Споделена история от Секс и интимност

Преобразен като жена
Здравейте. Аз съм мъж на 38 г, но от доста време ми харесва и възбужда да се обличам като жена. Правя го предимно в къщи, но и доста пъти излизам навън вечер преобразен като мацка, макар че малко ме е страх да не ме разпознае някой. Много ме кефи да ми подсвиркват мъже като се разхождам така и да ми бибиткат колите. Така се чувствам като истинска жена. Разбира се не се осмелявам да се отдам на някой който ме сваля по разбираеми причини. Естествено, два три пъти съм се престрашавала да стигна до нещо по така, но то е било с доста пийнали и доста по възрастни мъже, от които бих се отървала лесно и бързо ако ме разкрият. За щастие не се е случвало. Правила сам им свирки по храстите а един даже ме чука зад едно дърво и изобщо не разбираха че съм мъж, и на мен това ми харесваше. Обикновенно изглеждам по този начин: първо си обувам секси прашки или бикини, обожавам чорапогашниците и съм задължително с бежов или черен с ликра, сутиен в който съм сложила леко надути балони или презервативи, повярвайте изглеждат като истински цици така, отгоре си слагам тънка блузка да се подчертават, надолу тясна и не много къса пола, обувки, ботички, ботуши или сандалки в зависимост от времето на около седем, осем сантиметров ток, слагам си кестенява перука, грим, червило, по дългички обеци и мисля че ставам доста секси мацка, а и си проличава по подмятанията на мъжете с които се разминавам. И така си се разхождам с часове по нощните улици, посядвам на някоя пейка или спирка, кръстосвам крака, заголвам дискретно бедрото си и се кефя на мъжките погледи и подсвиркванията на минаващите коли. Това е от мен. Разказът ми е сто процента реален и истински и знам че на доста от вас ще им е харесал, защото такива като мен сме мисля много. Чао от мен и целувки.

Коментари

2.   Говориш зa себе си в женски род. Aко ти се чувствaш женa, не виждaм кaкъв е проблемът дa живееш кaто тaкaвa и зaщо те е стрaх от "рaзкривaне.
Aз съм женa и честно кaзaно не рaзбирaм зaщо човек трябвa дa се крие от кaквото и дa е щом не нaрaнявa никого.
Единственото, което не бих приелa никогa е лъжaтa и мaлтретирaнето.
A ти зaщо лъжеш себе си и остaнaлите?
Или ти е фетиш дa знaеш, че си мъж който ги зaблуждaвa, че е женa и товa те възбуждa? Но пък и прaвиш секс с някои чувствaйки се женa.
Aбе не знaм. По стрaнно ми е зaщо трябвa дa се криете.
Нямa кaк обществото дa нaдрaстне зaкостенялосттa си, ксенофобиятa си aко не виждa в ежедневието си "шaреният свят".
Докaто се криете из дупките, ще имa и "удивени" рaзни от предполaгaеми стрaнни птици, които със сигурност сте много повече, но се стрaхувaте дa се нaложите кaто рaвни.

6.   ако някой ти подсвирква/бибитка, го прави от подигравка, а не щото приличаш на жена...

8.   До 2, не е толкова елементарно както си го представяте. Не е само до смелост да си такава, каквато се чувстваш. Тежнението да принадлежиш към другия пол търпи развитие. Човек е вътрешно нерешен какво да е. В училище само завиждах, на съученичките ми, че не съм като тях, за да съм обект на внимание и свалки, свалях ги и аз. Още 15 г. само тайничко се обличах като жена. Чак когато легнах за първи път с мъж, разбрах, че съм жена, тогава се и показах пред всички като такава.
Trannyanka

10.   От автора. Ще отговоря простичко. Правя го защото ми харесва, възбужда и ми доставя удоволствие.

14.   От автора. Номер 6, не мисля че е така. А защо като намалят и спират, ме канят да се кача да ме закарат, такситата ми предлагат и без пари. Не, не мисля че това е подигравка, а наистина ме мислят за жена. Естествено, че не съм приела да се кача, защото тогава всичко ще се разбере, и не знам как ще реагират. Има ги всякакви.

15.   Поздравления, продължавай така. Аз нямам смелост да изляза навън преобразен като жена

16.   От автора. Към номер 15. Благодаря ти, и аз мисля да продължавам. Готино е, възбуждащо, и разтоварващо. Престраши се и излез. Ще ти хареса.

19.   Жалко че рядко се отдава възможност, но пък си заслужава. Наистина е възбуждащо и разтоварващо особенно след натоварен и изнервен ден.