Споделена история от Секс и интимност

Привличат ме дебелани
Здравейте на 25 съм и ме привличат закръглените момичета. Преди ми беше много странно, но вече свикнах и гледам да си намирам точно такива. Секса с тях е уникален раздават се на макс. Но се чудя дали това е някъв фетиш или просто нещо не е наред. Слабите и стройни мадами не ме привличат искам да си има от всичко по много. На никой не съм казал до сега за това. Даже и порно с пълни жени гледам и ми доставя голямо удоволствие. Привличат ме по големи от мен и да са закръглени. Това е като не писано правило: слабите те привличат - пълните НЕ. Еми при мен е обратното. И се чудя защо на какво се дължи това. Ако някой си има на идея да сподели.

Коментари

1-50 от 54

1.   Какво им е на дебелите, че се срамуваш от себе си, че те привличат? Аз съм закръглена жена и съм забелязала, че българските мъже не ме заглеждат, понеже им е наложено по рождение да се харесват масово стройни жени. Лично като жена, мога да кажа, че дебелите жени са супер секси и аз лично им завиждам за някои по-обемни форми, които бих искала да имам. Според мене, ИСТИНСКИЯТ мъж, който е на 100% хетеро, може да се познае по ИЗБОРА МУ ЗА ЖЕНИ. Ако харесва слаби и безформени жени - е на половина п. д. р. с, a ако харесва сочни и наляти жени - с времето все повече ще му се приисква е***е с по-огромни жени, защото за разлика от слаботелесните, пълните жени си ИМАМЕ ВСИЧКО и сме ЖЕНСТВЕНИ НА 100%. Та... ако мъжът си пада САМО по жени - не може да НЕ МУ ХАРЕСВАТ големи цици и все по-наляти задници. Съжалявам, ако в коментара ми се припознаят много п*дали... но тва е положението, драги господа.

2.   Какво им е на дебелите, че се срамуваш от себе си, че те привличат? Аз съм закръглена жена и съм забелязала, че българските мъже не ме заглеждат, понеже им е наложено по рождение да се харесват масово стройни жени. Лично като жена, мога да кажа, че дебелите жени са супер секси и аз лично им завиждам за някои по-обемни форми, които бих искала да имам. Според мене, ИСТИНСКИЯТ мъж, който е на 100% хетеро, може да се познае по ИЗБОРА МУ ЗА ЖЕНИ. Ако харесва слаби и безформени жени - е на половина п. д. р. с, a ако харесва сочни и наляти жени - с времето все повече ще му се приисква е***е с по-огромни жени, защото за разлика от слаботелесните, пълните жени си ИМАМЕ ВСИЧКО и сме ЖЕНСТВЕНИ НА 100%. Та... ако мъжът си пада САМО по жени - не може да НЕ МУ ХАРЕСВАТ големи цици и все по-наляти задници. Съжалявам, ако в коментара ми се припознаят много п*дали... но тва е положението, драги господа.

3.   Тъпчи си дебеланките.... ще има повече за нас от стройните мацки!

5.   Има държави в които дебелите жени са на почит, а към слабите никой не проявява интерес. Нормално е :) просто предпочитанията и вкуса ти са се изменили.

6.   Всеки си има вкус и за всеки влак си има пътници. Ти защо се притесняваш от това, което харесваш? Недей! :)

7.   Сигурно са те оставяли гладен като малък.

8.   Е, аз пък мъж и ме привличат само мъже- жени не ме влекат по никакъв начин. И какво от това? Всеки с вкуса си, няма нищо лошо!

9.   Аз със дебела жена НИКОГА не бих спал отвращават ме не ме интересува защо са дебели просто не са приятна гледка

10.   Пич, аз съм малко по-малък от теб и съм абсолютно същия като теб. Би ми било приятно да се запознаем, но няма как сайтът не позволява данни за кореспонденция.
В пълните, умишлено не казвам думата, , дебели" момичета има една истинска невинност, която според мен липсва в изкуствено нагласените с пудри, фон дьо тени, спирали, екстеншъни, анорексички, които я имат 45-50 кг, я не. В мойта група имам колежка, която е точно такава и мен никога не е привличала, въпреки че всички, включително и най-добрият ми приятел са луди по нея и искат да я чукат. Аз съм се опитвал да намеря нещо красиво, но като махнем лицето й, нищо не ме привлича - изкрлючително слаба е, може би с размер дрехи ХС. Освен това косата и секстенъшъни с якакъв такъв измешан цвят и нищо естествено не намирам, което да ме грабне.
На правилният влак си да знаеш :)

