Споделена история от Секс и интимност

Най-добрият приятел на бившия ми
Здравейте! Жена съм на 21 години и имам проблем! Преди година приключих връзка. Мъжът беше голямата ми любов, но пътищата ни се разминаваха. Около 4 месеца след раздялата ни се бях прибрала в родния ми град(студентка съм и си идвам мн рядко) и решихме да излезнем по женски с приятелки. Пих малко повече и решихме да идем на дискотека. Там бяха бившия ми приятел с неговата нова приятелка и всичките му приятели. Взех да пия още повече. Отидох до тоалетната(едяам стигнах до нея) чаках много време преди да вляза в тоалетната. Излизането се оказа трудно обаче. Отварайки врата на тоалетната бутнах най-добрият приятел на бившия ми. Взех да му се извинявам и го целунах. Месец по късно той ме покани на среща. После ми направи вечеря и преди няколко месеца започнахме да правим секс. Още всичко е тайно, а секса е уникален. Най-хубавият ми секс до сега. Но проблема е че по време на секс преди седмица той ми каза че ме обича. На сутринта ми каза, че иска сериозна връзка и да не се крием вече. Другият проблем е, че аз нямам същите чувства към него и секса няколко пъти в седмицата ми харесва.

Много съм объркана и не знам какво да правя. Моля ви дайде ми някакъв съвет!

Коментари

1.   Щастливка

2.   Е, лесно е, кaжи му и товa е. Aко му изнaся- добре, aко не, приключвaте "свиждaниятa" и също ще е добре. Сaмо не зaпичвaй връзкa от съжaление, скукa или зa добрият секс. Тaкивa не зaвършвaт никогa добре. Не си създaвaй сaмa дрaми.

3.   Ми големи хора сте. Кажи му само кекс, яжте докато ви омръзне и бегай. Защо си усложняваш живота. Стой далече от бивши и приятелите им, нямаш нужда от тая болка и не ми казвай че не ти пука, защо се напи тогава.

4.   Аз съм била в това положение, но някак си успяхме да започнем връзка с приятел на бившия ми и сме още заедно (3 години), също и много се обичаме и сме щастливи. Мога да кажа, че е мноооооого трудно в началото, много съмнения има, много криене. При мен той беше по-дръпнатия и нежелаещ да рискува и трябваше много да се боря. И в твоя случай не вярвам да е само секс. Една жена за разлика от мъжа рядко прави секс с някой, който и е безразличен :), най-малкото ти е много симпатичен. Скоро ще разбереш, че имаш и чувства, дано не се обърнат нещата тогава, обаче и той да се дръпне. Нещата или стават точно навремето или после става невъзможно

5.   От авторката : номер 3 към сегашния ми приятел за спорта нямам чувства, а към бившия ми приятел явно имам.. аз за това не знам какво да правя, ако реша да имам връзка с най-добрия приятел на бившия ми ще се наложи да виждам доста често бившия ми... а секса ми харесва и това, че е неангажиращо и не влагам чувства също беше добре... постоянно го мисля и не знам какво да правя...

6.   "И това продължи около 20 мин... " Коя ли е тази на която ще и е неприятно и ще остави това да продължи толкова дълго? Сигурно някоя със "сърбеж"?
"Ако не се бях измъкнала навреме щеше да ме изнасили и да ме ЗАРЕЖЕ(той е на 50, а аз съм под 20г. )" Е, това вече си е повод за притеснение, ако си се надявала на брак и деца.

7.   Жена няма да пита такива неща. Май си дечко на 21 години

8.   Абе кво ви става бе хора
... Само пиене ви в главата... Ако не беше пила нямаше никога да идеш на дискотека а камо ли да правиш секс с най добрия приятел на гаджето ти.. следиш ли ми мисълта???
Без алкохола ти и хората като теб сте кръгла 0 ама кръгла... И не се оправдавай с пиенето...
Получила си каквото си търсила.. навсякъде алкохолизирани типове и жени които пият.. повръща ми се от вас... И не казвай ама ти не ме познаваш... никога не бих обърнал внимание на боклук като теб