Споделена история от Секс и интимност

Болки в клитора след мастурбиране
Здравейте. Момиче съм на 17г. Не водя полов живот. Преди няколко дни бях на лекар, защото имах болки към уретрата и ми щипеше като уринирам. Изписаха ми хапчета за цистит като не откриха нищо на ехографа. Онзи ден мастурбирах и след като свърших много ме заболя клитора сякаш нещо отвътре ме поля с киселина. И тези дни ме боли като седя и при допир. Няма нищо видимо като пъпчица или херпес само е зачервено. Дали на някой му се е случвало и дали се е получило от цистита. Благодаря Ви предварително!

Коментари

1.   Не те боли самият клотор, а уретерата. Пий си медикаментите! Антибиотик???? Ако не се орправиш пак отиди, защото е упорито. Не мастурбирай докато не се оправиш!

4.   Може, докато си мастурбирала да ни спазила добра хигиена или знам ли, и така да се е възпалило. Не е задължително да има външен белег, но в такъв случаи може до тук да се е стигнало след мастурбирането. Споделила ли си на лекарят си за това, което правиш, защото в това няма нищо лошо, ако не си-мисля че той би ти дал по-раличен отговор. :)

5.   Да, раздразнен ти е клитора от цистита, не го прави известно време или мастурбирай през качулката му така няма да те боли.

6.   Леле мила, спокойно.
Не е нищо страшно, случвало ми се е. Слушай, това се получава от "протъркване" или "протриване" на мястото. След интимен контакт с приятеля ми, когато използва пръсти и при мен беше така. Много ме заболя и както каза ти, чувството е сякаш си поляна с киселина. Когато уринираш - щипе, съвсем нормално е. Не е хубаво и приятно по принцип, защото боли и може да стане инфекция, но спокойно. Ще ти мине ако се мажеш с крем "здраве" или "бочко" на мястото където ти е зачервено и също е хубаво да удвоиш хигиената си, по-добре не се самозадоволявай докато не ти мине. На мен ми мина за три дни, не се притеснявай, също може да се е получила ако не се бела хубаво намокрeна, навлажнена както искаш го кажи. Дано да ти бях полезна! :)