11.   Ми сигурно и ти не си много фтален, и подсъзнателно си си променил вкуса, за да имаш шанс поне някоя от твоята категория да те хареса. :) Може да ти прозвуча грубо, но няма смисъл да се лъжем. :)

12.   Не си само ти

13.   Неразбирам хейтъеските ви коментари относто кай някои мъже харесват просто по пълни жени? Тва че вие харесвате слаби кифли дет нямат ништо и им трябва искуствено за да придобият форма си е ваш проблем. Подкрепям номер 10, такива жени са сичко но не и секси за мен. Пълните жени нетрябва да се комплекират, че не са "пръчки" или пък "дъска" коят е 30 кг.
Аз не съм от тези които харесват по пълните, но нямам ни най малък проблем да си легна.
Номер 11 - това че той харесва по пълни жени, не ознапава пе той задължително трябва да е дебел.
Това че го хейтите само защото е различен или по точно пе харесва по пълни е все едно да обвинявате гей заеади ориентацията, което е нещо нормално както и да харесваш дебели жени.
Сигурен съм, пе ще направиш някоя яка дебеланка щастлива с:

П. С. напишете в нета и вижте дебелите модели дет са мн хубави

14.   Пълните жени според мен не са грозни въпреки че аз съм слаба жена ама по мое мнение по й отива на една слаба жена да е модел, просто изглежда по елегантно заради фигурата й. Аз рядко съм се подигравала на пълна жена освен ако нямам някаква по лична вражда към нея иначе не ме интересува кой е по грозен или по красив, всеки трябва да гледа себе си. "Подкрепям номер 10, такива жени са сичко но не и секси за мен. Пълните жени нетрябва да се комплекират, че не са "пръчки" или пък "дъска" коят е 30 кг.
Аз не съм от тези които харесват по пълните, но нямам ни най малък проблем да си легна. " не си от тези мъже който харесват по пълните а защо хейтваш по слабите, разбрахме вече че не ти харесват слабите жени.

15.   Здрасти! Радвам се на хора като теб. Преди време бях 95 кг 165см. Бях много пълничка и се комплексирах и отслабнах. Станах 65 кг 170см.. Не съжалявам! Имам си дупе имам гърди и леки паласчици. Всичко за което човек може се хване не да се удря в кокал. ЕВАЛА момче! Ще зарадваш някое пухче. :)

16.   Отвори се тема и веднага дебелите и слузести жени, дето никой не ги има за човек започнаха да коментират и да се правят пак на мъже, не е за сефте ама хайде спрете се вече!
Ако дебелото беше на мода и ако се харесваше нямаше да искат да отслабват всички жени и да са слаби повечето.
Младото поколение след 2000 година е тотално занемарило се как на едно тяло със сланини, където пипнеш цица, ще викаш че е хубаво престанете да се излагате дебелани, дори и това не ви успокоява, че си пишете коментарите сами.

– Destiny

17.   След раждането и с напредването на възрастта става страшно. А като надхвърли 100-те... почва буквално да я мързи да прави и секс. Допусни само за миг, че това ти се случи. Ще я зарежеш (независимо от децата ви), ще си намериш любовница или ще се самобслужваш до края на живота си? И аз като теб харесвах позакръгленките... и си взех такава за съпруга. Та споделям лично впечатление...

19.   Аз пък харесвам всякакви. Дебели, слаби, все тая ми е, привличат ме, с малки изключения, но те са отделни индивиди. Само дето не искам да правя мръсно на жена ми и си оставам само с това, че ме привлича някоя си :)

21.   от както се изнесох от българия съм забелязала, че в другите страни, това което в българия мъжете наричат дебело, в чужбина се счита за нормално, а дебелите за тях са закръглени. в англия например никой няма да се обърне след няква "стройна" мадама. ама тотално никой. тук се харесват доста закръглените жени. а мъжете с комплекси, които си търсят пръчки да си ходят в гората щото нещо не са наред. мъжете които харесват само слаби жени имат слаб характер. това си е научно доказано. който не вярва да потърси в интернет.
" големият майстор работи на голям тезгях"

22.   абе номер 16- модата знаеш ли от кой се диктува? от световните дизайнери. а знаеш ли че световните дизайнери са гейове всичките?? е от къв зор гей ще ми каже как една жена трябва да изглежда и да ми изкарва на подиумите си закачалки. не ставай смешен. като кон с капаци си майна. жените искат да са слаби щото гледат модата, а самата мода е толкова объркана. ква сланина бе кви пет лева? айде ходи си избивай комплексите.
и само да те светна, че единственото същетсво на планетата земя, което има сланина е прасето. хората имат мазнини, не сланина. това са различни неща. върни се в 7ми клас

23.   Номер 1 - а мъжете, които харесват миниончета, за тях какво - педофили ли са? Айде стига глупости - пълните и дебелите хора не са здрави! Кви са тия 'наляти' форми... глупости.

