Споделена история от Секс и интимност

Ще спре ли някога да ми тежи?
Здравейте. Аз съм младо момче и имам приятелка от почти 2 години. Често си имаме скандали по различни поводи най-вече се въртят около моята ревност, моите съмнения и недоверие в нея. Обичам я много и често оставам с чувството, че аз съм този, който е по-силно фокусиран върху любовта ни и, че едва ли не е по-обичащия и раздаващия се във връзката. Единия ми проблем е, че смятам, че тя не се чувства достатъчно щастлива с мен и при първа възможност би се възползвала от друг дали за единия секс, дали за нещо по-сериозно. Страхувам се да не и омръзна. Чувствам се неуверен в себе си. От 2 месеца съм безработен, безпаричен, но си търся работа и знам, че все някога ще си намеря. Тя също за момента е без работа и откровено казано се притеснявам силно при мисълта, че тя започва работа, има колеги млади мъже и все си мисля, че ще и завърти главата някой друг.... Дали, защото ще и се стори по-готин по характер и на външен вид, дали заради нещо друго.... Както казах имаме всекидневни скандали по най-различни поводи и причини. Образно казано едно поне 25 дни от месеца. Това ме тревожи, че това може да е една главна причина да я отблъсне от мен и да я тласне в ръцете на друг. Наистина силно я обичам и ревнувам и това поражда множество проблеми, неудобства и главоблъсканици. Страхувам се силно от това един ден да не я изгубя. Не мисля, че ще открия втора, като нея. И двамата сме еднаква зодия Рак и тя ревнува не само аз. От няколко месеца изпаднах в някаква депресия да го нарека, спрях с колоезденето, тренирането.... Върнах се към цигарите, които бях спрял за 5 години.... Отделно безпаричието, безизходицата понякога ме побъркват буквално. Отделно от нашите караници се карам почти всекидневно с майка ми, понякога и с най-добрия ми приятел. Но има нещо друго, което ме измъчва от есента на 2015 г. и то много. Когато се запознах с моята любов, тя ми сподели, че е имала двама преди мен. На мен пък първата ми приятелка е тя, цял живот сам съм бил. Та в самото ни запознанство аз я поразпитах за бившите и това онова. Разбрах много неща, които сексуално е правила с първия си. Например спали са едно поне 60-70 пъти, правила му е френска без кондом, мазала му го е със сметана и го облизвала, после той обичал нея да я хапва със сметана. Свършвал е няколко пъти по нея. Правили са го във всички пози на различни места. Бил и кавалер на бала и много хубаво танцували. Били неразделни точно, като женени по нейните думи. Но от него никога не се чувствала задоволена, все тя го целувала първи и все тя му се натискала за секс. Както и да е разделили се. След няколко месеца се запознала с другия и с него се опраскали 4 пъти. За него ми е споделяла тогава, че бил перфектен на външност. Харесвали и сините му очи, силните му ръце, лицето, татусите и т. н. Бил 1. 90 см. 97 кг. и се хвалел, че бил фитнес инструктор. В секса бил върха и с него успяла да свърши два пъти, понеже му бил на камък и доста дебел. Бил мощен и бърз и не се изморявал грам. Свършил върху нея. Както и да е. Бях забравил за тези неща, докато миналата есен не се върнах в нашите стари чатове. Тогава прочетох тези позабравени неща и ми призля. Страшно кофти се почувствах, изпаднах в ревност и така се продължава и до ден днешен. Аз също съм спал поне 10-тина пъти с платени компаньонки преди нея. Но моите 10 пъти са нищо в сравнение с нейните 70-80. Казва ми, че тях никога не ги е обичала и нищо не е чувствала към тях и, че аз съм единствената и любов. За всичко допринесе още едно нещо. Преди 1 година бяхме в кофти период едва ли не пред раздяла, понеже необяснимо защо сега за мен си бях початил с някакви непознати момичета за тема секс. Тя разбра, аз и се извиних и всичко се оправи между нас. Впоследствие обаче аз я накарах да си влезне във Фейсбука след половин часово молене и се натъкнах на един неен чат с един неен приятел, точно, когато бяхме в криза и тежък период. Той се е явил, като спасител тогава. Тя не е пропуснала да ме оплюе подобаващо, че съм еди какъв си, еди що си, но най-много ме заболя, когато му казва, че съм гей и, че вместо да я хвана силно, като мъж за секс аз съм си падал по френска и т. н. Каза, че съм страшен провал в леглото, че не свършвала никога от мен, което си беше вярно до тогава, че съм издържал едва по 10 минути, като пенсионер(което отново не е вярно) и, че нямала търпение да ме зареже, защото съм бил прецакан нещо. И още такива неща прочетох. Беше ми гадно и тежко да чуя всички тези неща по мой адрес. Тя ме убеждаваше, че това не било истина, че не е вярно, че го казала в пристъп на ярост. И оттогава насетне все се караме по тази тема с онзи втория и, когото хвалеше, а мен оплюваше. Има и още за разказване, но по-натам под формата на коментар мога да се включа

