Споделена история от Секс и интимност

Най странното място на което сте го правили
От любопитство кое е най странното място където сте правили секс.
Като автор ще започна първи

На предния капак на колата
Зад блока под терасите
В пещера
На работа нещо като офисче
И на пейката в парка

Коментари

1-50 от 153

1.   Вътре в кола в центъра на София

2.   На поляна в гората,на задната и предната седалка в кола,на предния капак на колата,на маса,на бюро,на стол,на диван,на пода,в банята на тоалетната чиния,в джакузи,в басейн и т.н.

3.   На бюрото на шефа :)

5.   До (3):
С шефа или не :)
В центъра на София в кола посред бял ден, в морето, на плажа, в офиса, в бар, в парка, на улицата...

6.   НА ПОКРИВА И единпът върху комина!

7.   Във влака

9.   От автора до 5 незнам дали си М или Ф
Но не се ли притеснявате че в морето има много бацили и микроби да не получи някакви инфекции момичето.
Веднъж приятелката ми ме караше но аз се отказах именно поради тази причина. Споделете и вие

10.   1.Във вана пълна с вода (много трудно влиза),
2.под душа,
3.в парка сред природата на зелено,
4.на брега на морето (е страхотно вечерно време),
5.на блока от задната страна :)) (не го превете ще ви хванат)

Тея са по необичайните места за други не се сещам в момента където съм била !

11.   ние сме го правили през ноща на плажа

12.   На пейка пред блока и :).

13.   Имах си любовница и за да не ни хване мъжит и , вътре в гардероба!

14.   В претъпкан автобус ама мадамата е много луда

15.   Преди няколко години ходех с един мъж, който беше женен и с жена му бяхме приятелки (сега се срамувам от това, но тогава съм била малка и глупава) та един ден бях у тях на гости и като стана време да си ходя той каза, че ще слезе с мен до долу тъкмо да иде до магазина.Разбира се не слязохме до долу а се качихме на покрива на блока (който беше над 20-ия етаж и там правехме луд секс беше много хубаво да гледам целия град докато правя секс (града ни е малък и 20-етажните блокове се броят на пръстите на едната ми ръка).
Иначе има още доста места които по скоро са обществени бих казала, но не и странни - например на плажа на морето съм го правила, на капака на колата както и на вратите и на багажника, навсякъде където можеш да се подпреш :) на паркинага зад блока ни и искам да отбележа, че беше тъмно и аз бях на капака на колата (в най-лошия случай съседите са гледали от терасите порно на живо), в няколко входа също ми се е случвало, на пейки в градската градина, а също веднъж на перваза на един прозорец, но понеже се бях облегнала на мрежата на прозореца а тя беше изгнила..сещате се какво стана, по-добре не опитвайте :) и сигурно има и някое друго място но не се сещам в момента, но едно от най-любимите ми е да седна върху мъжа ми на тоалетната чиния, даже бих казала, че това е лидера в класацията ми :)

16.   Къде ли не :)) Като дойде пролет и започва кърската любов. Аз много се възбуждам от факта, че може някой да ни гледа.

17.   В една борова горичка и задника на мадамата се напълни с иглички:)

18.   В басейн, докато е претъпкан с хора
В стаята, докато гледаме филм с още 3ма човека ( бяхме завити с одеялото и беше супер възбуждащо да се мъчиш да запазиш самообладание, за да не се усетят другите)
Зад бара в заведение

19.   На крилото на самолет, докато летяхме за хаваите!

21.   1 в къщи пред родителите ми
2 в киното
3 на пейка до морето през лятото и то през деня
4 в Пикадили и в Кауфланд
5 в на кучето колибата
6 на масата за билярд

22.   ХАха, ами... в киното на първия ред, в асансьора и то без да е стопиран-във всеки един момент някой можеше да ни изтегли... На терасата в хотел... За всеки неговите преживелици са най-забавни и вълнуващи... :)))

23.   Пред погледа на родителите й. Не ни изненадаха -ние ги изненадахме, като се стблякохме до голо и им казахме да останат (тя им каза). Не можах да свърша, но тя го направи няколко пъти. По късно разбрах от нея, че го е правила преди да се познаваме, с баща си, пред майка й. Било адски вълнуващо. Обаче аз не го понесох и се разделихме. Дано е попаднала на подходящ мъж. Не мисля нищо лошо за нея, просто такава е моята нагласа. А по моя инициатива вече срещнах много изказвания за такива места -в колата, на плажа, веднъж в един сеновал в съседна на нашата вила къща, в подпокривното пространство, докато под нас в стаята е пълно с хора, в обор (докато овенът запложда овца ха-ха, не знам дали животните усщаха че и ние го правим, но ние знаехме добре те какво правят и тази "съвместна"дейност ни влудяваше... ), в река, в хола на приятел, докато му гостуваме и т. н.

24.   хахаха... ами във киното на последния ред, на плаж - на пясъка и във водата, в асансиор, във автобус, в кола, на пейка... и не се сещам други луди местса

25.   В дискотека... После ни арестуваха... Нищо не изпитах, има си хас. Незнам и подканящите ни отстрани дали изобщо нещо изпитваха освен наглост или насмешка над глупостта ни (е ние мислехме, че сме герои). Беше просто една луда идея.

26.   26. правила съм секс на много места. и в гората и в колата и къде ли още не. но като говорим за коли веднъж ми се случи нещо което беше страшно възбуждащо. Докато шофирах по магистралата мъжът ми започна да ме опипва. Беше много възбуждащо в комбинация със високата скорост но ми се наложи да понамаля малко скоростта защото неговите пръсти бяха толкова палави че аз свърших няколко пъти. Друго интересно преживяване имах с един приятел зъболекар скогото правихме секс върху зъболекарския стол. И още едно секси изживяване посред бял ден в двора на една вила където можеше всеки момент някой да ни види.

