Споделена история от Секс и интимност

Пенисът на приятеля ми е огромен
Здравейте момичета, на някои може и да им се стори смешно, но на мен не ми е. Аз съм момиче на 26г приятеля ми на27г. мога да кажа че доста обичам секса. Когато запръв път видях пениса му щях да припадна. Около 25 см и много дебел. Помислих си как ли ще влезе тово чудо в мен защото съм много тесничка. Той е доста нежен с мен но въпреки това когато се чукаме чувствам че ще ме разпори. Като споделя с приятелки всички ми завиждат ама не знаят какво ми е. А аз го обичам!!!!!!!!

Коментари

2.   Бас държа, че тази тема е писана от мъж чикиджия:))

3.   :))) Мила ами освен, той да е по - внимателен и нежен с теб :))) Ти, защо не му кажеш :) Няма да те разпори спокойно много трудно ще стане това, просто не те възбужда достатъчно и те боли, това е :)
Успех!

Студента по медицина

4.   Ами права си, само ти си знаеш какво ти е! щом го обичаш продължаваите заедно. ще му казваш да е внимателен и с течение на времето ще свикнеш!

5.   И на мем ми се е случвало с един пич с доста голям и дебел в началото боли но става страшен секс

6.   ЗДРАВЕИ а ако искаш да останеш с него по добре правете френска любов така или иначе вие ще се забавлявате мн повече според мен и късмет пробваите с ФРЕНСКА ЛЮБОВ хем за разнообразиеее късмет !!! :)

7.   Приятелю, каква френска любов, ти знаеш ли как се лапат 25 см, особено ако диаметърът му е пропоционален на дебелината....

8.   Прати приятеля си на мен, аз си умирам за такъв кур!

9.   Е, това не е чак дотам страшен проблем - модерната медицина разполага със страхотни средства за отпускане на гладката мускулатура, а при нужда и за обезболяване - вкл. и на влагалището. Просто се посъветвай с гинеколог и невролог за да се обмисли комбинирана терапия до момента, в който ти сама ще управляваш сексуалната си нагласа и размера на пениса на приятеля ти няма да има негативно значение

10.   путката е растегливо понятие не ми расправяй че те чука редовно и още си тясна

11.   Пробвайте анален секс! :-)

12.   За анален, ох, недей, ще и пръсне червото, бе!

13.   Аве кво се прайте 25 само дето му е 15 сигорно ай стига преувеличавахте а?

14.   Искам и аз да ме чука толкова надарен мъж....

15.   Много жени биха ти завидяли, де късмет де!

16.   Не завиждайте на момичето, защото съм била в таква ситуация, използвахме много гел /лубрикант/ и колко и разтегливи да са стените на влагалището, ако си суха направо може да се озовеш в Пирогов/ с мен един път се случи точно това - може и да ви е смешно но ме разкъса и да не казвам какво преживях/.

Затова съвета ми е поговори с него да бъде по-внимателен, повече любовна игра преди това, използвай гел - има го в аптеките и ако и това не помага .....ти си реши, смени го с друг.

17.   Тук повечето са от хомо дружинката :)))))

18.   Каква жена си ти да се уплакваш от голям пенис.Не ти се е падал,някой сас 12 см ,за да видиш какво е!

19.   Сигурно е около 18 см., но на страха очите са големи:) Много лубрикант ще свърши работа. И мацки, наистина не е приятно да ходиш протъркана... Нормалното средно си е най-добре.

20.   До 7: "Приятелю, каква френска любов, ти знаеш ли как се лапат 25 см, особено ако диаметърът му е пропоционален на дебелината.... " - диаметър и дебелина не е ли едно исъщо?????

21.   Свойство има тя чудесно /путката де/ и се разтяга много лесно

22.   Емм мила кажи му да е по нежен и да внимава . Спокоино нямя да те распори .

23.   момиче ти 25 см хуй знаеш ли какво означава. тез 25 санта ако влизат от пут*** ти значи вече може да си вкарваш шиета у п...

24.   Ако толкова се притесняваш дай го на мен аз ще го поизтощявам и така няма да те юрка много, много... . все пак приятел в нужда се познава:D

25.   знам какво ти е, идвали са много момичета при мен със същия проблем. Радващото е, че мога да направя така да почувстваш удоволствието, което това чудовище те възпира да изпиташ. Въоръжен съм с 11 сантиметра, четвърта вена и неизчерпаемо количество енергия, готови да осъществят копнежа ти за качествено месо и гарантирано любовно удоволствие, което тези чудовищни сантиметри не са способно да ти осигурят :)

26.   Оня ден му го мерих на моя и направо се изцъклих
24 сантиметра, и е много дебел
а на мен все не ми е достатъчно, въпреки че е добър..

