Споделена история от Секс и интимност

Странен проблем с ерекцията!
Здравейте! Аз съм момче на 19 години и мисля, че имам проблеми с ерекцията. Сутрин, когато се събудя, почти никога не ми е в ерекция, обаче много лесно ми става. Само да се потъркам в леглото, или някъде другаде и вече е станал. Това нормално ли е? Аз мисля, че винаги като се събудя, би трябвало да е в ерекция.
Също така като се натискам с приятелката ми, винаги ми е станал, но не на 100%. Когато се съблечем и тръгна да го вкарвам, обаче, малко спада, но пак мога да осъщестя проникване. А когато сложа презерватив почти винаги ми пада до 0 и после много трудно го вдигам, ако изобщо го вдигна. А в редките случай, в които го правим с кондом, нищо не усещам и ми спада когато е в нея.
Защо така се получава? Дайте някакви съвети как да си преодолея проблема.

Коментари

1.   Предполагам, че си доста надарен, това е проблема на големите курове.

2.   За това си има сексолози, тях попитай!

3.   Не знам, брат. Аз и сутрин и по време на секс ми е като чугунена отливка от Кремиковци.

4.   Ако гледаш порно прочети за явлението Porn Induced ED. Както описваш на такова ми мяза. Накратко, от гледане на много порно почваш да го вдигаш и задържаш ерекция само на пиксели.

Успех и дано да се оправиш скоро!

5.   Аз имам 99% същия проблем, дори на бих могъл да кажа на 100%. Ще се радвам да кажеш, ако намериш начин за подобрение, аз също ще търся и аз лично съм гледал доста порно през годините имало е периоди всеки ден и то по няколко пъти много години наред примерно 4-5, тъй като видях колега да споделя за Porn Induced ED, може би това е проблема, ще се радвам и за изказване на малко по-компетентни към кой да се обърна сексолог или уролог? Имам сериозен проблем когато го правех с приятелката ми не винаги е на 100% както описа и колегата, но след като се разделихме не мога да го вдигна с друга особено пък с презерватив, много ми е неприятно, разчитам на вас.

6.   Автора:
Намерих начин за подобрение - спираш всякакъв вид порно и си го пипаш само когато ще пикаеш. След 1 месец така вече ще имаш голямо подобрение. Обаче си трябва и воля.
Успех