27.   в къща на дърно, в басейн, в парка на една пейка през ноща и не се сещам за други странни места

28.   Миии на много места например на пералнята, на масата, на мотора, в гаража, на терасата, във фитнеса и мнооого още... :)

30.   правили са ми свитка в автобис нощес ( не не последната седалка а посредата), в парка в дясно от американското посолство прес деня, в парка през деня, в кола, в офиса,

31.   В Гърция в един хотел които се намраше на плажа. По точно в ресторанта на хотела. Докато го правехме се пусна поливната система и неспряхме.

32.   Най странното място на което го правих беше във фризер от тези големите по ресторантите, гаджето ми работеше там и преди да затвори останахме малко хихи ^^.

33.   На плажа, в кола, във вход, между етажите, на тераса, в детска градина, в парка, под душа, на маса, стол и т. п., отзад зад блока, на пейка и др. Обичам разнообразието и нямаше каде като бях по малка (18-20)....

34.   Зад блока, посред бял ден в двора.. има и още но са многи:)

36.   Най шантавото място за което се сещам е пред общината :) иначе на маса, стол, в стая с други хора, на пейка, в реката зашото съм от град, който е до Дунав, в банята, в спалнята на наще, в гората ии още много, но те не са чак толкова вълнуващи местенца :))

37.   В дискотеки, в кола, на публични места, в гората, спряхме на цариградско през деня и го направихме в колата. в басейн, на плажа, пред блока, абе навсякаде. Кадето го хвана там се обичаме. :)

38.   В градинката до художествена академия пред очите на Иван Костов, в колата пред община и съда в малък град, в бар, в самолет, в кабинков лифт.

39.   В тоалетните на Парламента (не се шегувам). Някъде в средата на 90-те. Паркове, коли, столове маси... това са обичайните места. В микробус на връщане от Германия. В микробуса имаше още 5-6 човека. На 4-5 метра от входа на дискотека в Студентски град.

40.   Аз пък искам да го направя в някоя пробна в някой магазин, но знам дали жената ще иска :D

41.   Пред народното събрание Хектор

42.   :и в учителска стая, в кола, в баня, на маса, на земята, в центъра на града, в един парк, до една камина на стол, в апартамента на жена му... и моля без много коментари за последното :) благодаря предварително на възпитаните хора!!!

43.   Ами, аз още нямам много опит. :Д беше много забавно в една палатка и в язовира, където прекарахме вечерта Д:

44.   В асансьорното помещение.
Хем си на работното място хем си уплътняваш работният ден.

45.   В парка (през нощта), в кухня на ресторант(после се разбра че имало камери, та с колегата изядохме бая бъзици), в тоалетна, в асансьор, в складово помещение пак в ресторант хах, в гората, много е неудобно и на увеселителен парк преди много години.

46.   25 пропусна да отбележиш, че беше на сцената в дискотека май, а?

Аз не съм правила секс на странни места.
Ако за някой да правиш секс на масата, на земята, в парка или в кола е супер интересно и нестандартно, за мен не е особено.

Лоша

47.   Права си Лоша. При мен е имало необичайни места, но е имало и причините за тях, иначе това да го правиш на всевъзможни места нито е оригинално, нито е геройство, а (не винаги) си е най-обикновена простотия. Като чета горните коментари една част или са фантазии или са на хора, които са с пубертетско мислене. Защо направо не започнем по улицата да го правим, че е голямата работа, мноого "освободено" държане или най-добрата фантазия- пред децата.... със сигурност ще я има тръпката за желаещите ;).

48.   В гората върху сноуборд, който ни служеше за основа върху падналия близо метър нов сняг; на плажа през деня, в офиса (хванаха ни :)); на вр. Мусала, в колата, почти във всички софийски паркове; ...

49.   На малка лодка (тя си стоеше самотна и ние я отвлякохме "за малко"), но бързо обърнахме превозното средство и сексът не беше кой знае колко продължителен. Но споменът си остана!

50.   На задната седалка на МПС, като отпред вляво беше братовчед й, вдясно - майка й. Свърших я с ръка. Ест, те не разбраха. Дано се брои :)

51.   в общата баня на общежитиие и в съседната кабинка имаше някой, който дойде след нас ест..
май това е по-странното, другите места са стандартни, коли, паркове, обществени тоалетни...

52.   Брои се номер 50. А при мен най-странното място е... тоалетната на самолет.
Маги

53.   На покрива на 25 етажна кооперация. Бяхме си постлали одеало, а после се сгушихме и гледахме нощното небе. Беше лятото. С мъжа ми.

54.   В автобус на път за морето. Беше през нощта за първи път с гаджето ми тръгвахме на море заедно. Гушнахме се и я попитах какво ще правим като пристигнем. Тя ми каза че не не е нужно да чакаме да пристигнем. Хвана ми ръката и си я пъхна, аз смъкнах едно яке и я завих. Беше толково приятно. След известно време тя протегна протегна ръка и направи на мене същото.

55.   Местата на които съм правила секс с проникване или орална любов са:

1. В двора на училище нощем
2. Зад един магазин
3. В открито джакузи
4. В тоалетната на университета
5. Във входа на блока
6. В кола на предна, задна седалка и т. н.
7. На плажа
8. На терасата
9. В кабинета ми в работата
10. В гората
11. В офис

1-50 от 153