Коментари

1.   Не искам да ти развалям удоволствието, но ти си оня 28 годишния девственик, познах те веднага. Стила ти на писане е еднакво скучен, под каквато и тема да се маскираш. Ако модераторите позволят да побликуват коментара ми тоя път, ще ти кажа, че и двамата изглежда имаме проблем, но както и да е. Ти направо плачеш за внимание и за това хвърляш на посоки различни теми, но винаги си оставаш един и същ. Знаеш кой съм, нали?

2.   Тая е боклук! Зарежи я!

3.   Четох до половината, но мога да ти кажа, че страховете ти са основателни. Един неуверен мъж, който предизвиква ежедневни скандали, определено писва и щом се появи "свежа глътка въздух", много е вероятно да се залитне. Работи върху себе си и то не заради нея, не заради вас, а заради самия теб!
Ж27

4.   Пич стегни се. Нормално е да е спала с друг/и. Колкото повече ревност има в една връзка толкова по-бързо ще приключи.

5.   " Тя също за момента е без работа и откровено казано се притеснявам силно при мисълта, че тя започва работа, има колеги млади мъже и все си мисля, че ще и завърти главата някой друг.... " -Който го е страх от мечки, не ходи в гората" Като не можеш да боравиш със жените, не се занимавай с това.

6.   Логично и нормално е след като си прочел онези неща да ти стане гадно. Това е било удар по мъжкото ти самочувствие. Мисля, че тогава си станал по-"влюбената" и по-слаба страна. ( След като преди това дори си си писал с други момичета).

Според мен ревността ти не се дължи на любовта ти към приятелката ти, а на чувството, че не си достатъчно добър за нея като мъж. Мисля, че знаеш твърде много за сексуалните и отношения с предишните и гаджета... и когато си прочел нещата, които тя е написала от огорчение и гняв, вторият и бивш се е превърнал в твой невидим конкурент.

За вбъдеще избягвай да научаваш толкова детайлна информация за отношенията на приятелките си с техните бивши.. или да им четеш личната кореспонденция.
За твое успокоение щом сте били скарани, е съвсем нормално тя да търси някой, на когото да си изплаче мъката и дори да пише подобни грозни неща.. така тя се е почувствала по-добре. Омаловажила е теб, за да и е по-леко ако те загуби. Този разговор значи само, че те обича и се е чувствала зле от възможността да не си до нея.
Освен това, щом е с теб, значи има причина за това! Отвори си очите за любовта и към теб, отпусни се и постепенно самочувствието ти ще се възвърне. И не рови в миналото.
Успех :)

Ж28

7.   Попринцип не се включвам в темите да се правя на много мъдър и да ръся мозък, но донякъде съм бил в твойта ситуация и знам какво изпитваш и реших да се опитам да ти помогна, защото смятам, че съм малко по-възрстен и опитен от теб.

Първо да поясня, че с жена ми сме от 7г и сме сродните си души. Любов от пръв поглед и тн.

Относно притесненията ти, че ще си падне по някой колега. На света винаги ще има по-хубави, по-богати, по-умни и по-красиви мъже от теб. И съответно жени от нея. Но за вас вие трябва да сте си единствени и незаменими. Само тогава се обичате истински. Ако цял живот се притеснявяш така ще се самоунищожуш. Даже по скоро се радвай, че момичето ще почне работа. Така ще разбереш по-бързо дали е момичето з теб. Защото ако за нея ти не си единствен то тя само ти губи времето. И без значение колко я обичаш и колко ще боли по добре се откажи от нея ако очите и шарят, защото ще страдаш още повече ако останеш с нея.

За това, че те е хранила пред друго момче с такива изрази мога да кажа, че е много глупаво и лицемерно от нейна страна и не би следвало да и простиш заради глупавите оправдания. Ако действително го чувства така и те обича както ти нея би следвало тактично да ти каже какво не харесва в теб и да се опитате да го промените. Вземи например майка ти, която най-вероятно те обича много. Мислиш ли, че ще те обиди така пред нейн приятел с подобни грозни изрази.

