Споделена история от Секс и интимност

Имам нужда от секс и не знам как да постъпя
Здравейте, не съм сигурна дали искам съвет или просто да споделя историята си, но предполагам и двете биха ми били полезни. Момиче на 20 години съм, в никакъв случай не бих се нарекла жена, защото има моменти в които все още се чувствам като дете. Студентка съм в София, но съм от Пловдив. Имах приятел доскоро, бяхме заедно малко повече от 3 години. В началото връзката ни беше хубава, бях влюбена, обичахме се, секса също ни се получаваше. Но след това аз сякаш започнах да губя интерес. Вече беше почти невъзможно да ме възбуди и съответно аз не получавах никакво удоволствие от секса. И не беше само това, като цяло момчето беше съвестно и добро, и винаги правеше каквото аз поискам, но я нямаше вече тръпката, започнах да усещам, че не това е човека за мен. Дори изневерих, и признавам това беше една от най-големите грешки които съм допускала, но със или без изневярата от моя страна, за която той не разбра, тази връзка отново щеше да приключи, предполагам е било въпрос на време.

Не мога да кажа, че не съм го обичала, но не беше онази любов, която беше в началото на връзката ни. Беше вече по скоро, поне от моя страна, привързаност, привързаност към човек с когото си бил 3 години, който познаваш отлично както и той теб. Последната година от връзката ни, аз бях в София, той беше Пловдив, виждахме се един път в седмицата. И доста често се замислях дали да не сложа край на тази връзка, често споделях това с приятелката си, но като, че ли все не се решавах, беше ме страх, че ще остана сама.
Така измина първата ми година като студентка и лятото отново се върнах в Пловдив. Започнах работа. Имаше един колега, две години по-голям от мен, който започна да ми обръща доста внимание. Определено мога да кажа, че ми беше симпатичен, но ако той не беше започнал да ми обръща внимание едва ли щях да го забележа. Аз естествено се поласках от вниманието му и си казах "Защо не? ". И някак си още повече започнах да се замислям дали да сложа край на връзката си. Всичко изведнъж придоби още по-реално измерение. Започнах да обсъждам това с близките си. Говорих с приятелките си, с майка ми, с брат ми и след като им казвах как се чувствам по отношение на тази връзка, всички ме подкрепяха и така аз взех решение за себе си. Трудната част беше да го съобщя на вече бившия си приятел. Както казах той е изключително добър и знаех, колко всъщност ме обича и че това ще разбие сърцето му. Не беше лесно, поговорихме, т. е. предимно аз говорих, на него му дойде като гръм от ясно небе, просто стоеше, сълзите му текоха и нямаше какво да каже. Сякаш е мислел, че едва ли не цял живот ще сме заедно. И така всичко приключи и се почуствах много по-добре всъщност. Сякаш камък ми падна от гърба. Чувствах се вече напълно свободна. Като цяло аз винаги съм била свободна. Обичам да правя каквото аз поискам и не давам на никой обяснения. Така беше и докато имах връзка, не че не му казвах какво правя, но никога не съм искала позволение или разрешение. Аз не питах, аз просто съобщавах. Държа на свободата си и съответно във една връзка аз също я предоставям на партньора си. Не съм ревнива, не задушавам хората с присъствието си и не искам и те да го правят. За мен ревността е като болест и съм твърдо против нея. Както аз не съм ревнива, така и не обичам да ме ревнуват. Една проява на ревност от партньора ми, по скоро би ме отблъснала, отколкото да ме поласкае по някакъв начин. След като вече бях необвързана, се заех да прелъстявам колегата си. Знаех, че да мисля за някаква сериозна връзка е недопустимо от моя страна, при условие, че се връщах в София след месец, два. Но определено имах нужда от секс и колегата ми беше идеален за тази цел. На работа постоянно се закачахме, разменяхме си погледи, шегувахме сме. Веднъж след работа го поканих да излезем. Беше много приятна вечер, която мина в разходки и разговори. Аз не съм мълчалива, нито той, но предполагам всеки е имал моменти в които с даден човек просто няма какво да си каже. Е при нас не беше така, бяхме заедно близо 6 часа и за това време почти нямаше момент, в който да нямаме за какво да си говорим. Беше ми изключително приятно, на него също. След тази вечер си казах, че аз направих един вид първата крачка и от тук нататък, ако наистина съм му допаднала, нека той направи нещо по въпроса. Но от негова страна нямаше никаква инициатива. Отношението не му се беше променило по никакъв начин, и ако аз предложех нещо той се съгласяваше, но никога не поемаше нещата в свои ръце. От една страна виждах, че му е приятно с мен, иска да е около мен, но от друга, не правеше нищо, за да се случват нещата. Тук е момента да вмъкна, че шефа беше против нашите взаимоотношения и на няколко пъти отправяше предупреждения на колегата, че е възможно да загуби работата си ако това между нас, макар че нямаше нищо, не приключи. И след един такъв разговор, по време на който шефа беше попритиснал доста колегата, той ми съобщи, че си има приятелка. Не мога да кажа, че съм се ядосала от тази новина, но беше доста неочаквано, като се има предвид, че дори не предполагах, че е така. Никога по никакъв начин не показа, че е обвързан. Когато излязохме, той дори за миг не си погледна телефона, още повече да е провеждал от онези, сещате се, тайни разговори при които се отдалечава от мен на 10 метра. Напротив цялата вечер имах изцяло вниманието му и наистина нямаше как да предположа, че има приятелка. След като ми го каза това, се замислих и разбрах защо всъщност никога не се доближи прекалено много до мен. Предложих му да се видим след работа, да поговорим. Той се дърпаше, не че не искаше, напротив, но знаеше, че не бива. Каза, че неговата приятелка щяла да идва и въпреки всичко се съгласи да се види с мен, преди тя да дойде. И за мен това беше достатъчно красноречиво, за да