Споделена история от Секс и интимност

Секс за една нощ, но...
Аз съм на 22. Запознах се с него покрай обща компания и станахме близки приятели за няколко месеца. Една вечер решихме да се напием... Аз имах някакви симпатии към него, но нищо повече. Пихме доста в един бар и взе, че стана... От нищото прегърнахме се, целунахме се и правихме секс. Той ми каза, че иска да не се повтаря и да си остане само спомен, да си останем приятели. Аз започнах да го харесвам още повече, желая го... Виждаме се, чуваме се, пишем си бих казала доста често. Но той не дава сигнали да има нещо към мен, закача се с мен... Не знам какво да правя. Ако говоря с него, той може да се уплаши и да започне да ме отбягва... Какво да направя?

Коментари

1.   Навий го да станете приятели с екстри. Не се дръж като влюбена.

Alpha, ж. 26

2.   Явно секса не му е допаднал, затова не иска повече. Може и да не го помни, щом е бил пиян. Опитайте на трезва глава и тогава размишлявайте, така ще усетите истинските се чувства. А мъж като изтрезнее и види сутринта разрошено чудовище в леглото си, изпада в шок, този ти вид се е запечатал в съзнанието му, после все ще се стряска като те види. Мисля, че вече нищо няма да постигнеш при него. При мен е така, но опитай, той може да се кефи на вещици!

3.   А сподели ли защо не иска да се повтаря? ! Това е твърде нелогична реакция. Или има намерения към друга и не иска да ви лъже, или нещо не сте си паснали в леглото, или?

4.   Хммм.. това звучи доста сладко, прави се на недостъпен. Ами жена си, прелъсти го и той сам ще си покаже чувствата. Все пак да не забравяме, че всяка връзка се крепи на секса а и секса сближава хората. Повторете случката с бара и сама ще разбереш.

5.   Остави го на мира. Той ти е казал вече, че не те иска. Жени дето се напиват и се чукат с разни рядко са желани за сериозна връзка.

6.   Покани го за да го направите пак и да му се иска още и още. И така спокойно ще можеш да го опелетеш в паяжината си и да го отмъкнеш със себе си до безкрая, че и отвъд.

Жени, 28

7.   Предложи му да сте приятели с привилегии. :D Навярно си гледала филма? И двамата печелите - ти близост (секс), а той - да си останете "приятели" :D

8.   Мъж съм и аз не бих повторил. Секс с пияна жена след бар, само като си представя обствоятелствата довели до секс - бар, алкохол и т.н., е, не е мястото и действията където бих искал да видя сериозната си приятелка. Сори. Ако искате да ви приемат насериозно се дръжте като....дами, не като парцали.

9.   Номер 6, сериозно ли до 28 години разсъждаваш така за мъжете? Напротив - обикновено техните игнориращи думи и поведение говорят 1:1 и ако авторката се пренавива, може да се превърне в досадница за него.
Ж28

10.   Освен това евентуалното правене на секс с него не и гарантира "безкрай".

Ж28

12.   Ама защо си правила секс още на първата среща? Трябвало е да се дръпнеш и да видиш след това, следващите дни какво ще стане. Трябва да го заиграеш, защото така не е интересно.
м 30

13.   Има си явно някакви резерви към теб. В реда на нещата би бил и обратният вариант - той да започне да хлътва, но ти да не си възприела нещо у него. Да речем окаже се, че хърка силно, нещо от хигиенните му навици не ти допадне или самия секс... Как ще се чувстваш при такива обстоятелства? Не е най-добра идея да го погледнеш в очите и да му заявиш: "ми не си това, което търся... " Все пак след известно време нещата могат да се преосмислят и да се отиде на компромис за "нещото", тъй като е открито друго положително, важно качество. Накратко - не пришпорвай съдбата. Това, че сте правили веднъж секс, не ви задължава обезателно да се обвързвате. Все пак сме в ХХI век. Е, ако си "успяла да хванеш", нещата автоматично придобиват друго измерение, но определено не ти го пожелавам!