Споделена история от Секс и интимност

Главичката на пениса ми ме сърби
Здравейте, Аз съм момче на 15 години и от няколко дена главичката на пениса ми се изчерви и много ме сърби, днес даже се появиха и някакви червени точки по главичката като го забеля, главичката е червена, а и самия пенис отпред е зачервен. На моменти започва да ме сърби, на моменти спира. Моля кажете ми какво да направя, много се притеснявам. Не ми се иска да ходя на лекар, пък и малко ме е срам да кажа на нашите... Благодаря предварително !

Коментари

1.   Ами иди на лекар!

2.   Да не си рекалил с мастурбирането? Колко често миеш пишлето? Може да се е инфектирало нещо, а в комбинация с мастурбацията съвсем.

3.   Това са нормални бактерии, може и да са гъбички. Направи му промивка с една-две песъчинки от калиев перманганат разтворени във вода. Водата трябва да стане бледо розова. Топиш пишката за минута две и за два дни си тип-топ.

4.   Абсолютно изключи варианта СРАМ. Отивай и казвай веднага, тъкмо в началото на проблема! Може да е инфекция от нормална настинка, а може и друга болест. Лечимо е, но сподели с вашите задължително. Те ще ти помогнат. По-добре сега и да изтърпиш малко срам, отколкото след време, не дай си Боже, да стане нещо.

5.   Едва ли водиш полов живот, така че спри самозадоволяването за няколко дни :) Явно си го протрил

7.   Може да е обикновена алергична реакция, а може и да е възпаление. Ходи на лекар. Бързо!

8.   Гъбички.

10.   Гъбички са моето момче. Низорал ще си вземеш от аптеката, 4 лева струва. С тази пастичка сутрин и вечер се мажи, спри мастурбацията задължително и не е лошо да идеш на лекар, вярвай ми те са се нагледали, няма срамно, това ти е тялото трябва да се грижиш за него.
Поздрави, Melinda

11.   Не съм маструбирал. Сега от време на време започва да сърби отивам забелвам го един, два пъти малко боли и след няколко минути спира и така през няколко часа

12.   А ако просто изчакам, ще се оправи ли или задължително да си купя калиев перманганат?

13.   Ако са гъбички, пробвай да оставиш главичката оголена в гащите известно време и ще отмине.

14.   А как да разбера дали са гъбички ? Сега ми се е образувало нещо като коричка и когато го забелвам ме боли и трудно става, пък ако остава главичката заголена няма ли да ми е гадно като се опира в бельото.

15.   Номер 3 съм.
Няма кво да чакаш, къпи си калиев перманганат, промии го няколко пъти и ще видиш, че ще ти мине. Ако не мине, отиваш на лекър. Проблем става вече, ако не можеш да го заголиш, или те боли, докато се опитваш да го правиш. Получава се при възпаление и се нарича фимоза. Не е толкова страшно, прави се лека операция като се цепва кожата около главичката. Но гледай да не стигаш до там.

16.   Ако това ще ви помогне: Забелязах, че всяка вечер като се къпя и след това си взимам нови боксерки (изпрани) и на сутринта там където е бил пениса има едни петна по боксерките бели са. Дали са гъбички...

17.   Намазах го с ябълков оцет. Дори не мога да го забеля.. боли много и е почти невъзможно

18.   Както ти писах по горе, сигурно имаш фимоза, щом не можеш да го забелиш. Отивай на лекар да те оправят, че ще стане по-зле! Никакъв оцет няма да ти помогне.

19.   Вече мога :) Мисля, че положението се оправи горе долу. Вече не ме сърби толкова не е зачервен много, от време на време ме сърби.

21.   И номер 18, не раздавай глупави съвети, а накрая да се сетиш, че трябвало лекар!