27.   Ж30: Добре дошла в отбора! :)) Съпруът ми е с 28/6 см. Аз бях изключително тясна, когато се запознах с него. А да не коментираме, че година и половина преди това нямах сексуални отношения... "Разбирачи" - много. Истината обаче е една: Да, голям му е и какво от това?!

Първо, прецени какъв човек е и дали желаеш да споделяш живота си с него, или ще го ползваш само за забавление. От това ще зависи отношението ти към него и обратното...
Второ, взаимно се съобразявайте. Да не го парвите, когато една от страните няма желание. При теб може да е пагубно.
Трето, ако оставаш суха понякога, това е нормално - Ползвай лубрикант!!!
Четвърто, нека той се "грижи" предварително повече за теб. Предварителната секс игра не е за пренебрегване. Щом те предразположи и превъзбуди, сексът след това е невероятен.
Пето, имай пред вид, че в началото е странно, боли много, но с МНОГО упражнения се свиква и след това е неверотно удоволствие...
Шесто, бъди жена в обществото и курва в леглото. Образовай се сексуално непрестанно. Прилагай различни тактики, милувки, пози и т.н.
Ако има намесени чувства, ще сте влюбени и неразделни като нас.

29.   Хехе, специалисти много, особен последната госпожа с многото опит! Циркаджии! Ако се обичат, всичко е наред, ако не - порно филм и то долнопробен! Хайде, живи и здрави! С големи и тесни и т. н. циркаджии дето не знаят как и какво да направят! По-добре да дойде някой... а?
:) Смешници!

30.   Абе хора вие сте откачили бе. една пише 25см, друга пък 28см. вие имате ли представа колко см са това и колко нищожен процент от мъжете на ЗЕМЯТА имат такъв размер.
Я поразгледайте пак линийките и не мерете от гъза :D

31.   кво се оплакваш мари то си е за хвалба а дай Боже всеки му. Дай ми тоя твоя мъж на мене
фери 27

32.   До 27 - От пубисната кост ли е измерен 28? Чувал съм, че жените ги боли ако надминава 20см.. големите пениси са достигали рядко повече от 20-22см. Ако е мерен по най честият и грешен начин, значи може да махнеш тези 8 от 20см. То и 20 са много...

34.   В крайна сметка, всичко зависи от любовната предигра. Аз съм с нормалните 16 см дължина, но с 6, 8см ширина. След задължителното "Уау" нещата винаги са се случвали прекрасно с партньорките ми. Просто не трябва да се бърза и да се "вандалства".

36.   Стига глупости и измислици! Мъжа ми има 19/8 см - мерила съм го в самото начало, когато имах чувството че ще ме разпори!
Беше ми нужно доста време и упражнения докато спрат болките!
Сега съм доста широкичка а сексът е супер! Ж. 33

39.   С приятелката ми си говорихме веднъж и тя ми разказваше за секса с първия и приятел, който и е бил първия. Каза, че я разбивал от секс и му бил голям и на нея и е било много хубаво. Попитах я колко му е по голям от моя ( на мен ми е 14. 5) и тя ми показа. На око ми се сториха 17-18 см. И я попитах с кой и е било по - хубаво и тя каза с мен, обаче след секунда мълчание добави - обаче си има значение по - големия... при което ми стана ясно, Че с мен и е хубаво обаче ако можеше пак да я наебе бившия и с голямата му 18см бухалка ще е във възторг от щастие, Че отново ще я чука голям хуй. И си мисля че ще го изтощи до краен предел. Мисълта ми е че и 14 15 см стигат обаче като жена е видяла какво е секс и с 18см знае че големия хуй е много по хубав възбуждащ и задоволяващ от 14 см хуй. Имам едно странно желание искам да направим 3ка или 4ка аз приятелката ми и още 1-2 момчета който са по надарени и да я гледам как ще се забавлява с големите им парчета (дори по скоро няма да участвам много а повече ще ги гледам как я разбиват и как тя им си радва)

42.   имам чувството, че нямате реална редстава за размерите... имах приятел с 19 санта и всеки път ме болеше... не е за мен... жени с вагини 25 см, не знам къде са ви останалите органи... 15-17, по-дебеличък...идеално

43.   Бас хващам, че не е 25см. Измери една краставица примерно 25см, хвани я с 2 ръце да видиш докъде стига и после провери. Ако преди си виждала някой 12-13см и тоя е с 19 си въобразяваш.