25.   Много грозни коментари. За щастие килограми се свалят, но мозък няма как да се купи. За протокола аз съм слаба, НО никога не бих си позволила да обидя човек, че е дебел, че има голям нос или нещо подобно. Българските мъже имат доста нереалистична представа за себе си. Масово са ниски, тъмни с шкембета, но иначе претенции все едно са с визията на Ален Делон. Впрочем, съпругата на личния ми лекар е доста пълничка, а той е изключително интелигентен и симпатичен мъж. Не смятам, че има нещо сбъркано в него, защото се е оженил за жена с повечко кг. Слезте на земята.

26.   Ей н 17 много си прав братко
жена ми е била от най красивите жени в България и наистина все още много красива, Но след две раждания за 15 години се превърна в една дебела жена до такава степен че от онази несравнима секси красива фина жена не остана и спомен :( от 55 кг вече е към 90 и сланини разни увиснали кореми, крака, а бе не ми харесва гледката никак НО.... още толкова даже и повече я обичам от преди наистина чак да не повярваш.. тя е любовта на живота ми майката на моите деца.. само че, тя спря да ме обича и да иска близост с мен, хвана как му викат Хашимото и така нещата куцаха вече няма интимност а само мъка разни скандал молби за близост, не искам да и изневеря, просто не го виждам за честно спрямо нея а все още я обичам, нито мога сам да се успокоя чувствам после много тъпо и гадно и за това не правя глупости, на нея не и прави впечатление в какъв ад съм, а мисли щом на нея не се иска и на мен сигурно е така! говорихме многоооо пъти ама няма смисъл.. казва да да а после същото за това вече съм като пенсионер на 85 години макар че все още съм на 47!!
оххх не ми се говори повече лека на на всички.

27.   Младеж на 24 съм, 170 см., 70 кг. с добре оформено тяло. Харесвам по-големи от мен и пълни/пухкави жени. Винаги съм ги предпочитал и едва ли ще се промени. Когато забележа такава жена често в мен се появява онова силно/първично желание, но не съм от най-добрите охажори и трудно се решавам. Обмислям за профил в някой сайт за запознанства, но там дамите май отговарят рядко...

28.   26- жена ти е болна, ти се вайкаш за близост...тя затова е дебела, защото има хашимото, знаеш ли изобщо какво е това? Поинтересувай се и помогни на жена си вместо да ревеш, че си като пенсионер...
И ето-моята теза, че дебелите са болни или ще бъдат болни впоследствие..за прекомерно слабите - също.

29.   Номер 22 Destiny е жена брато и явно си голям педерас та не можеш, да разбереш кой какъв е по коментари, не само че си комплексиран педерас ами на всичкото отгоре си и дебел, прогнил и да не казвам още какво.
Дебелите жени не се харесват на мъжете!!!
От анорексична до слаба има разлика чети повече жалко подобие на човек номер 22!!!

Винаги съм харесвал слаби жени, не ме привличат "едрите", ще ви кажа кое тяло не е дебело а си има форми, това е тялото на Мерилин Монро, а сегашните жени са просто отврат и нямат нищо общо с телата на Мерилин Монро и Моника Белучи, а тези двете са еталон за женска красота по отношение на тегло и външност.
Съгласен съм с Destiny до момента видях злобеещи, надуващи се до небесата дебели жени, да коментират и да се правят, че всички ги харесват.

За мен не е важно как изглежда, а казвам кое не би допада има разлика.

