Споделена история от Секс и интимност

Без секс на 28
Мъж на 28: Положението е доста неприятно, не съм правил секс от почти година и половина, а обичам сексът и напоследък само за това мисля.

След раздялата с голямата ми любов нещата тръгнаха на зле. Всеки ден с ужас виждам как социалният ми кръг се стеснява все повече и повече. Повечето от приятелите ми са или женени или сериозно обвързани. Когато се виждаме с тях това става обикновено в нечий апартамент, и в тесен кръг в който непознати необвързани жени липсват.

С триста зора успявам да ги накарам да излезем на заведение и то само ако мястото е тихо. Не, че и аз имам желание да вися по дискотеките както когато бях на 19, но шансовете да заговориш някоя на съседната маса в ресторант клонят към нулата.

В работата положението е още по зле. Работя в малка фирма където единствената жена до която имам достъп е 50 годишната счетоводителка! За тази година и половина съм излизал 2 пъти на среща. В първия случай третия въпрос който ми зададе момичето след като се осведоми за името и възрастта ми беше каква кола карам! Прекарахме около час заедно, в който се чувствах като на интервю за банков заем. Накрая за мой и неин ужас я закарах до тях с раздрънканото си Пежо и повече не се видяхме.

С втората нещата тръгнаха по-добре изкарах приятно вечерта. Разговаряхме по много теми и тя сподели, че преди месец се е разделила с предишния си приятел, който и изневерявал бил използвач и най голямата грешка в живота и. След няколко дни и се обадих, но тя беше заета опитах още веднъж, но пак не стана и след седмица разбрах от общи приятели, че се е върнала при "използвача".

По късно получих смс от нея, че съм добро момче, но тя е решила да му даде втори шанс защото "осъзнала, че той е любовта на живота и". Мразя да ме наричат добро момче. Обикновено това значи, че по скоро даденото момиче ще стане монахиня отколкото да си легне с теб. Направих опит и да се свържа с някой от предишните си приятелки, но те бяха или заети или незаинтересовани. В крайна сметка съм напълно отчаян. Проститутките не са вариант, защото са временно решение, а и ми е време да се замисля за нещо по сериозно. Моля помагайте.

Коментари

1.   както всеки би ти казал,пробвай в нета,запознай се с някои от чат или някои сайт,без глупави предложения,изачакaи минимум месец да се опознаете и тя да се отпусне или изчакай тя да предложи да се видите,варианти много

2.   мисля като 1., освен това пишеш, че на този етап ти липсва секс преди всичко (виж си заглавието), но пък се обясняваш как търсиш връзка. Нормално е на 28 да имаш сексуални потребности, изживей ги!!!. Остави иначе приятелите си, не ги ръчкай да излизат. За мен те са ненормалните да са се оженили на тази възраст, в 30-те си ще са разведени и те ще те търсят да излизате, но до тогава, надяваме се, да си намерил Жената.
Междувременно търси в нета. Има разни сайтчета, търси си и по-млади и наивни момичета. Не мисли, че всички са матералистки, но и ти си намали изискванията (перфектна фируга, бюст, руса със сини очи) и тогава искай от жените да се возят в Пежото ти. Колкото до Пежото - мани го бе, това е ужас и страх за всяка жена. Имам право да го кажа, защото се друсам от 10 години в Пежото на бащата и по-гадна кола няма. Инвестирай ЗАРАДИ СЕБЕ СИ в едно VW прилично, за твоята сигурност и за удобство, но не се надявай да привлечеш жени. Изобщо - що за жени се привличат от коли ? Искаш ли да бъдеш с такава.
Това не е български феномен, шефът ми в Германия имаше БМВ, на което само лизингът беше 5000 евро на месец, наричал го „Пусимагнит„ - (магнит за пу..ки) - е, ти се надявам не само п..ка да търсиш - има и гумени и пак колата става излишна.
Но почни с неангажиращи връзки за секс, ако не си доволен от работата си, смени я, ако не си доволен от колата - смени я, но недей да вършиш нищо за някаква п..ка. Ще ти дойде времето, споко - няма да останеш без жена, но трябва да почнеш отнякъде - щом си писал в заглавието ,че ти липсва секс - почни от там и не търси жената на живота си сега!!! В интернет всички сме еднакви, няма коли и т.н., това си е чист социализъм, всичко зависи само от теб!
Хера

3.   Не знам дали в интернет ще откриеш приятелка,но може да опиташ да отидеш в някои университет или колеж,където се събират мого млади момичета и да се запознаеш с някое от тях,пък каквото сабя покаже.Колата няма зачение,може да кажеш,че твоята е на ремонт примерно.Ако ти гледат колата,а не теб-такива не ти трябват!

6.   Авторе, здравей! Сега случайно попадам на историята ти, но се сетих, че съм я чела и преди. Кажи как се развиха нещата при теб, има ли някаква промяна в положителна насока? Ако искаш дай някакви кординати, ако позволят тук. Бих се радвала да те опозная!

8.   Опитах се да публикувам Скайпа си, но коментара не беше добавен от модераторите. Ще пробвам отново този път с мейла защото той е известен на модераторите и е по вероятно да бъде публикуван коментара. *** Ако и този коментар не бъде удобрен ще помоля някой от екипа да ми каже как мога да се свържа с Номер 6 по мейла или тук.

- Модератор - комуникирайте в сайта.