Споделена история от Секс и интимност

Най странното място на което сте го правили
От любопитство кое е най странното място където сте правили секс.
Като автор ще започна първи

На предния капак на колата
Зад блока под терасите
В пещера
На работа нещо като офисче
И на пейката в парка

Коментари

51-100 от 153

56.   В каруца, в кола-през деня в голям град, на една мрежа...
В банята... Но, най-удобно и приятно си остава в леглото.
ж-27

57.   Беше през миналият век на далечната 1965 г. Пътувахме на автостоп по обяд с приятелката ми студентка. Качихме се на един товарен камион пълен с пшеница. Невероятно преживяване. После повторихме в хамбара където изсипаха пшеницата. И сега още помня прекрасния мирис на прясно ожъната пшеница примесен с аромата на жената...
vinarsko

58.   1. Най-много ми харесва във водата. Правил съм го в морето, наоколо пълно с хора, ама ката се надърви човек нищо не вижда. правил съм го в язовири. Опитайте, фантастично е.
2. На бензиностанцията на която работеше. Свали гащеризона, надупи се и започнахме. По едно време дойдоха клиенти, вдигна си гащеризона отиде зареди ги, върна се и пак се надупи.

59.   Правил съм го докато карам мотора, нанизах се на надървения член на момчето, което возих на задната седалка. Свършихме много бързо, много е възбуждащо.

60.   правила съм гоо
на пейка в парка, на беседки, до жилищни блокове през ноща, в малки градинки, в големи градинки, където няма начин да не се вижда, но на кого му пука в 3 през нощта няма деца, на железопътни линии, в тоалетни в мола, в тоалетна ни китайски ресторант, в мазе, на палатка посред бял ден имаше ходеща палатка тогава това бе най-мощната атракция хаха, в кола, във входа на блока, на тераса, на плажа, в хотел, без хотел, на улицата, бла бла какъв е този нагон моя бее

61.   Във влак, автобус, кола, на плажа, в гората, на терасата, но едни от най хубажите изживявания са докато карам да ми духа, а пък най възбуждащо беше докато пооправях полюлея на родителите на жена ми бях на стълбата и тя ми духа докато родителите и бяха в другата стая.

62.   На маса, на бюро, на стол, на диван, на пода, в банята на тоалетната чиния, в джакузи, в басейн, на барплота в кухнята, в тоалетната в училище... за други не мога да се сетя :D

63.   На пързалката на една детска площадка.
В тоалетната на бар.
И един път гаджето ми го лъска на задната седалка в един автобус. Късно вечер се прибирахме и седнахме най-отзад. Нямаше много хора и аз се бях одървил. Тя ме усети и почна да ми го търка през дъкните. После го извади през ципа и ми го лъска! Беше едно от най-яките ми преживявания!

64.   Правил съм секс в сауна, но не беше готино стана ни лошо Инак местата са много!

65.   Във Провинцията съм го правил, хареса ми.

66.   *тоалетна на заведение
*Много тъмно сепаре в дискотека (беше пълен мрак)
*В колата поради заетоста на апартамента :Д
*На терасата
*В кухнята набързо докато майка и гледа сериал в хола
*Междуетажното пространство - Много е яко при всеки звук от всякъде изтръпваш :д
*Нощем в парка на пейка
За други шантави места не мога да се сетя, но където ни се отдаде го правим просто много обичаме секса :)))))))))))))))))))))

67.   в тоалетната на влак, в банята, на кухненската маса, в парка...

68.   На кухненската маса, на кухненския плот, в банята, но определено найщуро си беше в горичката сред борчета на Боровец. Тогава си беше и хладно, но толкова се бяхме разгорещили, че полуоблечени, полусъблечени си го турнахме с бившата ми жена

69.   на леглото :)

71.   По сред бял ден в западен парк зад едно изоставено кафе, на един изоставен жп надлез, а отдолу имаше задръстване от автомобили, на зазоряване опрени на оградата на съседите, не можахме да си стигнем до вкъщи. Но най-готино си беше през нощта в колата паркирана пред блока.

72.   на плажа във водата в асансьора

73.   На сепаре в заведение, в тоалетната на заведение, във входа на блока, на магистралата, в кола по време на шофиране, на кухненския плот, във вана /и въобще не влиза трудно/, в офиса...