разбера, че определено има нещо към мен. Говорихме, каза, че искал да ми каже, още първия път когато излязохме, но му било приятно и не искал да разваля вечерта. Т. е. не е искал да ме отблъсне. Сподели ми, че постоянно се карали и тя била тази, която започвала скандалите. Ревнувала го и го ограничавала. А той е като мен, обича свободата си и по този начин тя явно само го отблъсква от себе си. Когато трябваше да тръгвам, приятелката му вече го чакаше, а на него не му се ставаше и искаше да остане колкото се може по-дълго с мен. Сега не си мислете, че искам да се оправдавам по някакъв начин, защото знам, че колкото той, толкова и аз имам вина. Ако ми беше казал или бях разбрала още в началото, че си има приятелка, нямаше и да се замисля и щях да се отдръпна. Но когато ми го съобщи, вече беше прекалено късно. Аз виждах отношението му към мен, знаех, че му харесва да съм около него и каквото и да беше казал, нямаше как да промени това. Същата тази вечер допуснахме може би една голяма грешка, и предполагам нямаше да се стигне до сегашните ни отношенията, ако не беше тя. Разменихме си телефоните. И след това всъщност започна всичко. Започнахме да си пишем. Както казах, доста си приличаме с него и двамата сме откровени и отношенията ни бяха такива още от самото начало. Аз съм страшно искрена и открита и обичам да казвам нещата директно. Той е същия. И още първата вечер си изяснихме всичко. Аз му казах, че искам нещо неангажиращо предимно секс, той призна, че също иска да прави секс с мен, но доста се колебае. От една страна неговата приятелка, с която макар и да имат проблеми са заедно от 2 години. От друга страна аз, готината колежка, с която има възможност да прави секс. И двамата доста се колебаехме. Колебанието не беше само от негова страна. На мен досега също не ми се беше случвало такова нещо. Била съм само с двама, не бих се нарекла курва, и колкото и да го исках, знаех, че не е правилно. Знаех, че мога да стана причина за съсипването на връзката му. Ако нямаше приятелка, нямаше да го мисля толкова, но след като се случи така, аз също доста се замислих. Всички около мен ми казаха, да го оставя и че не бива да го правя, от негова страна също беше така. Но няма как да ни разберат, защото след като си изяснихме повечето неща и се опознахме, вече не го приемахме просто като секс. Знам, че и за двамата е нещо повече, нещо от което имаме отчаяна нужда. Желанието е огромно, на мен не просто ми се прави секс, ако е така едва ли липсват кандидати. От негова страна също, все пак има приятелка, може да си прави секс когато поиска. Не и двамата искаме да го направим един с друг. Признавам пред себе си, че едва ли някога съм желала някой повече от него. За него не мога да твърдя със сигурност, че е така. Досега така и не сме правили секс, желание не липсва, но все има нещо което ни спира. Аз след седмица се връщам в София, не че след това е невъзможно, аз ще си идвам през уикенда, но исках да е докато съм все още тук. Сега изникна и нещо друго. Появи се друго момче. Приятел с който се познаваме от доста време, имаше време когато бяхме и най-добри приятели. По принцип винаги ми е допадал, но когато бяхме близки аз си имах приятел, а той беше влюбен в едно момиче, след като тръгна с това момиче се отдалечихме и така до онзи ден. Той вече не е с нея, аз също съм сама. Тук от няколко дни си пишем, излизахме няколко пъти, знам, че му е приятно с мен, на мен също с него. И сега когато общувам и с него, сравнявам двамата. Има реплики които например и двамата повтарят, но има доста голяма разлика между тях. Колегата ми е доста по-самоуверен, все пак е по-голям, личи си, че има повече опит, определено знае как да задържа интереса ми и като прибавим и факта колко е огромно желанието ми да спя с него. Приятеля ми от друга страна е далеч по-свестен от него, все пак е човек който познавам и на който имам доверие. Изключително забавен е, интелигентен. По външен вид не бих ги сравнявала, не държа чак толкова на външния вид, а и не мога да кажа, че някой от двамата изглежда зле, напротив. Май забравих да спомена, че вероятно отношенията ни с приятеля ми, отново ще включват предимно секс. Няма и как да е по различно, той също живее в Пловдив. Не мога да кажа, че не искам сериозна връзка, но може би по нататък и с момче, с което ще имам възможност да започна връзка, в момента имам нужда предимно от секс. И сега съм страшно объркана и не знам какво да правя. Започва малко да ми омръзва това с колега ми, защото нищо не се случва и преди поне се виждахме, докато ходех на работа, и поддържахме желанието малко или много, а сега откакто напуснах, вече не се виждаме. Не мога да кажа, че не го искам, напротив искам го и то много, много искам да правя секс с малко по опитно момче, а той е точно такъв. От друга страна не, че не искам да правя секс и с приятеля ми, но желанието, не е чак толкова голямо, пък и знам, че той не е толкова опитен, а има и друго дали няма да развалим отношенията си. Каквото и да казват хората секса страшно много променя отношенията между двама души. Най-добрата ми приятелка ненавижда колегата ми и е твърдо против взаимоотношенията ми с него и много иска да се получат нещата между мен и другото момче, защото тя също е близка с него и е решила, че двамата ще сме страхотна двойка и ще се разбираме добре. Тайно се надява нещата между нас да започнат просто като секс, но в последствие да се привържем един към друг и да помислим за нещо по сериозно. Като цяло трябва да обобщя, ако има не разбрали, прави ми се секс и то много, искам да го направя с по опитно момче. Това е общо взето какво искам аз, останалото вече са възникналите обстоятелства покрай тези мои желания. Ако има някой който имаше достатъчно търпение да прочете докрай обърканите ми мисли, благодаря, и след като си е направил труда е хубаво да сподели какво мисли по въпроса :).

