Споделена история от Секс и интимност

Срамни устни
Здравейте, на всички заинтригувани от проблемът, който ще споделя тук. Момиче на 18 години съм. Все още съм девствена поради две причини - пръвата е, че до преди известно време търсех правилния човек, човекът, който няма да му е само за едничкия секс, мисля, че ме разбирате на къде бия. Та, втората причина е имено проблемът, който ме притеснява. Не знам дали е точно проблем, но това е нещо, което ме притеснява. От малко повече от година имам приятел, с който много искам да го направя, мисля, че той е човекът. Готова съм да го направя, НО.. различното при мен е, че малките ми срамни устни са мааалко по-различни. По-месести са, излизат извън големите срамни устни, не е фрапиращо, но ме притеснява. По - тъмни са, може би близко да кафевия цвят. Срам ме е, притеснявам се от това как може да реагира приятелят ми. Той ме обича, аз него също, но това ме влудява. Какво да правя? Някакъв проблем ли имам? Моля ви за съвет - жени/мъже с опит. Благодаря.

Коментари

1.   Няма нищо, всички жени са различни. Това е не болест. Той пак вероятно не имаще много връзки с жени и няма да кажа нищо.

Успех!

2.   Това е Божа работа, не се притеснявай! Ако те обича истински, ще обича това което ти е дал Господ. Тъкмо ще го тестваш, ако вземе да шикалкави когато види котето и не налитне да го смуче, значи не е за тебе. Намери си онзи който с кеф ще смуче тези сочни долни(защо срамни? ) устни. Не е важен вида им, важна е хигиената. Може да са най красивите, ако мирише на лошо, тогава става лошо!

3.   бахти смешните женски представи... вие все още живеете в рицарските времена с дамата на сърцето и тем подобните тъпотии... правиш го и толкова.. кво му мислиш

няма жена на тоя свят, в която като съм си говорил и да не е съжалявала за първия си път. всяка съжалява и мисли, че човекът е бил неправилен.

4.   Иди на генеколог

5.   Мъж 29г.
Здравей, нека ти кажа нещо, не се притеснявай как изглеждаш долу, на нас не ни пука честно казано, когато правите секс той няма да гледа долу дали е естетически издържано, може да прозвучи грубо но когато мъж види вагина на живо ахва за 10-15 сек. радвайки се че е стигнал до тук, после като я гледа по-дълго почва да се чуди и си казва : какво е това? ! теренна карта на Афганистан? , както вие жените едва ли като видите пенис реагирате различно, щом това е човека той даже ще се радва че може да прави секс с теб.

6.   Нямаш никакъв проблем имаше някаква цифра процент че повечето жени са с такива по големи стамни устни няма от какво да се притесняваш даже казват че такива жена са по страстни в леглото хехе

7.   Ммммм, бонбон! Чудесна си!

8.   Не бъди drama queen. Нищо ти няма на устните, на повечето жени са така. По някаква причина повечето порно-актриси си ги изрязват и изглеждат като новородени бебета там долу, може би оттам идват притесненията ти? Много жени все намират за какво да се тревожат, излишно е. Просто давай и го направи. Съблечи се пред него и виж как ще ти се зарадва:) Притесненията ще отпаднат напълно. Защо не му направиш един стрийптийз като за начало? Като те види гола и те погледне с желание и възхищение, вече няма да имаш възпиращи фактори, вярвам. Успех!

Alpha, ж. 26

9.   Няма от какво да се притесняваш. При някои жени малките устни са си всъщност доста големи, освен това цветът също е различен при различните жени. А и от опит мога да ти кажа, че ако мъжът те обича и те желае изобщо ама изобщо няма да му пука какъв ти е размерът или цветът там долу. За това просто се наслаждавай на любовта и умната (нали се сещаш, презервативът е задължителен! ).
Една кака

11.   Миличка, повярвай ми не си единствена. Първо ще ти споделя, че при мен е същото положение. Не са по-месести, но са по дълги сякаш, знам ли. И да, също имат този странен кафяв цвят. Но виж, първият ти път, мисля, че приятелят ти ще го е интересува съвсем различно нещо. Да, чувстваш се некомфортно, но моят съвет е, ако наистина мислиш, че е такъв проблем-да споделиш с него какво те притеснява. Повярвай ми, щом сте от толкова време заедно, и имате чувства един към друг той единствено може да те накара да гледаш на ''проблема'' по различен начин. Може дори да го обърне на шега, което в първият момент ще ти се стори кофти, но повярвай ми-едва ли ще е подигравателна, а по-скоро за да те успокои. Хубаво е да се споделят такива неща, за да не се чуди момчето защо аджеба още не сте консумирали любовта си. Дано ме разбираш. Всеки е с тялото си и не трябва да се притесняваш от твоето. Успех :)

12.   Не се притеснявай, нормално е! Срамните устни са различни като форма, дебелина, цвят. Някои жени са с много малки други са с по-големи.

13.   Ако има чувства към теб мисля че няма да е проблем.

14.   М 41
Абсолютно безпочвени притеснения.
При 4/5 от жените ситуацията е като при теб. Останалите, като някакъв еталон, ги наложи индустрията "за възрастни".
Приеми се каквато си и знай, че за мъжете това място си е приятна гледка, а и две еднакви няма.
Как ще реагира приятелят ти? Покажи му ги, разтвори ги с пръсти и ще е твой )))

15.   Ако му пука за теб и те обича истински няма да му пука какви са ти срамните устни. Ти би ли го оставила или нещо друго заради проблем в интимните му части-НЕ нали я се стегни!

16.   от авторката: Благодаря на всички, които сте отделили от времето си, за да изкажете мнение по въпроса. :)

18.   Това може и да бъде проблем... Възможно е приятелят ти да се възбуди повече от нормалното, от гледката на тези устни, и има опасност да свърши преждевременно.

19.   На мен ануса ми е тъмен и скоро правихме анален секс в банята и видях в огледалото как контрастира с белия член на гаджето ми. Много тъпо.

21.   За пръв път виждам някой да се притеснява от нещо, което в повечето случаи си е така. Сигурно и като забременееш и видиш кафяваата линия, която с спуска надолу от пъпа ти и ще откачиш :))) Деца, изумявате ме!

22.   Глупости, няма нужда да ходиш на лекар. Това е нормално и при всяка жена формата, цвета на срамните устни са различни.

23.   От авторката : Здравейте отново на всики добри хора в сайта, които си направиха труда да прочетат написаното и да отговорят. Преди месец го направихме, всичко е точно. Притесненията ми са напразни. Секса е страхотен, правим го редовно и се радваме на всеки миг. Благодаря отново за моралната подкрепа и разбирането.

24.   Глупости! И на жена ми са такива, а може би доста по-големи от твоите с голям клитор като допълнение. Това си е до гена. Те с майка си са си клиторести и джунести. Като започнеш да раждаш ще пораснат още. Въобще не се притеснявай.