М 26

34.   Не знам как ви привличат такива добичета.. за мен дори е страх, че някой ден евентуалната ми бъдеща съпруга ще напълнее! Много по-приятно е да гушнеш една дама и да я усетиш как е малка, фина и може ш да си е премяташ наляво, надясно във всякакви пози. А и са по-красиви като цяло, чисто естетически слабото фино тяло на една дама би привлякло много повече погледи от едрите туловища. За всеки влак си има пътници де, но аз съм бил с дебелана веднъж, като бях по-малък се правех на някакъв и ми се е случвало да викам момичета от сайтовете, веднъж дойде толкова дебела, че ми стана лошо.. 160/75-80 кг, направо прасе. Не я изхвърлих, викам си ок, ще се боря, ама какво да се бориш с прасе, неприятно е

37.   По едрите жени, няма за какво да се притесняват че не са желани, има много мъже които харесват такъв тип жени, дори се женят за тях. Просто това са комплекси, щом любимият ви няма проблем да афиширате щастието си, спк. :)

38.   34 - разсмя ме с тая борба :)
И аз не ги разбирам... рядкост са, но ги има такива мъже, нещо като фетиш е, но съм. сигурна, че няма да я вземат за жена такава или за приятелка, за сериозна връзка. Дебелите хора са с целулит, честно казано и миришат зле когато се изпотят, тая манджа дето са я оплюскали излиза под всякакви форми... освен това дебелите хора изглеждат по-стари, по-неподвижни са, болни са като цяло, дори не говорим за естетика, а за здраве! И номер 1, вместо да се залъгваш, че си хай, взЕми отслабни.

39.   Номер 38, ха, ха, напротив едрите жени привличат мъжете със по големите си форми, ами вярно та за какво му е на мъж да спи със скелет. Все пак гледам реалистично над нещата въпреки че съм слабичка, тези който харесват слабите са всъщност във по малък процент,

40.   До 39

В голяма заблуда си.

Мъжете харесваме слаби жени те ни привличат, а не едрите меко казано.
Не искаме туловища и висене на сланини.
Искаме нещо което да ни плени, а дебелите жени не са такова нещо.

41.   Не се тревожи, и аз съм като теб. Имам си закръглена мацка и си има всичко! Дупе и цици да ти зпълни всички шепи. Нека който си пада по скелети да си ги радва, това си е техен избор и не знаят какво изпускат. Българския мъж опита ли веднъж от 'месото', няма да погледне 'кокала'.

Това си е лично мое мнение. Опитвал съм и от двете и се съм съжалявал нито веднъж за избора си.

Така че отиди и си хвани истинска жена, без да ти пука за това какво мислят останалите. В крайна сметка ти ще спечелиш!

Поздрави, М28 щастливо обвързан с пухкава дама и дете от нея.

42.   Еми ето доказателството номер 41, е щастливо обвързан че и с дете, изобщо не съм в заблуда, таква е реалността. А пък и двата пъти в който са ме зарязвали след това се хващат с по едри жени. Еми такъв е живота какво да прави, по дебелите от какво се оплакват, аз съм сигурна че много мъже ги харесват и издебват удобен момент да ги свалят, да им се нарадват, има кой да ги гушка тях.

43.   До 41 :D :D :D :D

Като те четях се пуках от смях държах се за стола, да не падна.
Не си мъж от километри си личи.
А си поредната самозалъгваща се "пухкавелка", която пише коменар, за да е самозащити.
Ще се повторя, с другите коментари в темата, но мъжете не харесваме дебели жени!
Ако харесвахме нямаше, да има мъже, които си търсят любовници, само защото жените им са станали свине с извинение и не могат да се помръднат, а и увеличаването на годините също.
Да е спре с този фарс и да се разбере, че мъжете си харесваме елегантни и стройни мадами, които като излезнеш с тях да ти завиждат.

(Димитър)

44.   Когато се ожених за жена ми, тя беше 49 кг. на 170 см. След като роди две деца, напълня и сега е 70 кг. Изобщо не е дебела, просто е по пищна. Има хубаво, закръглено дупе и големи гърди. Сега ми харесва повече отколкото в началото на връзката ни. Забелязвам че доста я заглеждат, така че и пухкавелките са доста атрактивни. Друго си е като я хванеш за дупето да ти изпълни шепите, а не да ти убива. Така че спокойно, съвсем нормален си.

45.   Е всякакви хора има не се притеснявай! Тука последно време ме привличат дядовци говоря за Папа Бенедикт 16 компютъра ми е пълен с негови снимки! Какво ми става? Не се притеснявай има различни хора голям интерес към към тоя папа а дори не зная защо.

46.   Е всякакви хора има не се притеснявай! Тука последно време ме привличат дядовци говоря за Папа Бенедикт 16 компютъра ми е пълен с негови снимки! Какво ми става? Не се притеснявай има различни хора голям интерес към към тоя папа а дори не зная защо.