Коментари

2.   Като цяло, трябва да обобщиш, че мъжете си ги въртиш на пръста, само и само на теб да ти е угодно и май не ти пука много за техните чувства и желания.

3.   Горкото момче, което си оставила след три години.. Сигурно много те е обичал, а ти си една неориентирана пикла, но си на 20, нямаш опит нормално.. Както и да е

4.   Извинявай, че ще го кажа, но изглеждаш доста коравосърдечна и егоистична. :) Мразя такива хора, но все пак има нещо у теб, което ми харесва, не знам какво. Може би увереността. Както и да е. Питам се, защо първото момче го сложи пред свършен факт, а не седнахте да поговорите, преди да се разделите? Разбери, че няма идеални хора и дори да смениш 10 партньора, няма да успееш да намериш такъв човек. Затова обикновено си говорим и споделяме какво не ни достига. За да не се стига до гръм от ясно небе за него и лутане като свободен електрон -за теб. Двама интимни партньора за 20-годишно момиче не са твърде много, не са и малко, но много лесно могат да станат много и тогава няма как да се измъкнеш от определението за лека жена. Внимавай много, да не прекрачиш границата, защото няма връщане назад. Да ти се прави секс, на тази възраст, е нормално, още повече ако не си била задоволена преди това, какъвто е случая. Чука ти се и не разсъждаваш трезво - нещо като при нас мъжете, с тази разлика, че при нас е в много по-тежка степен. :) Съветът ми е да си овладееш хормоните и да помислиш, защото не си глупава, това се вижда. Егоизмът и самовлюбеността ти ти пречат да имаш нормална връзка, затова не мога да ти препоръчам нито да се върнеш при стария, нито да пробваш с новия свестен. Колегата ми се струва бита карта, сам е започнал да ти омръзва - тази нерешителност няма да изчезне, когато мушне пишлето. Предвид, че влизаш във всяка ситуация с АЗ! АЗ! АЗ! , честно казано не мога да си обясня как се примиряваш да си втора цигулка, жена за секс и нищо повече, докато мъжът е с друга, но ти може би ще обясниш? Успех и мисли, и по-малко мачкай стойностнит момчета, защото са останали малко - поне така чувам от жените, а и като гледам около мен - само боклуци. :)

5.   свали си tinder хаха

6.   Ами мисля, че вината е изцяло твоя! Ти си ДЛЪЖНА да попиташ някой дали е обвързан, не да ПРЕДПОЛАГАШ! И вземи, че порасни, а не прелитай (най-малкото в главата си) от цвят на цвят, че и ги сравнявала даже!

