Споделена история от Секс и интимност

Свършвам бързо
Здравейте аз съм на 23 и ми е 14см(знам че е малък но не това ме притеснява) имам сериозен проблем със свършването. Сутрин когато се събудя е на кокал, в повечето случаи дори да видя някое секси момиче по пътя и ми става, с приятелката ми още преди да сме се съблекли съм готов, но повреме на секс немога да издържа и 2минути първия път, но големия проблем е че след това минават около 15-20мин докато го вдигна отново и то с много мъки. Моля за съвет не знам какво да правя. Дали е на психическа основа или е нещо по сериозно според вас. Мислите ли че трябва да се допитам до доктор и ако да при какъв доктор по точно трябва да отида според вас сексолог или уролог? . Благодаря предварително

Коментари

1.   Здравей,
Отиваш в аптеката и си купуваш Lidocain gel 5%, и намажваш с него (количество - грахово зърно) главичката на пениса и около нея 10 - 15 минути преди секс.

PS Внимавайте със свирките, на момичето ще му изтръпне устата :)

Поздрави и да ме споменаваш с добро

KeYser

3.   Дръж си го постоянно оголен под бельото така ще намалиш чувствителността а от там и бързото свършване.

4.   Щом свършваш бързо слагай двоен презерватив, това ще убие чувствителността на пениса ти донякъде. Защо мислиш, че след 15, 20 минути пак трябва да си готов? Изчакай 40, 45 минути и през това време си почивайте. И не се притеснявай, когато го вдигнеш тогава. Няма правила след колко време трябва да се надървиш пак. Всеки мъж е различен. Като бях на твоите години аз го правех 4 пъти за 4 часа. Но не всеки е така. Имах един познат, който въобще не можеше да го вдигне за втори път, а да не говорим за 3, 4 пъти. Не забравяй, че има мъже които са импотентни, те не могат да го вдигнат дори един път. Правете секс по-често и така ще свикнеш да издържаш по-дълго време. Със сигурност НЕ СИ за доктор. Бъди спокоен и не се притеснявай.

6.   Най - вероятно нямаш достатъчно опит, няма нищо лошо в това, практикувай и се старай да се задържаш доколкото можеш и ще свикнеш и не си го набивай в главата да го мислиш и уролози и тем подобни, на уролог може да ходиш ако си не на 23 а на 33 примерно и си имал активен сексуален живот и проблема не се е решил.. Почти съм сигурен, че ти няма нищо, всичко ти е в главата щом говориш за размери и т. н значи много го мислиш :)
М 47

7.   Цък, цък... язък. Няма написани правила, колко тека, по колко минути, след какво време. Практика му е майката.

8.   Пич, въобще да не ти пука, че свършваш бързо първия път. Избий си го от ума. Настрой се така, че първия (дори и втория) път ще е бърз и после оправи приятелката, само както ти знаеш. С времето ще се оправиш. Другите важни неща са - кажи на приятелката си да е търпелива, правете го редовно т. е през ден, два, три, пет, но не днеска и после след два дена и третия път да е след 5 дена, а и докато ти се връщат силите за втория път си поиграй с тялото и с език, или както и е кеф на нея.

А факта, че ти е 14 санта ВЪОБЩЕ да не ти прави впечатление. Моя е 15, 5 - 16 и съм ПЕРФЕКТЕН. И двамата с теб сме в златната среда и въпроса е да разбереш на коя поза свършва най-лесно. С този размер - на задна, мисионерската и с широко отворени крака или сложени на раменете ти. G точката е винаги на едно и също място (и в главата и между краката). ;)

9.   Първо-Отпусни се!
Недей да мислиш, че още преди сношаването, вече ще си свършил! Всичко е на психическа основа! Цели се в това да умееш да контролираш ситуацията! Нито сексолог, нито уролог биха ти помогнали! Трябвс ти сам да го направиш! Успех!

10.   Като искаш поговори със сексолог, но секрет не е само класическият му вариант. Може да задоволиш приятелката ти и по друг начин и 2-те минути няма да са проблем.

23.   Има презервативи, които задържат и вършат чудесна работа в твоя случаи. Няма как да не подеистват и при теб.

25.   Това е за андролог. В София, д-р Милен Кацаров е андролог.

26.   Отпусни се, първия ми път аз неможах да свърша :Д С една дума алкохол препоръчшам червено вино, но хубаво, Успех :)

27.   Преждевременната еякулация се лекува успешно с трициклични интидепресанти, предписвани от лекар. Говорете с уролог.

28.   Благодаря много за съветите на всички
(от автора)