47.   Това което прави впечатление и пълната тъпотия на българските мъже!
Българските мъже са комплексирани снобари, които за нищо не стават, но все за мършави жени бълнуват! Да е слаба, 40 кила, анорексичка! Това е една отвратителна извратеност типична за БГ-мухльовците!
Майната ви мухльовци, аз харесвам едри, рубенсови жени, соцни, налети, пълничики, с големи цици и пищни задници и най-вече естествено окосмени! А ебете си мършавите ощавени кощрамби и си мислете че сте мъже! Не не сте, вие сте мухльовци!

48.   Номерче 47 е поредното жалко свинче, което се опитва да набива в главите на много хора, че дебелото е на мода, дебелото е красиво, дебелото е възвишено.

Спрете вече!!!

Дебелото е болест, Дебелото е грозно, дебелото е гнусно.
Вместо да пишете безсмислените си коментари, можехте до сега да сте отслабнали.
Ама с тая пуста завист към слабите момичета ви кара да сте злобни, като някакви цербери сте!
Водете здравословен начин на живот и по-малко злобеете, че както сте дебели така и ще остареете с още 10 години отгоре, ще е сбръчкате съвсем, а сега със здраве.

49.   Един въпрос - ами ако сме слаби и искаме да надебелеем, но не се получава? Сами ли оставаме? Аз съм слабо момиче, единственото на което се дразня е че краката си имат малко повече сланина, а ръцете ми не, но както и да е. Най-близката ми приятелка и 3 пъти колкото мен. Естествено, че не одобравям наднорменото тегло, защото е по-опасно и от цигарите, но никой не съм обиждала някой спрямо това. Въпреки всичко ме нервира начина по който (предимно жени) злобеят срещу слабите. Даа, има повече какво да пипнеш, но е много трудно една дреха да седи добре върху пълна жена, вреди толкова много на здравето и отделно имам чувството, че е породено от някакви комплекси.

За всеки влак си има пътници.

50.   Номер 1 - аз пък съм от "слабите и безформени" жени, които нямат млекоцентрали на мястото на гърдите и грамаден целулитест задник, май те е яд?
И коя си ти, че да определяш кой е хетеро и кой - хомо?

52.   Всеки човек си има вкус. Елементарно е да се подиграваме на някого относно това, което го привлича. Има хора, които харесват ниски/високи, слаби/пълни, тъмнокожи/с бяла кожа и какво от това? Мъжете искали красива жена до тях, за да им завиждат. Еми и ние искаме красиви мъже до нас и добре облечени, но тук такива са рядкост. Научете се на стил и как да говорите и след това обиждайте хората и демонстрирайте огромни претенции.

53.   Пищните (не дебелите! ) жени за мен са много по-привлекателни, това значи теглото да е в гърдите и задника а не по талията и "любовните дръжки". Ако е така килограмите за мен не са никакъв фактор, важна е фигурата тип пясъчен часовник - големи гърди и задник и тясна талия. За мен е нелепа мисълта на някои мъже да харесват жени тежащи 40-45 или дори 50кг - това граничи с анорексия. Стига фигурата да е стройна килограмите могат да са в рамките на 55-85кг в зависимост от ръста, формите и т. н. Както е писал номер 44 - жена пищна на 70-75кг е прекрасна.

57.   Жена тежаща 70-75 кг не е пищна,а дебела! Като се има предвид,че 98% от жените са с височина 150-170 см. 45-50 кг не е граничещо с анорексия и си в голяма грешка!!!
Точно всички мъже харесват слаби жени. Това че тук в сайта има фантоми "мъже",които харесвали пищното,дебелото и не знам си какво...не означава,че реално е така!

58.   Номер 50 - на грешен път си, ако сериозно си мислиш, че ме е яд за нещо от коментара ти. Харесвам пищните форми и се гордея, че имам такива. Нямам целулит никъде по тялото си и никога не съм имала. По-скоро тебе те е яд, че си безформена ''жена''. А за циците, дето им викаш млекоцентрали - първо - не случайно най-желаната интервенция сред жените е уголемяване на гърдите. И второ - истинските мъже умират за тях, и колкото са по-големи, толкова по-добре, само п****e не се възбуждат от големи гърди или задници. Това е все едно жените да не се възбуждаме от големи мъжки членове ;-). Мисля, че тази тема /освен автора и Номер 47/ се напълни с мъже, които отдавна са на другия бряг, и няма смисъл да коментират тук.

