Споделена история от Секс и интимност

На снимката беше с момче и ..моя му правеше..оф ужас!
С приятеля ми ходим от година, днес до къто се ровех в нета, попаднах на една снимка на коя е й тои..и щях да получа инфаркт..
На снимката беше с момче и ..моя му правеше..оф ужас!

Не съм вярвала, че може да се случи нещо подобно...въпреки това аз няма да се откажа от приятеля си, и да кажа че между мен и него е нямало нищо..но скоро ми намекна, че вече иска да правим секс...и не знам какво да правя.. ще е опитам да му обясна, че да не се вижда с никого .. А да сме си само 2-та..и до някъде аз имам вина, защото с мен не правеше нищо, защото аз не исках, не знам а и може това да е станало под въздеиствиетп на алокохл..не знам. Според вас да продължа ли да бъда с него. Все пак всеки греши
И до момичетата ако ви бяхте в подобна дитуация как бихте постъпили..

Коментари

1.   сирурна ли си, че той е на снимката?

2.   Мило момиче, разбирам объркването ти. Но в пубертета, докато все още се развивате всеки има би-сексуални заложби- тоест би пробвал и с мъж и с жена. При момичетата е същото.
Недей на сила да правиш секс ако не се чувстваш готова за това. Не обвинявай себе си за нищо- ТИ НЯМАШ НИКАКВА ВИНА. Ако решиш да поговориш с приятеля си- недей да нападаш и него. Възможно е самият той да се чувства объркан. Аз когато бях по-малка знаех за момчетата в моя клас, че един друг се задоволяваха с ръка, пък след това си станаха нормални хетеросексуални мъже. Някои от тях си имат и жени вече.

3.   Нищо не разбрах от писанията ти, освен че май гаджето ти е правило свирка на друго момче??? Така ли е..ако правилно съм разбрала - БЯГАЙ!!

4.   E, 50% от мъжете са бисексуални. Важното е че ,няма да те остави ,заради друга..

5.   как може да питаш изобщо, за Бога ! ПОмисли си ако твоите познати разберат (а нищо не остава скрито) как биха реагиралии и кой ще е повече за резил.. на твое място аз моментално бих го зарязала, дори не знам как го гледаш, това е ужасно

6.   Гадно е... Но все пак, ако държа на момчето, ще му простя това прегрешение, стига да не се повтаря.

7.   Тоя май не е в тая поза случайно. Щом се е снимал... Че и в нета се похвалил 'вижте ме!". А дали не знае къде се ровиш: "Като не ми пускаш - на ти!"?

8.   уффффф не е той,аз го питах и тои ми вика ти не знаеш ли как изглеждам,но преди тва му написах 10 смс,знаеш ли кво видях и тъка нататъка..мина време той видя сн и каза че не е той..
и сега много мее е срам от него,и ми е адски неудобно..че се припознах тъка..кажете ми какво да правя

9.   Момиче, вместо да се занимаваш с глупости, вземи наблегни малко на правописа, че не е хубаво да пишеш толкова неграмотно, ако ме разбираш...

10.   Aз ти писах 1. - на много това им се случва...недей да се занимаваш действително с глупости и му се извини с някоя дреболия...
Хера

12.   Според мен това е по лошо и от изневяра с момиче, ако е бил с друга с времето когато сте заедно можеш да му простиш, но това е ужасно.

13.   Мила само едно искам да ти кажа. Поговори с него за това и му кажи какво си видяла, но без да се карате, и другото което е ти нямаш никаква вина всеки брани интересите си след като не искаш да правите секс, а тои иска трябва да му обясниш, а не те ли разбере не е за теб, сама ще си осъзнаеш кога си готова за това и се замисли дали той е правилния човек?! Успех.

15.   Според мен те лъже, би било глупаво да му се извиняваш

16.   Няма нищо лошо в това човек да е бисексуален.

Все едно да се срамуваш от това, че дишаш.

17.   лелеееееееее стига бе! ! ! това е сексуална ориентация мила. Аз ако бях щях да поговоря с него без значение че ще му е кофти но това не е шега аз ако сам всеки път когато правя секс с него ще се сещам за снимката... ... не не поговорете си изясни си го с него

18.   Аз не разбрах мн неща от описаното от теб.. Ти си момиче.. а приятеля ти е бил на снимката (в което си сигурна) и е правил свирка на друго момче? така ли?
ами.. Ако е така.. кажи му за тази снимка.. поискай му обяснение.. А ти защо се мислиш за виновна? Той е бил с момче За Бога.. :х
Пиши какво е станало :)

19.   До номер 5 : Точно затова България е толкова смотана държава. Все още живеем в 19ти век и мислим какво ще каже обществото. Който те обича ще приеме теб и приятеля ти каквито сте, и даже да се бъзика с това от време на време, ще е приятелски. Който не те обича - да си е*е мамата.

До номер 12 : Всъщност, поне 75% от приятелките ми (между 17 и 21 години), и аз включително, намираме това да гледат приятеля си с друг мъж на живо за супер възбуждащо и въобще не им е гадно. Все пак момчетата не ни заменят за нещо по-добро, а за нещо напълно различно. Вече ако ни зарежат заради момче ще бъде кофти, но рядко се случва.