Не знам на колко е приятелката ти и от колко годишна води полов живот, но ако 70-80 пъти е реалната цифра, не е зле. Почти е невъзможно да намериш девствено, красиво и добро момиче, за което да се ожениш. Реално толкова секс правихме с половинката ми само първия месец. Аз също като теб съм от мъжете, на които им пука от сексуалното минало на гаджето им, защото това говори и какъв човек е тя. Аз съм на същото дередже като теб и също бях в депресия, защото толкова я обичам, че ми ставаше лошо като си я представя да прави секс с друг. Притеснително е, че едва в началото е правила толкова дръзки и глупсави неща, като секс без презарватив и да оставя приятеля си да свършва е нея и то по няколко пъти. Повечето момичета дори ги е гнус от спермата отначалото. И правят секс на тъмно в мисионерската.

Най-притеснителното в твоята ситуация е това, че тя говори толкова хубави неща за бившите, а теб те оплюва така грозно. А трябва да е точно обратното ако всичко е както трябва.

Няколко съвета щом те мисли за гей:
Докато ти духа на колене силно притисни главата и към теб и и свърши в устата като един истински мачо какъвто тя търси.

Докато правите секс започни да галиш ануса и с пръст и кажи, че искаш да я чукаш от зад.

(Ако тя не реагира добре при тези две ситуации и кажи, че не ти се държиш като гей, а тя като 11 годишна девственица. Изглежда не е мн. стеснителна, така че не би трябвало да имаш проблем.

Не я ограничавай. Следи какво прави, но не прекалявай. В един момент или ще спечели доверието ти или ще се издъни.

Вземи се я ръце. Започни да тренираш, да се поддържаш, купи си нови дрехи, дръж се добре с нея, намери си работа. Накарай я да те желае, а не се жалвай, че ще те остави заради някой, който е всичко, което ти не си. Превътни се в този човек. И ако всичко при теб е на шест и тя сглупи направо я остави. Предполгам, че при теб този страх е комплекс от това, че ти е първа приятелка и се страхуваш, че няма да можеш да си намериш друга и точно тук грешиш.

8.   Виж ся, нещата с това момиче са приключени. Не знам на колко си години, но е време да си научиш урока и да станеш мъж лека-полека. Първо, никакво емоционално привързане към жена тип "ауу не мога без нея", защото това не е истинска любов между мъж и жена, а любов между майка и син. Второ, това момиче е с теб от удобство и от немай къде, а не защото те възприема като мъж и авторитет. Трето, правилно си разбрал, че финансовата независимост е изключително важна за мъжа и наистина е крайно време да си намериш работа. Четвърто, не чети стари чатове и не си трови ума с глупости от миналото, а мисли за бъдещето и как да си го направиш добре за теб.

9.   Здравей!
Това са комплекси, които трябва да преодолееш. Ще я загубиш ако продължаваш да я плюеш заради миналото й. Повярвай ми, няма нищо по-отблъскващо за една жена от бремето да носи несигурността на един мъж. Опитай се да проумееш, че ти си нейния избраник и тя е с теб. Правил си секс с дузина нечистоплътни компаньонки, което е много по-лошо и неморално! Не си в позиция да я критикуваш! Всъщност, единствената й грешка е, че ти е разказала в детайли за миналото си, което е напълно ненужно и безсмислено.
Жени, не разбирам с цел хвалене ли го правите, но спрете да разказвате за сексуалните си приключения защото единствено създавате недоверие в мъжете и си докарвате главоболия!
Казваш, че си си чатил с някакви за секс, а в същото време се сърдиш, че тя е изляла гнева си от поредното ви скарване, като си е писала с някой? Ако тя ти търсеше сметка по този начин за компаньонките и чатовете как щеше да се чувстваш?
Най-важното сега е да се държиш мъжки и да преодолееш комплексите си. Да се успокоите и да започнете да живеете в хармония. Да й покажеш колко много я обичаш и цениш. Намери си работа. Заведи я някъде където би искала, направи й подарък, правете любов. Времето лекува, стига да си изиграеш правилно картите.
За финал ще ти кажа да се поразровиш в темата "с колко мъже сте били". Ще откриеш момичета, които до 18 са спали с два футболни отбора, а ти се тръшкаш за две нейни бивши гаджета. Я се стегни!
Пиши как се развиват нещата и успех!

