Споделена история от Секс и интимност

Анален секс
Здравейте, хора. С приятеля ми много искаме да правим анален секс, но аз се притеснявам от някои неща. Чувала съм, че от аналния секс може да се появят хемороиди, но много хора ми казват, че е точно обратното и че от аналния секс не се появяват хемороиди - аналния секс бил оръжие срещу хемороидите. Също така чух, че ако правя много анален секс, талията ми ще се разшири... В момента ми е много малка. Интересувах се и открих много отговори, но никой от отговорите не ме прави на 100% сигурна... Говорих и с една моя приятелка, която прави анален секс от много време. Тя ми каза, че при нея няма абсолютно никакви проблеми но аз реших пак да попитам тук... тук сигурно има и разбирачи. Искам да знам следното:

1. Ще се разшири ли талията и ануса ми?
2. Ще започна ли да се изпускам от редовното правене на анален секс?
3. Ще получа ли хемороиди?
4. Истина ли е, че след анален секс винаги ще имам разтройство?

Знам как се прави клизма с много добър дезинфектант и после няма да има нито един микроб но все пак искам да знам дали имя някакви възможности от инфекция? Например момчето да ми прехвърли нещо? И вярно ли е, че ако недай Боже не съм почистена добре, момчето може да го хване спин? Или пък ако имам рана / афта в устата или някаква малка раничка на ануса, и той свърши - спермата се докосне до раната, съм щяла да се разболея от спин? Това го чух преди но не ми се вярва много да е истина. Предполагам, че само ако момчето е болно от спин и спермата му се допре до рана, само тогава ще има спин! Иначе ако е здрав и нищо му няма, как ще има спин? Това са глупости според мен.

Дано някой да ми просветли в тази сфера! Искам подробно да ми разясните нещата, защото ще ми е за първи път отзад и не знам нищо.

Коментари

1.   1. Ще се разшири ли талията и ануса ми?
Талията ти ще се разшири от хапване на шоколад, а ануса е мускул - няма как да се разшири, но мисля, че всичко като е с мярка, няма да имаш тук проблем
2. Ще започна ли да се изпускам от редовното правене на анален секс?
НЕ. Ако беше така нямаше хората да правят анален секс
3. Ще получа ли хемороиди?
НЕ, мъжете повече страдат от хемороиди дори, а 90% от тях (хетеросексуалните) не правят анален секс.
Хемороидите са отчасти генетика, отчасти лоша позиция при изхождане, отчасти какво ядеш и какво не ядеш (фибри)
4. Истина ли е, че след анален секс винаги ще имам разтройство?
НЕ
Разстройство получаваш или от развалена храна, или от възпалени черва (колит), или от вирус и така нататък - дебелото черво е отделено от останалите черва и няма никакво отношение към разстройство или не.

И за кондомите само ще те съветвам да ползвате винаги и не заради СПИН, а по-скоро заради бактериите, с които можеш да заразиш своя партньор. Аналните бактерии са едни от най-агресивните и освен това без кондом ако пак правите секс вагинален, тези бактерии ще попаднат във влагалището, където могат да причинят много проблеми.

Иначе, не се притеснявай. Успех

2.   Талията ми се разшири от раждането, не от аналния секс.

4.   Притесненията ти са излишни. Даже всичките там приготовления са малко в повече. Относно болката не боли но от моят опит аз не изпитах удоволствие. Усещането, което изпитах беше с извинение все едно се напъваш при запек. Иначе глупостите които си бях навъртяла на главата че ще го изцапам, че туко виж се изпусна по време на акта са си просто глупости, но не е и голямото удоволствие за което разказват повечето жени и с времето не се променят нещата

6.   1. Талията няма да се разшири.
2. Хемороидите не се получават он анален секс! и да този, който ти е казал че аналния секс е "оръжие" против хемороииди е бил прав.

Не винаги, но почти винаги сед анален секс ще имаш разтройство... чела съм, че аналният секс предизвиква разтройство и газове. За разтройсвото не знам защо, но за газовете знам. Зависи от позата! Има пози, при които ако той си го извади, ануса ще се отвори и ще вземе въздух и после когато мъжа пак си го пъхне, ще набута въздуха навътре и това ако го направи няколко пъти, ето ти ги газовете след анален секс. Вкарания въздух излиза. Но това не става на всички пози! Например ако си клекнала, няма как да влезе въздух. И известно време след анален секс може да ти е трудно да задържаш газове и фекалии това става защото след аналния секс ануса не може да се стесни стегне веднага.

9.   До Н 1.
" Дебелото черво е отделено от останалите черва и няма никакво отношение към разстройство".
Някой е отсъствал от часовете по биология.

11.   Не знам дали се разширява нещо, но ако го правя често, влиза по- лесно. Но ако не го правя месец- два е все едно дупето ми е девствено. Трябва мивреме да свикна.

12.   До 6, имам чувството, че говориш за двигател с вътрешно горене. Какво вземане на въздух, какво набутване сънуваш, това да не са ти бутало и цилиндър? ! А за растройството само като инфо, то започва мнооого преди правото черво, където се осъществява аналният секс с евентуално изпразване. Така че без фантазии моля!

13.   Веднага след аналния секс ще те напъва сякаш ти се ходи до тоалетна и тогава може да се насереш, иначе след време ще се оправи.

