Споделена история от Секс и интимност

Не искам да се чувства зле
Здравейте,
Момиче съм на 18години.
Със сегашния ми приятел сме от 5месеца заедно.
Проблема е, че не изпитвам никакво удоволствие от секса с него или любовната игра. От както съм с него съм получавала само 1път вагинален оргазъм. А пък, когато ми прави френска....нищо. Проблема не мисля, че е в мен. С бившите ми не е било така. Не искам да му ги натяквам тези неща, защото го обичам и не желая да се чувства зле. Но понякога найстина ми е много гадно, когато не мога да изпитвам нужното удоволствие от човека, който обичам. Аз лично давам всичко от себе си, за да може по време на акта той да се чувства добре, възбуден и да изпитва удоволствие, но не ми се отвръща със същото. Какво да правя? Адски ми е объркано...

Коментари

1.   Още си млада остави го този и си търси удоволствието,ако неискаш след години да си незадоволена и да изневеряваш

2.   Не,не го обичаш-от там идва проблема!Любовта се прави със жар и страст!

3.   не пишеш момчето колко опит има. Ти може би за тази възраст просто си го изпреварила и той още не е „на твоето ниво„. Много жени, да дори зрели жени, не момичета, си правят проблеми като просто не споделят с партнъора си какво искат. Той да няма телепатия.
Вземи му ръчичката и му покажи къде ти е хубаво, после и с езика ще може да намери точните точки. Просто спри да го сравняваш с другите, кажи му какво искаш и не превръщай секса в спорт. Нормално е за една жена да не получи оргазъм, при нас това зависи и от цикъла (дали си в овулация например, и т.н.). Просто се освободи от задължението да получиш оргазъм на всяка цена, прави любов и всичко ще си дойде на мястото.
Бъди учителка на момчето си, бъди търпелива и го обичай. Може пък да успееш да създадеш „продукт„,който е точно и само за теб.

4.   Съгласна съм с номер 3, ти трябва внимателно да му покажеш какво харесваш. Хвани ръката му и я придвижи бавно по корема си, натисни пръстите му върху клитора си и го побутни да ги раздвижи в кръг, кажи му нещо от сорта "ох, божествено, как ми харесва това, което правиш с пръстите си"... Като влезе в теб, покажи му каква скорост ти харесва, напътствай го с "ох, да, по-бързо, чудесно е" или съответно "ох, да, бааавно, бааавно, прекрасно е", така че той хем да разбере какво искаш, хем да не се почувства като първия човек от думите ти. Нека изреченията да са положителни, а не отрицателни. Хвали го в нещата, които всъщност искаш да ти направи и постепенно всичко ще си дойде на мястото.

Казвам ти го от позицията на жена, която също е имала подобен случай преди време и то с доста по-голямо момче от твоето, така че докато не бъдем откровенни с мъжете, те просто няма как да разберат какво и как ни харесва. Затова, подходи внимателно, но задължително му покажи какво искаш от него. Ако трябва проведете един разговор по въпроса (няма клиторен и вагинален оргазъм, оргазмът се случва на едно място, но може да бъде предизвикан както от клиторна или вагинална стимулация, така и от комбинация от двете, което аз бих ти препоръчала най-много). Всъщност оргазъм може да се предизвика чрез стимулация на всяка ерогенна зона, която има жената - има жени, които могат да свършат дори само от игра с гърдите им, така че най-вече го карай да откривате взаимно ерогенните си точки, сменяйте позите и пр. Късмет.

5.   Абе какви са тия глупости...ще му вземеш ръчичките... ще му покажеш .... на теб просто не ти е приятно това момче да те докосва... това за мене не е любов, а още по-малко обич.
Защо не залегнеш над учебниците ..предстой ти дипломиране ... тази крачка напред ще те удовлетвори мн повече отколкото забежките с мъже.../момчета в твоя случай..