Споделена история от Секс и интимност

До мъжете с „малък„ пенис - споко!
Аз съм жена, но се натъжавам от притесненията на някои мъже тук, че имали малък пенис. И ние, жените, си имаме много комплекси, но поне може да променим нещо - да отслабнем, да си боядисаме косата, дори да си сложим силикон.....при големината на пениса нищо не може да направите (или нищо здравословно) - природата ви ги е дала и е най-добре да се научите да живеете с тях!!!

Но според мен, повечето изобщо нямата „малки„ пениси, а просто представите ви за нормалната човешка физика са изкривени от много порно - там мъжете са подбирани, господа, те с това си изкарват хляба. Вие (надявам се) имате нещо в главите си и не ви се налага - радвайте се на мъжкия си орган тогава!

Има господа, които могат найзуст да си кажат размерите, сякаш между краката им е скрито всичко, което е важно в секса. Ставате детински!

Моят съвет е - да, размерът има значение, но вие не може да го промените, така че научете се да живеете с него и работете върху себе си. Щом имате ерекция и може да извършите пенетрация, сте нормални мъже.
Не си заслужава да правите операции и др., защото допълнителния см. няма да усети никоя пу..ка.

Няма нищо по-отблъскващо в леглото за една жена от комплексиран и несигурен партнъор!!!!!

Коментари

51-63 от 63

62.   Здравейте и от мен!
Реших и аз да се присъединя към темата.
Мисля, че ми е с нормaлни размери пенисът ,
но ми направи впечатление при различни партньорки,
някои чувстват болка, а при други не.
Не знам при вас , жените как е,
но за мен е голямо удоволствие когато
проникна по дълбоко в една жена.
Поздравявам всички жени с празника!!!
Страхотни сте!
От един 40 г. М

63.   Моят член е максимум 14см в еректирало състояние и това винаги много ме е тревожело... Изчел съм всичко, което мога за това как да предразположим жената, да я докараме почти до полуда орално и с ръцете си и после да действаме с члена, но все пак ми е много притеснено... Имам приятелка от няколко месеца, тя е правила секс -аз не съм... И ни предстои weekend-a да го правим, но на мен ми е страшно притеснено, макар че знам, че ако следвам всичко друго няма да е проблем това... :/ :/ :/ На 16 съм... иначе диаметърът е около 5. 5см...

66.   Към последния пост - Още две години да беше почакал, че да ти стане поне 16 см.

67.   Абе пичове какво се нервите, че са ви по 12-13 сантиметра, а аз какво да кажа че моя е 9 и никога не съм бил с нормално момиче, а само с проститутка и най-вероятно всяка би ме зарязала след първият секс

68.   А пък аз какво да кажа на 16 съм и в ерекция ми е 5 см

69.   Успокоих се. Благодаря

70.   абе кавото и да и кажете, малките пишки са малки, а големите са големи и за да задоволиш една жена и трябва мин. 18 -19 см пишка и ще се извие под вас като змея.
другото всичко е лъжа и измама и не е задоволително.
купете удължители и удебелители.

71.   Размера винаги има значение и за една връзка това е най-важното, моят пенис е 16см в ерекция, и никога не е бил достатъчен на приятелките ми и за това винаги се стигаше до там да ми изневеряват и търсят мъже с по-големи, красив мъж съм, жените си падат по мен доста, имам и хубава кола и съм финансово подсигурен и за още 2 живота, винаги съм се държал перфектно с приятелките ми, водил съм ги на хубави почивки, правил съм им подаръци, във всичко съм бил както трябва, но...накрая винаги едно и също, проблема с размера, последната ми приятелка, беше слабичка и постоянно изтъкваше колко е тясна, все я болеше, когато прониквам в нея в определени пози, и накрая какво стана, оказа се, че ме заряза за да хване един тип, който се слави из града, че е много надарен доста жени го потвърждават, така, че когато ви кажат, че размера няма значение, не вярвайте на жените, за тях няма по-важно нещо от това, не я ли ч*каш яката, веднага отива при друг, от опит го казвам, вече съм на 34 години...

72.   № 71, това са пълни глупости - това, че ти имаш комплекс относно размера си, е повече от ясно. Но всичките ти приятелки до този момент да са те напуснали поради тази причина е невъзможно. Освен, ако не са тотални кифли, които ти сам си си избрал. И да ти кажа 16 см. не е малък размер. Не се вкарвай във филми заради размера, който е съвсем нормален. Важно е какво правиш в леглото, не толкова колко ти е голям. Аз лично не съм фен на нещо над 17 см.

73.   Номер 71, абсолютно подкрепям коментар 72. Момиче съм, на 23, и на приятелят ми му 16 см и ме боли в някои пози- усещам го сякаш ме удря в корема. Добре, че се съобразява с мен и не го прави грубо, колкото и да му се иска.
Този размер си е среден, даже по-близко до голям, отколкото до малък, така че не се излагай с измислени комплекси! Явно порното изкривява възприятията ви не само към жените, но и към вас самите.
П.С. Потърси другаде причината, за да ти изневеряват- нещо в характера ти или пък в секс-техниката ти може да куца.

74.   Офф, aбе имa си знaчение рaзмерът и още кaк. Колкото и оргaзмa дa имaм орaлно, не е ли и пенетрaция...остaвете ги вие тези. Имa си вече всичко, кaкто зa жените, тaкa и зa мъжете. Жените си слaгaт силикон в гърдите, сaмо зa дa ви нaпълнят очите и ръцете, нещо което не е крaйно необходимо, еми пък и вие мъже, си слaгaйте силикон, още повече, че зa пенетрaция дължинa и дебелинa сa aбсолютно необходими, не е сaмо дa ни нaпълните очите в крaйнa сметкa. Всичко под 17 см си е пишле. Искaте ли истинaтa, aми имaте я.

75.   има значение размера, да не е голям

77.   Бях за пръв път с мъж в който бях силно влюбена, но се оказа пълен некадърник. И то с малък пенис. И как се целуваше само. Бляк. Беше доста голям уж опитен... Тежко преживях че не ме искаше. Развих някаква фобия. Към руси мъже и малки пениси. После дълги години бях с надарен мъж. Пълнс противоположност на първия. Но с него като хора така и не си допаднахме. И развих нова фобия. Само като видрех огромния му член ми се повдигаше. Трудно се възбуждай, болеше ме. Верно ако съм много предразположена не беше зле но за див дсекс и дума да не става. На другия ден ме болеше корема влагалището. Лежах свита на кълбо и се чуствах все едно сега съм родилоа. И да стигна до Него. Рус бял едър. С малък пенис. Колко малък ли. Точно толкова че да влезе целия без да ме боли. Точно толкова че да правим луд секс без да се налага да се въздържа. Точно толкова че като го лапна целия да не ме дави. Мога да стоя с него в себе сицяла нощ и ще е удоволствие. Мога да го облизвам и да ми е все по сладко. Идеален е. Розов и направен за мен. Проблем ли е че е малък? Родила съм две деца не съм девица тясна, но ми е идеален. Сами решавате проблем ли е. Проблема може и да е в жената.

51-63 от 63