14.   Нищо не ми се е разширило, но и някакво голямо удоволствие нямам от този секс. Не знам, две мои приятелки много го харесват и редовно го правят. При мен нещо не се получава.

17.   С какъв антибактериален разтвор си праеиш клизма ако не е тайна? Аз съм чувал, че е най-добре с вода само?

18.   Ще ти се разшири мозъка и ще хванеш мозъчна кандида. Много боли.

19.   Две години имах връзка с жена, а която правихме основно анален секс. Понякога със седмици не сме правили друг секс. От нея се убедих, че анален оргазъм има и е много силен. Един ден я питах не е ли проблем за нея, защо толкова иска анален? Все пак през ден си прави клизма. Тя ми се усмихна и каза "Много си наивен".

20.   Със сегашната ми партньорка правим секс поне пет пъти седмично. Тя предпочита аналния секс повече от вагиналния, затова вагиналния е най - много един, два пъти месечно. От аналния изпитва жестоки оргазми и казва че няма по-хубаво нещо.

25.   Не се притеснявайте Ако имате раничка на на колко евътре как я чувствате Ако момчето ви е правил френска нищо сстрашно а а ко е бил с вас важно е дали е свърши а пък тоой не е да кажем задължиелно заразен

27.   Няма да коментирам темата.
Лягаме си за първи път с ново гадже, студентка 5 курс. Вече сме започнали и тя ми казва " ако искаш отзад, взела съм крем, но нямах време за клизма. Не го вкарвай много навътре, нали? ". А това изобщо не е било тема на разговор.

33.   По някаква причина, аналният секс е модерен. Според мен, с право

34.   И аз имах подобен случай, макар и отдавна, Трябва да е било преди около 10 години, имах едно старо гадже, което междувременно се бе преместило в софия, там да учи. Много красиво момиче беше, надявам се все още е. Бяхме колкото приятели, толкова и гаджета по него време. Имах свободен терен и я поканих, по едно време си легнахме на спалнята. За мен тогава, младеж, беше крайно странно, че тя реагира повече на анална стимулация. Но , факт - местеше ми ръката към дупето си, което за мен тогава беше странно. Така или иначе после разбрах, от едни шведки, че мъжете като цяло напредваме доста по-бавно,.Та така, в днешно време аналният секс е нещо повече от нормално.

35.   И какво токова има за почистване. Голям страх от неизвестното, а е съвсем нормални и естествено от хиляди години

36.   Да се страхуваш от новото е като да не използваш новите технологии, като смартфон, таяблет и други, според мен никой не може да спре новото, за добро или лошо

37.   Имах гадже, която също мислеше, че от аналния секс ще и се разшири ханша. Но пак го правеше.

38.   Гаджето ми лежи по корем, гледа ТВ и яде чипс. Аз съм върху нея и я чукам, а тя коментира филма, не обръща внимание. По някое време и намазах ануса с крем, тя не реагира. Чак като си го подпрях на анала и, каза "еййй, много си нахален", но не се възпротиви. Дори си отпускаше мускула, да влезе по-лесно. Почнах както си знам, леко темпо, без резки движения. След малко вече не гледаше филма и не ядеше чипс. Дишаше тежко, разтваряше си бузките и шептеше "ох, продължавай, не спирай, ще свърша.. " и наистина свърши. По-късно ми се усмихва уморено-доволно "голям мръсник си, да знаеш".

40.   На моята жена като и предложа да го правим отзад, може и да се замисли, да ми откаже. Но ако и говоря, не вулгарно, но достатъчно пикантно, как искам да и го вкарам в сладкото дупе, да усещам малката и дупчица около хуя си и др. такива, и гарантирано премрежва поглед и следва "хайде, направи го".

41.   Чудя се тия жени с разтърсващ анален оргазъм простата да нямат нещо. Не разбирам това чудо "анален ". Нито как харесва на жените още повече как не погнусява мъжете. Преди да ме обвините в закостенялост ще кажа, че не съм скарана със секса и обожавам всичко друго. Стига да не включва урина, фекалии животни и пази боже деца!

42.   Моето гадже пък като е много възбудена, иска да и свършвам отзад.

43.   Съгласен съм. Моят извод от последните две жени преди брака ми, плюс жена ми, е: на една жена хареса ли и да и го слагаш отзад, после сама го иска и го търси. И никак не е за кратко.

44.   Талията ти няма да мръдне. За хемороидите обаче е почти сигурно, макар, че всичко е до генетика и до мнооого лубрикант. Трябва да се пазиш от рагади - когато му е сух и/или по-насилствено ти го бутне. При мен няма разстройство след нален, но после може да излиза навън малко лубрикант, който е останал от секса. Това, че червото е отделено за пълни тъпотии - от устата до ануса всичко преминава едно в друг- - представи си го като маркучи от горе до долу. ;) Хубави ще е да слагате презерватив за да го пазиш от инфекции, да си направиш клизма или някоко преди секса - поне 2 часа преди това, за да излезе всичко каквото има да излиза и да си чиста, дати е комфортно и на теб, и на него. И никога от дупето във вагината! Никога! Иначе рискуваш доста неприятни инфекции. Успех! :)

45.   Правя анален и ми е много любим. Не е всеки ден, нямам физическото време за подготовки всеки ден, но оргазмът е разтърсващ. Наречере ме перверзна ако щете :D. Почистване, подготовка с играчки и много лубрикант. Любимо!