Споделена история от Секс и интимност

Не можем да правим секс нито да останем на саме
Здравейте,
Аз съм момиче на 24 години и с приятеля ми
бяхме в Англия но така стана, че се наложи
да се приберем в България. След като се прибрахме
естественно нямаше къде да отидем нито аз
нито той има собствен апартамент. Заживяхме
с майка му. От четери месеца вече живеем така
и проблема е там че апартамента има кофти разположение
и няма как да правим секс или да се осамотим
и отпуснем... Всеки знае че секса не е всичко но
е жизнено важен за добрите отношения и връзката
между партньорите. Опитвам се да си намеря
работа за да можем да излезем на квартира
както и той си търси но имам чувството че
аз го искам повече. Когато започнем да говорим
на тази тема за местене ии започваме да се караме
че няма възможност и така нататък.
Той ми излиза с това че трябва да помага на майка си
финансово защото я съкратиха. Аз му казвам че може да и даваме
пари за храна и паак да сме отделно но не.
Той твърди, че не било уместно да се дават пари
ей така за наеми вместо това нека влизали в тяхза храна и тн.
Имам чувството че не го интересува дали се чувствам добре
и че е невъзможно да правим секс и така нататъка.
Казах му, че щом почна работа си взимам една стая някъде
и това е. По думите му усетих, че сама ще си ходя в тази стая.
Какво мислите вие по въпроса? Нормално ли е една жена
да не се чувства сексуално желана? Била съм и с други мъже
и много добре знам какво е когато някой те желае просто
е готов на всичко. Явно тук обаче липсва.
Това е моята история ако някой може да ми даде съвет
ще съм му благодарна наистина. Моля без глупости, нападки и вулгарни изрази и без това се чувствам зле.
БЛАГОДАРЯ!!!

Коментари

1.   Поставяш въпроса ребром и да избира - да се върти около полата на мама или да излезе с теб на квартира като нормален мъж. Да, много е хубаво да си живееш при ваще и да не плащаш наем, но не и когато връзката ти страда от това. Не казвам да забрави майка си изобщо, а да балансира между двете.
Аз също мисля, че когато си влюбен, би трябвало да искаш своите моменти с половинката. Питай го директно и не го оставяй да увърта, а да ти каже ясно и твърдо какво смята да прави. В случай, че реши да се изнесете, му дай конкретен срок, в който да се стегне, а не да се мотае и да те баламосва. Ако пък реши да си живурка с родителското тяло - жив и здрав, можеш да се оправяш и сама.
Имай предвид, че е доста възможно да е мамино синче, с което ще имаш доста неприятности по тоя въпрос.

2.   Ами не е нормално да живеете с майка му. Така е по света, всеки живее отделно. Няма как и не е нормална са живеете по този начин. Очевидно и тя е доста несъобразителна, защото спокойно може да каже излизам ще се прибера довечера. Махай се от там, още нямате дете. Ако сега не правите секс, кога ще правите. Абсолютно правилно постъпваш и разсъжданаш. Мама до време. Може да помогнете, но те и така да съжителствате.

3.   Ето заради това някои мъже не обичат "разпечатани" жени. Страх ги е, че сравнението няма да е в тяхна полза!
Намери си работа и се махай. Той да дойде, ако иска. Ако не - продължи и не се обръщай назад!
жена

4.   Здравей явно е манино синче така го виждам аз аз бих се преместил при теб :) м26

5.   Излизай на квартира, ако иска да е с теб ще дойде. Ако не, живей си живота и си прави секс, а той да прави кекс при майка си.

6.   Поставяш го между чука и наковалнята връзката между майката и детето е НАЙ-СИЛНАТА! Как не те е срам заради един секс да правиш скандали? Вие нали сте в оделна стая и не спите до майка му.. там се ебете в спалнята ви, какво толкова много ти пречи майка му? Като толкова те е страх да не ви чуят, че го правите просто бъдете по-тихи бе толкова ли е трудно и сложно да се сетиш? Или ти виеш като вълчица? Недей си създава излишни проблеми ако обичаш този човек, смири се малко и не е мамино синче, даже това показва, че е отговорен човек! Ти си на 24 трябва да си вече отговорна и зряла а не да се държиш като дете, не прави скандали заради проклетия секс!
Или вие сте заедно само заради секса? Вместо да създаваш наприжение сприятели се с майка му, и живейте с мир. Ако "свекървата" не ти прави проблеми, и ти не прави и не обиждайте момчето то е право, авторката не е права.
И ако ви се роди дете, и то ли ще ти пречи заради секса?
Споменавам за дете, защото ти е вече време, а си толкова егоистична..