7.   Дядо все казва - от два стола, на земята. Аз също съм за приятеля ти... той с времето ще стане опитен... сякаш е пратен от Бога в точния момент, хаха :D

8.   Типичната ковренска история.
Преброй колко пъти си написала "аз" и ще ти стане ясно, че нормална връзка скоро няма да имаш... С всеки нов, след 2-3 години вече "няма да е същото". И така до безкрай.
Пожелавам ти - синът ти (ако някога въобще имаш такъв) никога да не попада на жена като тебе.

9.   Прекалено дълго, това можеше да го напишеш доста по-кратко, мисля, че много драматизираш и че си свикнала живота да се върти около теб. Не ти допада една връзка, отиваш казваш, приключваш и толкова, та той какво си мислел, та с този си споделила с онзи. По-стегнато, по-недраматизиращо, това са част от живота. Не можах да ти дочета историята, просто много ми дойде, прекалено много обяснения, абсолютни излишни. Написваш накратко и това е. Съжалявам, но това е моето мнение.

10.   Аз съм в същата ситуация като теб познато ми е страшно много с тази разлика, че съм необвързана. При мен се получи същото както при теб със въпросния колега и да направих го с него но знаех, че си има приятелка след това той замина в друг град да учи поддържаме си нормални приятелски отношения, но според мен направих грешка, защото момчето хлътна много :( а аз не и го бях предупредила за това, но ето че се влюби. Аз не съжалявам за нищо! Моя съвет е ако може да се разчита на някои от тях действай, но ако не си сигурна не прави глупости! :) Това е моят съвет. Момиче съм на 21. Успех :)

12.   Пази боже от жени като теб... горкото момче, което те е обичало истински... ти си още един пример, че жените дори й обичани пак не знаят какво искат...

13.   Благодаря на всички, които споделиха мнение. Наистина е интересно да разкажеш историята си и да чуеш обективно мнение от напълно непознати хора. Досега не се бях замисляла, че всъщност съм станала толкова голяма егоистка. Но това се обяснява предполагам от факта, че се чуствам страшно незадоволена и не говоря само за секса, а като цяло. Искам да намеря човек, мъж който да успее да ми завърти главата до такава степен, че да не ми позволи да го забравя. Да ми доставя невероятно удоволствие в секса, да ме накара да го моля, да го искам. Къде е този мъж? Отчаяла съм се вече. Всички мъже са толкова лесни, колко малко им трябва и започват да лазят в краката ти. На думи всички могат и знаят, а стигне ли се до действия не стават за нищо. Не бих казала, че въртя мъжете на пръста си, просто никой не успява да задържи вниманието ми. Може би съм малко коравосърдечна и гледам предимно на мен да ми е добре, но съм си такава. Обвинявате ме, че съм зарязала бившия си приятел, след като той толкова ме е обичал. И какво от това след като аз не го обичам и не се чуствах добре с него. Трябва да остана с него, за да не го нараня ли? Не мислите ли, че това е доста лицемерно? Да прави сте в момента не мисля за никой друг освен за себе, искам да правя секс и да ми доставят огромно удоволствие, всичко останало почти няма значение. Кой наранявам или кой съм наранила или дори кой ще нараня. До номер 4 питаш ме как се примирявам да съм втора, жена за секс, а дали наистина е така. Това момче до такава степен ме желае, че съм абсолютно убедена, че не му излизам от главата. И от тук нататък, ако иска и 10 приятелки да има все ми е тая. Много добре знам, че изпитва към мен много повече от просто желание. Благодаря отново на всички, не сеци надявах, че историята ми ще предизвика такъв интерес, от доста време се колебаех дали да я споделя. Както казах много е поучително да чуеш различните мнения, независимо дали са положително или отрицателно настроени. Карат те да се замислиш как всъщност те възприемат хората.
От авторката

15.   Млада си и не те е очукал живота. Като млад всеки прави грешки, кой по-малки кой по-големи. Интимността е нещо специфично, желателно да не се коментира с всеки. Явно имаш незадоволеност, бих ти препоръчал да си търсиш опитен партньор (разбираемо и по-голям от теб), далече от близки и приятели. Задоволи си желанието за секс и внимание, по-дискретно (с минимум бройки), докато си още млада. Защото един ден, предполагам имаш съвест, как би се чувствала с партньор в живота, подобен на момчето което си зарязала но ще оцениш. Той добър но срамежлив, а ти с голям опит (с много мъже в живота). Човекът се различава по съвестта (човечността).

