Споделена история от Секс и интимност

Силно съм притеснена .
Здравейте, та нека ви разкажа за моя проблем и да ми дадете съвет. С приятеля ми от 1г. се опитваме да си направим бебе но уви не се получи нито един път аз ходих на гинеколог и ми каза че няма известна причина че да не мога да забременея и почвам вече да се притеснявам че проблема е от него, та нека ви разкажа и за него той до преди 2-3 години беше страшно зависим от амфетамини и марихуана, употребяваше ежедневно и то в огромни количества. Поспря известно време но все още си го влече употребява но 1 път в месеца. Та дали би могла причината да е в него? И кажете как може да се провери дали проблема е в него и заплаща ли се? Дайте съвет къде да отидем ние сме от София! Ще съм много блгодарна ако ми помогнете по един или друг начин :)

Коментари

1.   Ами честно да ти кажа, май проблема е в него. Защото наистина съм чувала,че който взима наркотици не може да забременее жена така съм чела. Според мене да иди да се изледва,но май няма да иска а? Мъжете малко се срамуват от някои работи,може би с него няма да можеш да имаш деца..
Ако искаш много дете смени мъжа докато е време иначе връзка без деца,няма смисъл. Но на първо време да отиде да се изледва все пак да се знае проблема,но щом са те проверили и са ти казали,че си добре,значи проблема е във него.

- Скандал

2.   Не рaзбрaх зaщо искaш дa зaбременявaш от нaркомaн? !
По- добре никaкво дете, от колкото дa създaдеш едно нещaстно и болно същество. Я се осъзнaй мaлко.

3.   Щом той е на амфетамини то ти мини на хлорна вар и ще се получи!!!

5.   Да, от амфетите може да се стигне до стерилност. Не значи, че твоят не може да има деца, но със сигурност ще му е по-трудно. Само не знам, защо искаш дете от наркоман, ама твоя работа

6.   Ти си луда да искаш дете от наркоман. Бягай далече от него веднага.

9.   Проблема не е в него а в теб. Казва се глупост. Така е след като искаш да имаш дете от наркоман. Господ те е спасил до сега да не забременееш от тази отрепка а ти продължаваш да се натискаш.
Осъзнай се и бягай бързо да си подредиш живота, както подобава...

10.   Ще имаш дете за което ще трябва да се грижиш сама. Става много по-трудно да намериш после мъж който ще те вземе с чуждо дете.
Да не говорим че като се дрогира може да застрашава тебе и детето ти.
Бягай от тоя

11.   Момиче, напускай го веднага, наркоман човек не става, камо ли за съпруг! Не си погубвай живото с тоя боклук, сега не може да те забремени, утре ще стане и импотентен от наркотиците! А може да стане и агресивен и да те пребива от бой!