Споделена история от Секс и интимност

Болка при секс - до кога?
Привет! Аз съм момиче на 20 и от съвсем скоро - почти 2 месеца правя секс. Приятелят ми е внимателен но мен ме боли всеки път. :( Използваме гелчета за овлажняване, а и аз си отделям доста, но явно не е това причината. Знам че може би тялото ми не е свикнало още, но кога ще спре да ме боли. Боли ме най-много при първото влизане, после има понякога някои моменти когато е добре и после пак към края е болезнено и се радвам че той свършва. Моля споделете при вас колко време ви е боляло и има ли начин да не ме боли. Гледаме да се възбудим да има дълга любовна игра, той е нежен и всичко, но боли. ;(

Коментари

1.   Някои мацки искат да ги болли, ама даже и не усещат кога им влиза. И ти ще станеш така, ама що не се присъединиш към тях? Май не те възбужда това, че ще те зболи, ама ще ти мине. А оргазум въобще знаеш ли какво е? Тоя твой приятел, дали като свърши сам, те оставя да оплакваш болката си? Не прави ли нещо за да те "оправи" като жена? Нали не си кукла от сексшопа все пак?

2.   Какъв оргазам номер 1. Та тя прави секс едва от два месеца. Явно си малък и не ги разбираш много тия работи. Мойта бивша приятелка също беше девствена. В началото и нея я болеше, като болката с времето намаляваше. След около 4-5 месец вече тя искаше да правим повече секс от колкото аз. След 6 ме караше да съм по груп защото така и харесваше повече, а първия оргазъм при нея се появи около 9 месец. Все пак спомням си, че в началото когато виждах, че я боли и я питах дали иска да продължаваме, тя казваше, че едновременно я боли и и харесва. Така, че практиката е рещение.

3.   Ами не прави там е проблема. Преди да започнем да правим "истински" секс много се стараеше да свърша клипорно, но вече не е съвсем така. След като свърши някак все ме забравя. Или казва че е уморен и му се спи или неправи нищо и чака да мине време, когато моето желание вече е отдавна отминало. Или излиза с номера да ме остави да си почина и да не ме травмира след болката. А за мен не че това е супер важно и нещо като фикс идея но ме дразни цялостната промяна в отношението му към моето удоволствие. ;(

4.   Имаш вагинизъм.Явно май не си готова да си с този човек.

5.   Ами, не ти е лесно... Що не му споделиш, че го искаш, въпреки, че те боли? Ако ще, с лечебна цел да е, ти му казвай, че ти е хубаво да правите секс. Все пак , да не се чувства виновен, че те наранява, щото няма да е гот, ако иде при друга да си навакса удоволствието, което, бъди сигурна, у дома не получава. Но ако се потруди да те "разработи" (извинявай за грубата думичка", резултатът ще е по добър и за теб, но и за него. А и ти самата можеш да се поразшириш с някакъв подходящ предмет -вибратор или н.п. Но все пак за да направиш каквото и да било, първо трябва да искаш секс, и второ, трябва да се консултираш с лекар, защото ако имаш накаво заболяване (за което ние можем само да гадаем), то лекар би разсеял съмненията ти. Във всеки случай, правилно си разбрала, че този орган служи именно за това -да те доказва като жена.

6.   Аз също го правя от скоро и мен ме боли.Получава се раничка и от там идва проблема.С повече практика всичко ще се оправи.Успех : ))

7.   А бе тези момчета как чукат-да не са като шевни машини? Вкарва се и се изкарва бавно и нежно, със периодична промяна на дълбочината на проникване във теб.

9.   Аз пък се възбуждам, като си представя, че ще ме боли и с нетърпение очаквам болката, с мисълта за това, което я следва. Но така беше до скоро. Вече няма болка. Липсва ми. Но пък последващото е още по силно...

10.   Аз правя секс от близо 5-6 години и от година и нещо има пози в които просто усещам болка..това се дължи всъщност на доста неща:примерно на това че си тясна все още,на това че в даден момент ставаш суха,начина на проникването на твоя приятел трябва да е по нежен и внимателен,колкото и да му е голям члена винаги в началото ще я изпитваш тази болка..:) ще внимавате малко повече и всичко ще е наред :)

11.   Благодаря на всички за коментарите и съветите :)

13.   и мен ме болеше близо 1 година го правя но приятелят ти трябва периодично да прониква в тебе не така хайде готово