16.   Всяка връзка след няколко години се превръща не толкова в тръпка, а във взаимно уважение и привързаност. Това те чака с който и да си, така че е хубаво да спреш да нараняваш хората заради собствения и егоизъм.

17.   Мисля, че имаш много грешна стратегия по отношение на връзките си с мъжете. Няма как да срещнеш мъжа на живота си, след като пречупваш всичко, през призмата на сексуалните си желания и фантазии. Това ти пречи да видиш човека, с главно ч, който стои срещу теб. А уверявам те, точно това е важното, и мисля, че ти и сама го осъзнаваш.
Не е случайно, че никой мъж досега, не е задържал достатъчно дълго вниманието ти. Така е, защото винаги сексът е бил водещ мотив за теб, да се обвържеш или не с някого. Сама си установила, че след време сексуалното привличане намалява и губиш интерес към партньора.
Затова моят съвет е, да не продължаваш повече по този път и да укротиш малко фантазиите си. Вместо това, се опитвай да вникваш повече в същността на хората, които опознаваш.
И не разбирам, как така може да си свободна, докато си обвързана с някой, който обичаш, повече от всичко друго в живота си..? Човек, когато е влюбен и обича, става едно цяло с партньора си. Така че, поне за мен е странно, да си едно цяло с някого, а в същото време да копнееш за свобода. Макар че, като всеки индивид, ти също имаш право на свое лично пространство, запазено само за теб!
Това обаче не означава, че можеш да си правиш абсолютно всичко, когато си във връзка, без да ти пука как това рефлектира върху партньора ти.
Сбъркала си, че си поддържала връка за такъв голям период от време, без да имаш чувства към човека. Явно момчето е било прекалено наивно, за да не се усети навреме. Но не мисли, че те упреквам за постъпката ти и за поведението ти спрямо мъжете. Просто се надявам, да се вслушаш в съвета ми, както и в съветите на някои от коментиралите преди мен, защото ми се струва, че си разумно момиче. Опитай се да надникнеш под повърхностния слой на мъжете, за да разбереш дали са подходящи или не за теб.
Всъщност, възможно е и да бъркам по отношение на теб. Може и да си по прагматична натура, и не толкова влюбчива, а по-скоро обичаща свободата си. В такъв случай, просто бъди себе си, но не забравяй, че не всички са като теб. Затова, в такива случаи, като тези с колегата и с приятеля ти, трябва да си изключително внимателна, за да не не нараниш нечии други чувства. Първо трябва да си на 100% наясно, че техния светоглед, до голяма степен съвпада с твоя, преди да действаш. Освен това, не разбирам какъв е проблемът, да си хванеш някой любовник през социалните мрежи, след като не държиш на външен вид и искаш само секс?

18.   Някой въобще прочете ли това дълго излияние до края? Аз не можах.

19.   Здравей авторке :)
Мъж съм - доста по-възрастен от теб, но те разбирам напълно.
Според мен си от хората, които трябва да разделят любовта от секса. Двете неща имат много малко общо помежду си на тази възраст. Сега е времето да се забавляваш и да грабиш с пълни шепи от живота. Не си готова да поемаш отговорности към който и да е мъж в живота ти. Честното поведение от твоя страна и предварително изяснените отношения и очаквания трябва да са водещи във всяка една нова връзка. Достатъчно си опознала себе си за да си наясно какво точно искаш в дадения момент от дадения човек. Също така не забравяй че освен вземане трябва да има и даване. Този на който ти се иска да даваш, на който ти се иска да се разкриеш напълно, пред който ти паднат всички задръжки и можеш да комуникираш свободно с него във всяко отношение - именно той е човека от който можеш да очакваш нещо повече за в бъдеще. Такъв човек неминуемо ще се появи в живота ти и ще те отнесе като цунами - но още ти е рано да го срещаш, спри да го търсиш.
Сега е момента да се отдадеш на всички лоши дяволчета в главата ти. Да направиш всичко онова за което е срамно да се говори. Направи го - няма лош опит. Но бъди честна с хората около теб и най-вече със себе си. Казвай в прав текст какво точно искаш и какво си готова да предложиш - така няма да има заблудени и наранени. Желая ти от сърце един прекрасен живот