Споделена история от Секс и интимност

Да го потърся ли отново?
Здравейте! Аз съм жена на 24г. До преди две години, в продължчение на година и нещо имах сексуална връзка с мъж, който си имаше приятелка по това време. В началото не знаех, че е обвързан, а след това просто решихме да се виждаме дискретно само за секс. Много ми харесаха тези взаимоотношения. Но в един момент гаджето му разбра. Не знаеше коя съм, но започна да ме обижда по телефона и аз се отдръпнах. Реших, че няма да търпя подобно отношение. Той много настояваше да се виждаме и след това, но аз сложих край, защото не сметнах за нужно да търпя обиди в името на единия секс. Прекратих всякакви взаимоотношения с него. Блокирах го в социалните мрежи, номера му и т. н. Не го бях виждала почти от този период. Обаче, преди няколко дни го видях случайно. Той не ме видя. И се сетих за всички хубави моменти, които сме имали. Връзката ни беше основана само и единствено на секс и всички хубави моменти са от това естество. Давахме го много разкрепостено и опитвахме много неща. Към днешна дата аз съм необвързана. За него не знам, защото в профилът му във фейсбук има само една негова снимка и няколко споделени статуси. Та... влезе ми мухата пак да го потърся. Но не знам дали е удачно. Не искам да изглеждам жалка, макар че, какво пък толкова жалко има в това да искаш да се върнеш там, където ти е било хубаво? Това, което ме спира е евентуален отказ от негова страна, защото при прекъсването на взаимоотношенията ни аз бях много категорична и пряма. Не, че ще свърши света, ако ми откаже, но все пак ще е някакъв удар по егото ми... Благодаря, че прочетохте! Ще се радвам да споделите вашите съвети по казуса. Истината е, че той е човекът, с когото съм изпитвала най-голяма сексуална страст. С него съм изпитвала най-разтърсващите си оргазми и ми се иска отново да се случи :)

Коментари

1.   Според мен трябва да го разблокираш и да пишеш, че си го видяла. Как е и дали още е с приятелката си. Ако още е с нея, забрави, но ако са скъсали - твой е. Няма какво да губиш и, разбира се, не се предлагай веднага. Дори се дърпай и отлагай среща, остави се да те спечели отново - мъжете обичат да са ловци, а ако не иска да се постарае, значи не те иска и без това Успех

2.   Странни хора сте жените. Не ти е пречело, че има друга (нито заради себеуважение, нито от "колегиалност" към другата), сега не ти пречи и да го потърсиш, въпреки че си казала, че си твърда в намерението си да не се виждате повече... :) Ми, щом ти се прави толкова секс, търси го, но не ги разбирам тези компромиси със самата себе си.

3.   Прaвилно споменa "жaлкa". Не знaм кaкво ви води до подобнa позиция и не искaм дa знaм, но нaистинa си жaлкa.
Обaче пък щом не те бъркa, дaвaй.

4.   Потърси го.. щом сме правили хубав секс и ти му липсваш гарантирам ти :)

5.   Щом всичко между вас е било само сексуално е удар по егото,друго щеше да е ако някой от вас е имал чувства.Ти знаеш ли какво значи това..искаш да си с някого не единствено и само заради секса,липсва ти човека.Ако е още със нея по добре не му се бъркай,той ако реши ще те потърси,че някой жени си бранят своето без значение от обстоятелствата и без значение коя каква е била,но виж във твоят случай тя имала право да се ядосва.Не знаеш какви хора има и какво им се върти в главата така че стой настрани нищо чудно и двама да решът да се подиграят с тебе.Нали той също те искал само за секс но явно с цел забавление,а мъжете могат да го направят дори и с жена която мразят (ж.27)

6.   Недей не си заслужава да се унижаваш заради такъв човек! Ще си спестя какво мисля за хора, като теб бъркащи се в чужди връзки. Ами ти така утре ще започнеш и семейства да рушиш!

7.   а ти защо не си потърсиш гадже? За теб всичко само около секса ли се върти? Тъпо и грозно е младо момиче да е на повикване, като проститутките (поне на тях им плащат).

8.   А защо не помислиш за по-сериозна връзка? На 24 си. Ако така продължаваш след 5 години тук ще пуснеш тема "Къде да намеря такива мъже? ".

9.   Щяло да бъде удар по егото ти. Не се безпокой, нищо няма да ти стане. Поне не и от един удар. Аз колко съм изтърпял и съм... горе долу. Вие, жените не знаете какво е да ви откажат.

10.   Не мисля, че има вариант да ти откаже секс. Млад мъж да откаже на млада жена, просто не мога да си го представя. Дори и да е обвързан, ще измисли начин да се виждате, ще лъже, ще маже, но няма да изпусне секса.

11.   Номер 10, напротив... може, може да откаже. Ако иска да я унизи защо да не й откаже или ако е много влюбен във неговата любима и желае само нея, не си представя друга жена има го й този вариянт. Отделно той може да си има приятелка, но пък да се вижда и с други, тя ще утежни ситуацията.

12.   Намери начин да разбереш дали още е обвързан. А може и да се е оженил и да има дете. Ако е обвързан, забрави го. Само си губиш времето с обвързан. Ако е свободен може пак да опиташ. Обаче имай предвид, че щом е изневерявал на прятелката си с(с теб), ще ти изневерява и на теб. Не ти трябва такъв мъж.

13.   номер 10

Ти май си жена която си въобразява, че познава мъжете? Сигурно от глупостите в списанията?

16.   Ами жалка си мила, превърнала си се в изтривалка на повикване на някакъв си женкар вместо да си намериш свестен човек, макар, че навярно и на него ще изневеряваш! Нямала да търпи подобно отношение била се почувствала унизена! Ами момичето, на което ти и ония плужек сте се подигравали през цялото време как мислиш, че се е почувствало да разбере, че приятелят и не е този, за когото го е мислила и, че през цялото време и е слагал рога с някаква си там евтина женица? Ти как щеше да се чувсваш на нейно място бе да знаеш, че през цялото време човекът до теб ти се е подигравал? Ж. 23

17.   Потърси ме мен, аз след два месеца правя 24, и ако ме харесаш, да се почваме :)

18.   Благодаря за коментарите! Номер 16, аз на никой не съм се подигравала. Той е този, който изневерява, не аз.

19.   Напротив жалка си, ако имаше поне малко морални задръжки щеше да прекъснеш всякакъв контакт с него веднага след като си разбрала, че има приятелка!