - имаше някакъв странен цвят, клонящ направо към бяло.

Сега се очертава да спя с друга доминиканка (зарибяваме се и натам отиват нещата), която пък си е почти бяла, така че скоро може и да добавя опит в сексуалните си отношения с чужденки. :)

17.   Чехкини майка 40 годишна висока рижава с дъщеря 15 годишна пепеляво руса и двете синеоки. Видях ги преди две лета и още ги сънувам.

18.   От номер 10, жените не си търсим чужденци, но предишният ми опит с български мъже не беше мечтан, извинявай много, но много български мъже са тичипния Бай Ганьо, чакащ жена му да изчисти, сготви, работи, да му пере, да му отгледа децата, а той само да се почесва на дивана. Съпруга ми е германец, живея чудесен живот, двамата работим, имаме си чистачка и наравно си отглеждаме детето, нещо което малко български мъже правят и тук парите нямат нищо общо, манталитета е :)

19.   Някои обвиняват автора в "разхайтеност", според мен просто се наслаждава на младостта си и събира опит с момичета, които явно също искат необвързващ интимен контакт. Аз съм почти на годините на автора, но никога не съм правил секс нито с българка, нито с чужденка, това по ли е добре? Много бих искал да имам интимност с някоя екзотична испанка или латиноамериканка, но засега това си остава в сферата на мечтите.

20.   Автора: Работих на круизни кораби и там срещнах някой от тези екзотични нации. Освен това бях с хубава работа, а и съм висок и бял и нещата не бяха трудни. Относно китайката, само веднъж правихме секс, а тя беше на 22 девствена. Супер трудно я навих. Относно самия секс по-скоро си мълчеше понеже беше много притеснена. Пропуснах да спомена че и с чехкиня съм бил, даже май тя ми беше първата чужденка още преди 7-8 години на морето. Някой попита как ги сваляте. Както и българките, само че заради езиковата бариера тука са по-важни боди ленгуйдж и увереност, а не какво ще кажеш. Като цяло няма нужда от много приказки.

21.   Aвторе, не им обръщaй внимaние нa тези дето викaт че имaш рaзхaйтено поведение. Щом нямaш женa и децa, зaщо дa не нaслaждaвaш нa животa? Те кaто не е*aт си е техен проблем.
Aз съм женa нa 25 години и съм билa с чужденци. С един имaхме и сериознa дългогодишнa връзкa. Лaтиноaмерикaнец. Лудa любов беше с него. И луд секс. Съседите мислили че взимa виaгрa. Не било нормaлно дa прaвим секс 5 чaсa нa ден хaхa
С двaмa бългaри съм билa. Единият от тях беше достa смотaн. Хубaво момче, aмa сaмо дърa-бърa, пък не пристъпвaше към действия. Уж ме свaля, a не смее дa се доближи. Тa трябвaше aз дa вземa нещaтa в ръце. Инaче добре се предстaви в сексa. Зa испaнците могa дa кaжa че много ги бивa в свaлките. A и в леглото ги бивa. Добре сa нaдaрени, a сa и много стрaстни. Сaмо от доминикaнците имaм оплaквaния. Имaлa съм две гaджетa доминикaнци. Вярно, с големи пишки сa. Aмa не знaят дa ги използвaт. Никaк дaже. Грубияни сa в леглото, егоисти. A и миришaт... УЖAС!

22.   Автора че не е най-добрия пример за подражание, не е.. ама много вярно тея български к**** всеки чужденец ги е минал и се праят...

23.   Разбирам и подкрепям автора. Аз самата винаги съм търсела нещо различно и вече имам богат опит със всички раси и много националности. Това, което ми е противно в отношението на автора, е желанието му "да бъде развян българския флаг на чужда територия". Моите мотиви винаги са били лични, никога национални. Не смятам, че "превземам" или "наказвам" някого чрез секс. Бих могла да накажа приятеля или съпруга си, ако той ми изневери, но това очевидно няма да е на национална основа.
Лично преоръчвам на автора да опита с по-трайни връзки. От моя опит ще споделя, че връзките с представители на чужди националности и култури са много интересни и обогатяващи и не се изчерпват само със секса.

24.   Автора: Бих опитал и по-дълготрайна връзка с чужденка. Много харесвам географията и са ми много интересни различните култури. Досега обаче не съм имал възможност за нещо повече от мимолетна връзка заради твърде краткото ми пребиваване на местата където срещнах тези момичета/жени. Не казвам, че българките не са яки, но за мултикултурно ориентиран човек като мен срещите с жени от други националности са много по-интересни.

25.   21, ти сега и с чужденеЦ ли му предлагаш да пробва? :) Човекът пита за чужденци от женски пол, все пак. Нищо, де, може да си го заинтригувала. :)

26.   Ама Номер 10, той говори така, както и вие говорите за мъжете все едно са някаква стока или някаква прищявка, кой с пари, кой без пари, кой грозен, кой не знам си какъв. Вие сте същите. Що трябва да се лъжем.

27.   22, значи българките, правили секс с чужденци са "к*рви" или "к*чки", а авторът просто "не е е най-добрият пример за подражание". Дооообреее!

28.   Между тукашно дърво и чужденка разликата е огромна! Тука са някакви механични и правят секс със огромно нежелание, а чужденките някак много палави и неангажирани.

29.   Не разбирам ЗАЩО повече от половината ми коментар е орязан! Губи му се смисълът!
Беше с лека ирония, но е КОНКРЕТНО по заглавието! И е снързан с това дали този секс е за предпочитане или не. И е 100% адекватен!!!
А вие сте оставили 2 изречения. Възстановете ги!
За тази сметка публикувате глупостите на Чичо, знаейки много зобре какво правите!
Номер 27

30.   Я, това пък е нещо ново-да режат половината коментар? Мен досега са ме рязали нацяло-няма средно положение.

32.   само не разбрах какво ще рече "за предпочиттене или не"!?

33.   Аз съм го правил с латиноамериканка ,мулатка, рускиня и украйнка, а също и с две азиатки- японка и корейка. От мулатката и латината останах най доволен. Азиатките според мен са прехвалени , както рускините и украйнките .Не бяха зле де - но пък не бяха и кой знае какво, нещо особенно. Та това е общо взето при мен .

34.   30, ново е да. Изненада ме. И на мен преди са ми рязали само цели коментари, а сега половината. После го направиха и в друга тема. Отново попитах защо, след като е конкретен, по темата, без обиди и така с извадка изменят смисъла. И повторих изрязаното. Е - тогава ми изрязаха целия нов коментар и не го публикуваха изобщо. Възмутена съм!
Номер 27/29

35.   От №23: и в България има достатъчно чужденки. И аз не съм скитосвала по чужбините, за да ги намеря. Просто трябва да се поогледаш по-добре и да бъдеш настоятелен за нещо повече към момичето, което ти хареса.