10.   Прав си, скандалите, неувереността ти и сцените на ревност ще я отблъснат от теб. Дори ако не в ръцете на някой друг, по-добре сама отколкото в такава връзка. Не мога да разбера мъжете защо се комплексирате на тази тема и ровите в миналото на една жена, да разпитваш подробно с кой, как, по колко пъти е просто ГРОЗНО, и на нея сигурно не й е било приятно да разбере, че си изчукал 10 курви. Ти си този с 10те, а тя е с 2ма, така че не се опитвай да ни я изкараш курва. Реално тя е придобила доста повече опит от теб, защото се е отпускала пред партньора си, забавлявала се е и е експериментирала, на един интелигентен човек не му трябва да овършее цял квартал, за да добие опит в секса. Ти явно си ги чукал курвите хамалската и на нищо не си се научил, затова и сега не ставаш в леглото. Отделно, да си толкова дребнав и да изискваш от нея да ти показва чатовете си е направо недопустимо.
Накратко, комплексиран, дребнав, ревнив, скандалджия и отгоре на всичко не става в леглото... с право се притесняваш, като нищо някой уверен, свободен тип, който знае как да се отнася към една жена, ще ти отмъкне изпод носа момичето. Стегни се и поработи върху нагласите си и отношението, или я остави да си намери МЪЖ.

11.   От автора: Благодаря за коментарите ви. Искам да кажа обаче, че тя не е боклук и няма как да не бъда с нея. Много си я обичам. Тя е моето патенце и си я пазя, като очите. По-добре на мен да се случи нещо, отколкото на нея. Колкото до секса с нея-разбивам я. Правя си всичко каквото поискам и нищо не ми отказва. Държа се, като истински мъжкар. Хем по-нежно, хем по-грубо понякога. Ние дори се решихме да направим тройка с жена. Първоначално тя ме караше да пускам лесбийки как се лижат и така известно време, докато не решихме да намерим дама наистина, която да е склонна да получава френска от моята приятелка. Намери се една и започнаха да си пишат. Моето момиче пое нещата в нейни ръце, пишеше разни неща с нея и я прикоткваше за среща. Дори с будилник се събуди сутринта да се подготвя за онази. После пък ме изнуди аз да правя секс с жената, колкото и да не исках и и казвах, че е тъпо, че не го искам, че съм против изневерите. Тя ми каза, че не ме ревнувала от нея, че трябвало да и направя по този начин хубавото на нея и, че това ще докаже, че я обичам щом се съгласявам. Бях против, но го направих. Нашата уговорка си беше ние да правим секс с моето момиче, докато тя лиже другата жена. Нищо повече. А то стана така, че онази налази моята, то не я лиза навсякъде, то не и вкарва 4 пръста докрай, то какво не беше. Тогава видях как моята свърши от ръката на онази. Тези неща не ми харесаха, че ме накара да бъда с друга, че тя въпреки уговорките се отдаде напълно на онази, това, че аз бях интимен около 15 мин. с другата, а те двете в порядъка на 1 час и 20 мин. Аз по-скоро бях наблюдател, а не участник. Другото, което не ме изкефи е, че приятелката ми ми отдели едва някакви си 5-10 минути, а на онази над 1 час и нещо. После се чувствах някак си, като болен. Един вид някак прецакан, че е трябвало да бъда въвлечен в изневяра, за да нямам очи и оправдание после да негодувам и руптая за техните лесбо ласки. Беше ми истински криво, че допуснахме друг човек в нашия интимен свят и така ми държа поне месец, два. Аз исках просто да и направя хубавото-един език да удари на някоя щом иска, но не и другата да заема мястото ми и да остана незабелязан. После си имахме големи проблеми след случката. Аз вече нямах това доверие, че съм единствен и незаменим за нея. Че само аз мога да и правя хубавото. Чувствах се отритнат в онзи ден сякаш нямаше нужда от мен. После тя каза, че грам не и е харесало, че изобщо не се възбужда от жени, че го е направила само заради мен и не и е било удобно да спре онази жена да си прави каквото иска с нея, нищо, че знае колко ревнувам и, че би ме наранила. Било я срам да я възпре. Мама му стара не ми изнася да се оплаквам така. Винаги съм си казвал не ставай пут*а, заради пут*а, ама ей го на завъртя ми се главата от любов и станах хипер чувствителен в това отношение. Сега отново забелязвам, че понякога ме кара да пусна лесбийките, пипа се, като и говоря как други жени ще я подчинят и си свършва. Отново пише с някакви жени, но сме се разбрали вече твърдо да си спазва предишната ни уговорка-само тя на тях нещо и само аз с нея, без такива вмешателства. Последното нещо, което ме притеснява е това, че я избива често на агресия, обижда ме, псува ме, показва средни пръсти в лицето ми, плюе ме и често ме удря, рита и щипе. В началото не ми правеше впечатление и ми беше смешно все пак се караме нещо и я провокирам да ме удари един път. Само, че сега станаха над 100 ударите, имам няколко синини по тялото, беше ми се подул крака на едно място, защото се опита да ми откъсне месо с все сила ме ощипа. Сърце не ми дава да и отвърна, защото я обичам, изглежда ми невинна, а и е момиче.

