Споделена история от Секс и интимност

Прав ли съм или греша?
Тази тема е за червена точка!
Напоследък гледам много порно и по-конкретно филми в които жената е доминирана, насилвана и безпомощна. Мъжът прави с нея каквото си иска, а тя вика и пищи, едновременно от удоволствие и болка. Истински мазохизъм! Не говоря за белезници, камшици или подобни изродщини. Просто един агресивен и груб мъж който се държи с жената като с долна курва. Мисля, че на жените това им харесва, но ги е срам да си признаят. Чел съм на много места, че жените си фантазират за изнасилване, за деградиращ и унизителен секс. От скоро в мен се появи желание наистина да изнасиля някоя жена. Особено като ги гледам как се обличат - направо си ходят голи по улиците. Всичко им се вижда. Това си е покана за изнасилване! И искам да го направя не защото съм загорял извратеняк, а защото съм убеден, че на нея ще й хареса. Убеден съм, че жените тайно искат някой да ги изчука без да ги пита дали искат. Все пак аз съм висок и красив млад мъж, спортист съм и имам атлетично тяло, много съм енергичен и издръжлив. Забелязвам как често ме заглеждат. Това си е покана за секс, но ги е страх да си признаят, че го искат сега веднага, грубо и без да ги питам. Ако си вървя по улицата и някоя красива секси мацка ме награби с желанието да я изчукам, това много ще ме възбуди! Защо тогава на една жена да не й хареса ако красив и секси мъж я изчука? Диво и първично. Честно казано не знам дали бих го направил наистина, но от ден на ден все повече се замислям. Нормално ли е това и трябва ли да се притеснявам?

Коментари

51-52 от 52

56.   Авторе, прав си! Искам те!
Ж 36

59.   Абе авторе, престани да обясняваш на хората как знаеш по-добре от тях какво искат те. Аз за себе си мога да кажа, че нямам такива наклонности. Да фантазирала съм за груб секс, но винаги от конкретен човек, който познавам и към който имам нещо. Не можеш да слагаш всички под общ знаменател. Да, сигурно има жени с фантазии за инзнасилване от непознат, но далеч не са толкова, колкото си мислиш, имаш ли гаранция, че жената, която ще хванеш, ще е от тях? Аз ти казвам, че ако попаднеш на жена с моя характер и темперамент, ще те съсипя и ще съжаляваш, че ченгетата не са те докопали първи. Ти ако искаш рискувай на своя отговорност.
"Тъпият" съвет да си намериш гадже с такива влечения ти го дадох, защото смея да твърдя, че повечето жени (не всички) имат нужда до някаква степен да изпитват емоционална привързаност към даден мъж, за да изпитват удоволствие от секса, а да не говорим за по-хард изпълненията.
Ако продължаваш да не осмисляш нещата, които от всички тук ти се обясняват като на дебил, наистина потърси професионална помощ от психолог! Няма нищо срамно в това. Може да си самовнушаваш, че си напълно нормален, но като човек, минал през начален стадий на анорексия мога да ти кажа, че в повечето случаи психичните отклонения са неосъзнати и докато някой, който го е грижа, не те освести и не те подтикне да потърсиш помощ, сам едва ли ще почивстваш такава потребност или ще осъзнаеш, че поведението ти се отклонява от допустимото.

51-52 от 52