Споделена история от Секс и интимност

Не издържам вече, имам чувството, че ще полудея!
Здравейте!
Ох не знам вече на кого да се оплача, аз съм обикновенно момиче, но със странен проблем!
Имам апартамент, който живеем, аз майка психолог, т ми, (може да се каже й нейният приятел ), постоянно майка ми прави секс със този човек, в моят дом, забранява ми да гледам, телевизия, да слушам музика, дори преди малко ми посегна, страшно съм разочарована, много пъти съм й казвала, че ще я изгоня, че ми писва, и че още малко ми трябва за да полудея, аз се връщам скапана от работа, а тя дори телевизор не ми дава да включа, веднага ме праща да си лягам, а съм на 20 години, възможно ли е приятелят й, който се държи доста надменно и подигравателно със мен, той да я кара да прави всичко това, преди малко й казах, утре съм на зъболекар, ще закъснея, но на нея не й прави впечатление, дори животно би се държало по адекватно, ако мога така да го нарека, а онзи, утре ще и вадат зъбите, ще я оставят без зъби, това си е терор, не знам, но вече се замислям да изгоня, майка си, тя си продаде жилището и сега си пати, но от това и ние със брат ми страдаме, ще ми повярвате ли, че един ден, със всичкия си акъл ме заведи на психолог, за нея никой друг няма право на лично пространство, само тя е важната, крещи ми да чистя, а аз по цял ден работя, е й тя ходи на работа но... не знам не издържам психически, мисля си, че ще рухна, телевизия не съм гледала от 4 дни, дори заключва хола, оставала съм и гладна, моля ви дайте ми съвет, ако я изгоня, няма да е никак ок, ако я оставя, обречена съм на терор, какво да правя? ;(

Коментари

1.   ИЗГОНИЯ Я! Това е пишман майка толкова властна и нахална! Аз обичам родителите си, и гледам да се разбирам с тях! Много добре те разбирам баща ми е същия заядливец постоянно се заяжда и дразни ту майка ми, ту мене! Съжалявам, че ти го казвам но я ИЗГОНИ тя не е човек да и помогнеш. А тъпката и ( със извинение) се държи така защото вижда, че майка ти не те уважава..
Как може да търпиш такова нещо даваш им срок не се ли променят да си търсят нова къща това особено важи за приятеля и! Пази си нервите, че развалена психика и разбито сърце не се оправят!

Бунт.

3.   Научи се да пишеш първо. Нищо не се разбира.

5.   От това изречение разбрах че имаш нужда от психолог.

8.   Жилището твое ли е? Ако по нотариален акт е твое, е без разни клаузи, че ти е дарено от майка ти срещу право на ползване, имаш пълното право да и посочиш вратата. Нита тя, нито приятелят и са малки, така че ще се оправят. Пишеш, че майка ти работи (приятелят и най-вероятно също), така че да се изнасят под наем и това е.
Ако обаче си получила жилището като дарение от нея срещу ползване до живот... тогава лошо. Най-добре поговори с адвокат, но просто този тормоз не трябва да продължава.

10.   Мисля, че е време тази жена да я изгониш от апартамента си, за да те оцени тогава като човек.... оставиш ли я увас ще става по-зле и по-зле.... и да, ония й влияе!

11.   Много лоша работа е това, но винаги има изход (решение). Ти нямаш ли си приятел? Ако нямаш намери си, дори да е фиктивен. Плати му ако е необходимо и го накарай да спи при теб известно време. Може и без секс, майкати няма как да знае, но да е физически много силен. Ще разбереш как ще приключи театъра, по реакцията на приятеля на майка ти. Ако фалшивият ти приятел е физически по-силен от него, онзи с майка ти няма да посмеят да те тормозят повече от страх да не ги пребие и двамата. Изяждайте им храната от хладилника, нека те правят разходи за храна ако не искат да стоят гладни, а вие яжте на готово. Преместете телевизора във вашата стая, заедно с компютъра ако е настолен, а лаптопа на майкати или на приятеля и залеите небрежно с кафе или кОла, като иронично им се извините за това. Ако имате повече от един телевизор, на останалите лесно ще повредите екрана с удар, при LCD вариант под предлог любовна игра с партньора, а ако е тип-кинескоп, залеите го с чаша вода през вентилационните отвори, и веднага го включете в мрежата. Ако има възможност спирайте тока от таблото когато майкати и приятелят и се прибират, под предлог че нямате пари за ток и други разходи. Нека те да плащаг всички разходи, а вие живейте на готово. Така ще ги тормозиш и ти, и ще ги принудиш да се изнесат сами на квартира. Ако майкати и приятелят и нещо вземат да възразяват, твоят приятел лесно ще ги усмири и ще ги принуди да се държат подобаващо, освен ако не са мазохисти и издържат на бой. Много е важно да не се разчувстваш и да вземеш да защитаваш майка си и приятелят и, когато твоят приятел започне да ги пребива системно, заради тяхното "нагло" поведение! Ако извикат полиция, ще са техните показания срещу вашите. Сигурен съм, че ако ме послушаш, ще успееш.