12.   Пич аз честно да ти кажа, не виждам какъв съвет търсиш? Значи ти сам си разбрал, че не си за това момиче, разбрал си че и тя знае, че ти не си мъжа за нея. Дали утре, след два месеца или след година вие ще се разделите. Едва ли някой може да ти даде съвет как да спасиш връзката на този етап. То е все едно да изтървеш телевизора си през терасата и докато той лети от 20 тия етаж към земята да питаш някой за съвет как да си спасиш телевизора!? ! При теб нещата от това, което си описал са винаги в грешната посока. Никой нормален няма да пита приятелката си какъв секс в какви пози и колко пъти го била правила с предишен приятел. Как му духала, къде и се бил празнил и т. н... Това са глупости! Ето сега си бил без работа, налегнало те безпаричие и ти какво? Бил си пропушил цигари. При цена на цигарите от 5лв. и при безпаричие определено си е безмислен лукс. Вместо да пушиш 4 дена с тия 20лв. да я беше закарал на пицария. Това го давам като пример естествено а не като съвет да я заведеш на пицария, за да те заобича повече. Те такива работи. Сбъркана ти е политиката. А съвет, няма как да ти дам, тя работата вече е отекла, тя те е преценила и оценила и те смята за незадоволителен и лоша партия. Като те гледам и ти се смяташ за такъв. Така, че не знам аккъв съвет чакаш, опрятай ръкави, намери си работа, спри цигарите, нета и тв Планета и карай жените да се забавляват и НИКОГА, АМА НИКОГА не ги разпитвай как са ги праскали предишните им приятели.

13.   Нали номер 1? И ти нали? Ти, 28 годишния девственик, Чичо? Троловете в сподели. нет. Пускате си истории и сами си пишете коментари под тях, личи си много вече!

14.   Имам същата връзка. И моят хубавец е същия ревнивец. Ама каква работа-там ще ме смениш с някой, ама какви лекции-там само да се закачате с колегите. И тн и тн. Не се живее така. Колкото и да го обичам просто ревността те скапва. Чувствам се зле, че каквото и да направя ще се сърди и ревнува. А дори не се занимавам с друг мъж, камоли да си пиша с някой. Не оправдавам момичето обаче. Тя явно не е сериозна, но в бъдещите си връзки не бъди такъв.

16.   Абе, приятел, вземи се стегни! С тая твоя ревност и с това ровене в миналото, не 100, ами 110% е сигурно, че накрая на мацката ще и писне и ще ти бие шута.
Така, че ако искаш да сте заедно, спри да се държиш така, стегни се намери си работа и най-важното остави я да диша, защото колкото повече я задушаваш, колкото повече сцени и правиш без повод, толкова по-сигурен е краят. Разбери, тя не е твоя собственост, а човешко същество! Да имала е други преди теб и какво? Важното е, че СЕГА е с теб, а не с тях! Обаче ако продължиш така, не се знае до кога ще продължи това СЕГА! Погледни само в какви филми се вкарваш. Щяла да почне работа, да се загледа по свой колега... абе, то тя още работа не е почнала ти вече по кой щяла да се заглежда! Луда работа! А това, че те е оплюла в някакъв чат.. е, това не е хубаво, ама явно и е било прекипяло и е търсела къде да си излее яда. Тъй де, като я правиш луда с ревността си, поне да има истински повод.
Така, че май вървите към раздяла и то заради твоята безумна ревност.

17.   Човек... аз не бих те издържала и ден! :D Какво си се завайкал за това какво е правило момичето преди; какво и вменяваш вина... Я се поосъзнай малко! Скандали ще прави!
Ти се опитваш да я задържиш със сила... искаш по принуда и от вина да остане с теб. Това е защото си недостоен и нямаш качествата да задържиш една жена, като я накараш да се чувства добре и създадеш у нея желание да е с теб.
За доброто на момичето - надявам се да те остави и да си намери по-добър. А ти се замисли над себе си... осъзнай се! Никой не ти е длъжен, ако ще създаваш връзки - старай се за партньорката си, не я тормози психически. Ако тя е щастлива с теб - няма да има причина да гледа настрани и ти няма да имаш причини да се притесняваш.
Има разлика между любов и желание за притежание!