74.   На плажа, на свечеряване, все още минаваха хора, а момичето като цяло не беше по експериментите, но тогава беше по отдадена и възбудена и от мен, не и пукаше хич:)
На велик ден, в парка до църквата, тъкмо свърших и камбаните започнаха да бият :)) Иначе на всевъзможни места- вана, джакузи, кухненска маса, борова горичка с много иглички в задника:)), палатка, тераса... помня ли вече, то беше толкова отдавна това секса :)))))

75.   На много и различни места, но първия път ми беше най-екстремен-на стълбището на училището на село, защото в тревата имаше смоци, нощем свирят като хора и си е доста страшничко, на другия ден коленете ми бяха ожулени, а един приятел на баща ми като ме видя, ме пита:Що са ти ожулени коленете бе, да не си е. ал на цимент? ! .. Казах, че съм паднал от колелото и мина номера хихих :)

76.   а аз пък ве попадам на мъже, които не искат да правят секс или ги мързи

77.   В сауна беше най-нестандартното място. Не стига, че от секса ми става горещо, но и вътре беше 80 градуса, мислех, че ще умра

78.   * В университетска стая (беше страхотно преживяване):)
* в отвратително смърдящ кенеф (бях пиян като свиня)
* в една от кулите на наша крепост (бях се надървил като нерез) :)
* сред природата (просто се случи)
* в хижа в общо помещение
* във вана и под душ (това май не е толкова неестествено)
* десетки пъти в присъствието на др. хора, предимно съквартиранти и приятели (така наречените студентски тройки - двама се чукат, а третия се прави, че спи :)

79.   На една висока скала, с прекрасна гледка, с бившата ми жена, свърши много бързо и неочаквано дори и за нея. На пейка в парка, пак с нея и се оказа че сме имали и публика. Един избяга от храстите. :)В морето, на водно колело, На парапета във входа, На балкона докато говори с приятелката си, бях зад нея а парапета е висок и не се виждаше. На една билярдна маса, в една дискотека, масата беше в едно тъмно фоае, имаше сложени столове които препречваха пътя към нас. а хората бяха на 10-15 м от нас и не ни виждаха. А сетих се в кабинките на плажа/вече ги събориха/и то много пъти, даже веднъж един започна да блъска на вратата и като отворих каза че търсил гаджето си, чул и помислил че тя се чука вътре., Извини се, и избяга. Във вана -неудобно беше. В купето на влак, бяхме компания и другата двойка отиде в съседното купе, за същото:)Преди години докато гледахме видео 7 човека в една стая, бяхме легнали с гаджето и се бяхме завили, повъзбудих се и и го вкарах. Дърпаше се в началото но се успокои и свърши за минути. -гледахме еротика. В асансьор, на паркинг, а да и в такси, разкопча ме, погали ме и после го лапна. Не свърших -но остана страхотен спомен. ОО и в един хотел във фоаето на 3 етаж след дискотека в 2 през ноща. Бяхме на почивка. Бях и свалил бикините още в дискотеката и бяха в мен. по пътя и свалих и сутиена, и беше по лятна рокличка съвсем голичка. Не дочаках да влезем в стаята. А дали имаше камери??? Не знам и не ме интересуваше. Сетих се имах една която работеше на рецепцията на хотел, след 12 ч се заключваше. имаше много удобно диванче, няколко пъти го пробвахме, единия път, приятелката ми правеше фелацио, клекнала аз се бях замечтал, и изведнъж по стълбите някакви слизат и остават ключа. Тя се вцепени и не мръдна. Виждаха мен -бях прав. Те не я виждаха, нито мен, че бях с свалени дънки. Взех им ключа и ги помолих да си отлючат вратата и да излязат. Свършвал съм жена ми в ресторант под масата, под поличката ръчичка. На самотен плаж след като си отидат хората или са достатъчно далеч да ни виждат, но сигурно предполагат какво правим. Обичаме секса в необичайни ситуации и места. Страхотно се възбуждаме след такива изпълнения. В едно бунгало без климатик на плажа, на отворена врата да се проветрява. Колко хора минаха покрай нас... Като студенти на палатка 2 двойки в една палатка още сутринта като направихме палатката и не беше още топло. влязохме да я изпробваме, награбихме се с моята, влязоха и другите и легнаха на дюшека и те. Не сме се разменяли просто се чукахме едни до други... супер спомен ни остана, скоро се сетихме за този случай с приятеля -вече програмист в Германия. Другите места са описани по горе. Спомените остават. М39

81.   сред туко-шо цъфнали слънчогледи... на терасата по обед... на покрива на блока.... по време на почивката в автобус София-Бургас.... това са най-екстремните ми засега.... :))

82.   На улицата пред погледите на комшийте.

83.   гора и басейн

84.   Карлов мост в Прага. Пред погледа на десетки туристи. Беше бурна нощ :))))

85.   На покрива на блок и до камината, докато има хора в съседната стая и чуват абсолютно всичко.