60.   58, темата и целия сайт просто се напълни с... Чичо! А както знаем всички Чичо не е мъж, аз също съм гей като него, само че той си пада по араби и мюсюлмани, а аз по рокери. Ето защо той не харесва изобщо жени, нито пълни нито слаби и постояно е в конфликт с тях. Поздрави!

62.   Мъжа е истински мъж, когато харесва слаби жени. Тези на мен, не ми ги разправяйте дебелите трудно си намират ухажори, само в интернет им се получава до някъде. Като ходи, да се веят коси и грация, а не сланини и тромаво ходене.

63.   Еее, айде стига глупости! Всеки с вкуса си. Мъж съм и харесвам слаби и елегантни, но най-добрия ми приятел е луд по дебеланки. Безпристрастно да си кажа, като мъж той изглежда малко по-добре от мене - по-висок е и по-едър и жените повече му връзват. Колко мацки ми е пуснал :). А това, че дебелите нямали ухажори хахаха, то по твоята логика и циганките нямат ухажори, и негърките, защото са различни? Аз пък страшно си падам по циганки, онези по-беличките от ямболско, християнки, чисти... Абе не може да съдиш за другите според своя вкус.

66.   Един ИСТИНСКИ МЪЖ никога не би си позволил да обиди жена, без значение слаба или дебела е. Това не е лицемерие, а въпрос на възпитание. Така че нека не говорим за "истинските мъже", защото е очеизвадно, че тук повечето само се мислят за такива. В България често хората забравят, че преди да изискват от отсрещната страна, трябва да се замислят те какво могат да предложат и дали самите ТЕ отговарят на високите си изисквания.

67.   До 66...
Не знам мъж ли си или жена, но знам че си наясно тук мъжете са мноого по-малко, ще се повторя с 57 има фантоми мъже, които защитават пълните жени и всячески обиждат слабите жени.
За всеки влак си има пътните, но не е необходимо толкова злоба, да има кой какво харесвал на кого му пука? !
Това ще те направи ли по-красив, по-желан, по-амбициозен? !
Като мъж харесвам слабите жени, не ме привличат манекенките, с мерки 170см и се влачи по подиумите, като зомби, което всеки момент ще падне от тъпченето на тоалетна хартия, за да не качи някое друго килце! Не ме привличат и едрогърдите и със задници два декара!
Обожавам слабите миньончета, с мерки 160-165 см и тегло 40-45 кг, да я прегърнеш, а тя да е толкова крехка, че да те е страх да я прегърнеш силно, да не се счупи, да я носиш всякак, да правите секс във всякакви пози, това с една пълна жена няма как да го постигнеш!

До 58

Мила жалка дебеланке престани с тази злоба и ненавист вредиш, само и единствено на себе си.
Пълна жена, като теб няма как да няма целулит всеки има очи и вижда, какво, кое, как е!
"Безформените жени", както ги наричаш са божествено секси и всеки мъж ги харесва!
Жените, не си уголемяват бюста, защото така искат, а защото чалга корифейте го изискват, а всяка "умна" жена си слага силикон, защо? ! Защото няма нищо вътре в главата си и най-добре е да изпъкне със силикон!
Втората най-използвана интервенция е липосукция и махане на ребра, за да са по-слаби, ама то това няма как да го знаеш, защото приемаш своята гледна точка, за "истина", само че много грешиш и е време, да излезнеш от заблудата!
Толкова си деградирала, злобна и смешна, че да ти препоръчам психолог, защото ти е нужен.
Една пълна нула, като теб няма право, да дава мнения кой бил п... ал и кой не!
Естествено, за една жена, когато не я харесват и не я желаят, ще каже на един мъж че е п... ал, както по логиката и на мъжа... когато една жена, не му пусне тя става курва.
Засрами се от това което си и вземи, да се лекуваш на време после става късно.

Agent 007

68.   Хахаха, леле, хора... падам от смях като чета коментарите. Вие сериозно ли обсъждате толкова ожесточено килограмите на хората? ! Е на това му се вика тотално затЪпяване. Даже чак се объждат и килограми с точност, пък и височината, цвета на косата.... Някой от вас да е чувал случайно за различни видове телосложения? Някой да е чувал за различни видове структура на тялото, за ендоморфи, мезоморфи и ектоморфи? ! Ако вашите "велики прозрения" са верни, защо ако двама души от един същи пол тежат едни и същи килограми ще изглеждат различно? Защо ако един човек, който тежи повече килограми изглежда по-слаб от друг човек, със същите килограми? ! Чудя ви се какви хора трябва да сте, че да си позволявате да коментирате подобни неща...

1-50 от 54