- Жена на 19

7.   Зарежи го. Намери си друг - млад, красив, успял и със собствено (луксозно жилище) и кола. Не си губи времето - животът си отлита и ти си тази, която си губи времето с някакъв смешник. Вдигни нивото и изискванията си към мъжете, не се хвърляй слепешката във връзки, подбирай си внимателно компанята, проучи мъжа срещу себе си.
Ти избираш, дали да имаш връзка без секс, под един покрив с майка му, или нормална връзка с... мъжът от мечтите ти.

8.   Номер 6 явно е някоя свекърва - с това категорично изказване и характеризиране на човек, който не познава. И винаги синчето е право...
Момичето е абсолютно право за липсата на лично пространство на двамата млади. Според мен приятелят й се чувства добре при маминка и скоро няма да се откъсне от полата й. Този е егоистичен и нечувствителен. Момиче, бягай от несамостоятелни мъже! Бягай от битовизмите, защото живота не е само търсене на място за секс. Трябва ти любов, а в този случай - такава няма!

10.   Аз съм номер 6 и държа да отбележа, че аз съм момиче на 19 години не съм никаква свекърва дори деца още нямам!
Посъветвах я да стои при него защото ми се видя отговорен и добър човек. А това, че стои и помага на майка си е сигурен знак, че на този човек може да се разчита, но от къде мозък? ! ..
Към авторката ще ти бъде по-добре като всеки ден те ебе и бие и живеете сами? Защото 80% от мъжете вече правя точно това. Ако искаш БРАК И ДЕЦА ги създавай тези две неща със сериозен човек и който ще бъде отговорен! Както се държи с майка си ще се държи и с друга жена, толкова ли е трудно да се сетите? Според мен твоето държание е егоистично. Повтарям си въпроса : Когато ти се роди дете, то иска грижи знаеш. Няма ли да ти пречи за СЕКСА? Едвали ще ти бъде до секс когато станеш майка вниманието ти трябва да е върху детето защото е малко и иска грижи. А пък ако търсиш само и единствено секс, може да си го получиш от всеки, но просто не е здравословно.

Жена на 19

11.   Номер 6, просто нямаш идея колко си куха моето момиче. На 19 години видяла си ти и брак и свекърви и разправии... Както се отнасял към майка си, така щял да се отнася и с нея. Пази Боже от такива мъже, дето ще третират жена си като майка си.
Връзката между майка и дете е силна, но когато става дума за голям мъж, той трябва да поеме живота си в ръце и самостоятелно. Айде да те видим как ще гледаш деца при една баба дето непрекъснато ти дава акъли и ти намира кусури на всичко. Айде живуркай си при бъдещото свеки и си гукайте двете.

12.   Номер 10 на 24 или не зная той на колко е, БИ трябвало да си вече самостоятелен.. Какво да не би цял живот да разчита и да живее под покрива на майка си? Окей добър човек помага, няма лошо, но няма да е лошо и да се опита да живее самостоятелно, защото после ще му е по-трудно.. Авторке, както са казали хората по-горе, казваш му че искаш да живеете отделно, ако те обича ще дойде, ако не-не..

13.   Намери си работа и се изнасяй. Той ще си седи до полата на мама цял живот, защото така му е по-лесно и защото това се толерира у нас. В другите страни детето се изнася навън още на 18 г. , нАема жилище с няколко приятели и се справя само.
Ако може заминете в друг град да работите или учите.
А и майката е несъобразителна. Може да излиза от време на време от вкъщи , да ходи да се види с приятелки или на кино. И тя трябва да се съобразява с младите, щом иска да живее с тях и те да я издържат. Намекни й някак да излиза от време на време навън.

14.   Купувате й билети за кино редовно и оставате сами. Или я записвате на някакъв курс, примерно за преквалификация и оставате сами. Но най-добре е да заминете за чужбина и да сте самостоятелни. Ще й изпращате пари оттам. Жалко, че тя не разбира, че вече не живее сама, а с други хора и трябва и тя да се съобразява с вас. може той внимателно да й намекне, че ако тя иска да живеете с нея, трябва да се съобразява. Но това ще проработи, ако тя е свястна жена, ако не е-може да помислиш и за раздяла с него.

15.   Толкова нагли коментари, толкова нахални, че нямам думи!
Вие ли ще кажете на жената какво да прави във СОБСТВЕНАТА СИ КЪЩА? Значи вие като остареете младите така да се отнасят и с вас? Толкова егоистични мнения, че направо нямам думи.. Да са я изпращали някъде навън, ами ако тя не обича да излиза какво? Дори не знаем за колко годишна жена става дума! Как може всички тука да са толкова егоистични. Те са в нейната къща, те трябва да се съобразяват с нея като им се прави секс влизат в тяхната стая заключват и почват, ако толкова искат да не ги "хванат" да бъдат тихи не като порно актиорите да викат! В миналото как е било във една къща над 5 човека са живяли и пак е имало секс и всичко, като авторката е толкова глезена и нахална по-добре да отърве от себе си горкия мъж аз никога няма да поставя такъв ултиматом на моето момче.. ужас.

Момиче на 19