Споделена история от Секс и интимност

Притеснявам се!!
Здравейте, момиче съм на 13. Бях на 8, когато ми пуснаха порно за първи път. После започнах да гледам сама и не знам дали това е мастурбация или навик, но когато гледам лягам на леглото, слагам си юргана между краката и докато гледам го търкам в мен и изпитвам нещо накрая, доставя ми удоволствие, после спирам. Това нормално ли е? Единствена ли съм?
Имам и по-голям проблем. Малко след като започнах със тези движения, ми излезе малката срамна устна. Така де, започна да излиза. И сега е огромна. Девствена съм. Притеснявам се и съм много неука на тема полови органи, сексуални актове и така нататък. Искам да отбележа, че нямам възможност да ида на гинеколог. Имам цикъл от края на май, миналата година. Моля за помощ, тези неща нормални ли са? Знам къде е клитора и как се мастурбира, но не мога да го правя, не ми доставя такова удоволствие. Това с юргана го правя често, поне 2-3 пъти в месеца най-малко. Има и периоди, в които го правя всеки ден по 1-2-3 пъти в продължение на 3-4 дни примерно. Моля за помощ, притеснявам се, не мога да спра да го правя, нонстоп имам бяло течение само за информация. Моля без хейт!! Искам ПОМОЩ!!

Коментари

1.   Вие тинейджърите сте направо невероятни. Нещо ново се случва с вас, решавате, че това е проблем и започвате да пишете тук и това се дължи на факта, че вие е срам да споделите с друг проблема си, защото си мислите, че нещо не ви е наред. Сега относно твоя "проблем". Предполагам това е напълно нормално на тази възраст. Страхотно е, че си намерила начин да маструбираш и да си доставяш удоволствие. Както разбирам не го правиш много често, освен в онези дни, в които най-вероятно си в овулация. Което е напълно нормално. Моят съвет е да не спираш да го правиш, а напротив да намериш и други начини по които да си доставяш удоволствие. Експериментирай и разбери какво ти харесва и какво не.

3.   Напълно нормално е мило момиче, всички минават през това, изследвай тялото си стимулирай клитора си директно с пръсти и ще видиш че ще постигнеш оргазма много по бързо и лесно, мастурбирай си това ще ти помогне да опознаеш тялото си и в бъдеще когато имаш полов живот ще ти е от полза. Не се притеснявай че мастурбираш, всички го правят, приятелките ти също, просто никой не споделя това защото то е прекалено интимно.

4.   Няма място за притеснения. Аз бях точно като теб. Мастурбирам от 13-годишна и в началото си слагах възглавница между краката. С ръка не изпитвах никакво удоволствие. С годините обаче и с опознаването на тялото ми намерих и други начини, с които да ми е приятно и може би към 15-16-годишна започнах да мастурбирам и с ръка. Единствено за бялото течение може да отидеш на гинеколог. Успех
Ж18

5.   Благодаря ви много!!
От автора