86.   Е аз нямам толкова събития като вас, аз съм го правил един път нестандартно, и то беше в нас пред баща ми и майка ми, те ни гледаха и се чукаха също, първите 30минути бях без дъх, но след 1ч почнахме да си говорим и стана яко

87.   1. На поляна
2. В банята
3. На масата
4. На покрива
5. На бюрото

88.   На Чифлика в горичката отгоре! ;д

89.   На двора на къщата му посред бял ден, докато пръскачките работят. Беше зашеметяващо! :)

90.   в Провинцията зад една селска къща

91.   В багажника на Трабант-комби ;-)

92.   По принцип не ни е някаква цел да го правим на нестандартни места, но все така се случвало. Та :
-Във влака, посред нощ
-Във тоалетната на самолета
-На работа. Имаше шанс да ни хванат.
-На другата ми работа в кабинет. Нямаше шанс да ни хванат. :)
-Във ваната - беше неудобно, но и готино. Лизах я под водата
-В морето, но повече не повторихме, защото разбрах че имало опасни бактерии.
-В тоалетната докато акаше ми направи страхотна свирка.
-Под душа - най редовно
-В един парк, но не ми хареса. Не беше уединено.
-На две от тепетата. Със страхотна гледка към града.
-В селска керпичена тоалетна :)

93.   На една доста голяма поляна посред бял ден, отдолу имаше кариера за радост не работеше :D.. В банята на една приятелка на нова година.. под душа... ;d

94.   моето легло, неговото легло, по седалките на колата, на леглото на родителите му (беше неудобно хаха), на бюро, на стол, в банята, на плажа през нощта (беше страхотно).. не всички места са необичайни.. изброих всички :) може да има и още, но сега не се сещам.

95.   В спалня докато майка ми е била в кухнята в същия апартамент.
В стая пълна с хора още двойки които също или се чукаха или правеха поне орален секс.
На строеж.
Други странни места за сега май няма.

96.   На пейка, в кола на задната седалка, на предната седалка, на парапет, в тъмен ъгъл на улица, на стадион, като цяло съм фенка на откритите пространста.

97.   Много ми стана интересна темата О.о
Не бях се замисляла преди,но съм го правила в:
Тоалетната на Mc'Donalds;
В тоалетната на дискотека;
Върху масата;
В гората;
На стол;
В банята на т.чиния и под душа;
На пода;

Искаме да пробваме :
В кола;
Върху пералнята;
На брега на морето или Дунава.
В палатка :д

98.   В перилното помещение
на терасата на 4-тия етаж в апартамента на баща му (родителите му са разделени)
на люлка за двама в двора на къщата на нашите
в офиса на майка му докато я чакахме
на диван в двора на нашите
на диванчето което имах на прозорчето си през денят а баща ми си миеше колата и всеки момент можеше да ни види но това не попречи на възбудата! Това беше най-якият секс. Беше преди 1-2 седмици. А ето още едно лудо сексче:На измитата кола на баща ми през ноща когато братчетата ми на 17 и 15 и батко ми с приятелката си идвамата на 26 бяха у нашите и слава Богом всички спяха! Но сутринта баща ми полудя когато видя размазана сперма по капака на колата си и отвини батко с кака Ели. Но слава Богом че майка разбирайки по очите ни моите и на 22 годишното ми страхотно гадже какво се бе случило предната нощ каза на татко че може да не е никой от нас а някой от града. Батко също разбра но добре че не се реши да ми отмъщава за случилото се защото той е крал на отмъщенията. Каза само:
Браво! Не знаех че ще го направиш. Мислех че ще те е страх.

100.   На покрива на къщата ми, в кв. Витоша, с уникална гледка към нощна София; на строеж, случи се спонтанно и се отдадохме на желанието, което тогава беше огромно, във фитнес залата късно вечерта, в книжарница (:D... ), в тоалетната на самолета, няколко пъти, пътувайки към Япония, на Калето в гр. Свищов, пак през нощта, в Зоологическата градина (:D:D:D), в един бар в Холандия, абе.... :D Толкова сканални места, че по-добре да не разказвам повече. :)
P. S Nobody can judge me

101.   У племнята у сеното. БАБА ТОРБАЛАНА

103.   В колата на баща му.
В къщата на баба му, която всеки момент можеше да се върне.
В моята стая късно вечер, докато нашите спят.
Вечерта на една пейка в двора на старото даскало.
На една полянка извън града върху одеалце пак късно
вечер. :D

Ж 17

104.   Пред едно РПУ. В 12 през нощта.

105.   в трамвай, на кухненската маса, в асансьора и в фантастико

108.   На шезлонг на плажа, на задния капак на колата, в бензиностанция, в тоалетната на дискотеката, зад обществена сграда....

109.   В ресторант за бързо хранене.

111.   1.Върху кон
2.В плевня
3.В палатка
4.В детска градина (през ноща)
5.В изба
6.В катафалка
7.В морето
8.На спирка
9.В трактор
10.В яма

Има и още ама не мога се сетя :D

112.   правил съм го на много меса... в асансьор, от горе на блока, в тоалетните на заведенията в реката в морето на басейна в училищен двор зад гаражите на пейки в градинките на терасата на масата на задния капак на колата в мола на цариградско в киното (свирка) има и още ама не ми хрумват точно сега :)))

51-100 от 153