Споделена история от Секс и интимност

Какво опитва да направи?
Здравейте на всички. Страшно съм объркан. Момче на 20 години съм, студент първи курс. По стечение на обстоятелствата се наложи да прекарам доста време с преподавателка от университета, която ми е много близка. По-скоро сме приятели. Дотук добре. Разбираме се, споделяме си, шегуваме се. Необвързан съм, тя води някакви връзки, оплаква ми се, че е станала на 40, а няма дете, защото няма кой да й направи такова, мъжете около нея били несериозни. Та... наскоро ми подхвърли няколко закачки. От сорта на "знам, че си падаш по мен", като говоря с някое момиче(приятелка), ми взимаше телефона от ръката, от една страна ме има като нейно дете, от друга ми подхвърля някакви неща. Живях за няколко дни при нея, вечер ми казваше "целувка за лека нощ" и я целувах по бузката, уж гледам да не влагам нищо, но единия път направо ток ме удари. Не знам аз ли си набивам някакви филми, тя ли опитва да ме предизвика... Обаче е много сложно. Ако е на шега, разбирам 1-2 пъти, но при удобен момент се закача, а ако аз поддам и я закача, ще излезе много бързо от ситуацията. Не знам какво да правя? Да я питам директно, не върви...

Коментари

1.   МИ удари и две топки пък ти най-после, как още да ти покаже, че иска?

То твоето е като в оня виц, дето една студентка викнала колегата у тях да "учат". И се правила, че ѝ е топло и започнала да се съблича. На края се съблякла чисто гола, а колегата излязъл от стаята, за да не се ппритеснява момичето. После погледнал през ключалката и си казал: "Леле, тая ако ми падне".

Ми тя ти е паднала, бе момче, действай.

2.   Толкова ли си стиснат, направи й бебе щом иска, няма да ти се износи инструмента. Жената гони последният влак, помогни й, нали сте приятели!

3.   Ти си мислиш какво би станало ако ти я закачиш, значи още въобще не си опитал... Сигурен съм, че ако опиташ, ще се получи. Ако все още я бива, на твое място бих я чукал и то грубо и с перверзии. Ще се съгласи и на това.

4.   А защо да не върви? Така най-върти, ти си вече мъж, поне на години. Така че не го увъртай а действай.

6.   Недей да се занимаваш! Ще съжаляваш. Там накъдето ти отиваш, тя от там се връща... И да ти натресе тези грижи и отговорности просто не е честно от нейна страна.
Детето ви като стане на 9-10 години, тя ще е на 50. Познай кой ще го гледа и ще тича по него!
А когато ти станеш на 40 - за нея не ми се мисли просто... Майка ми почина по-млада.

7.   Жените си търсят богати мъже, с които да имат деца. Така че ако не си такъв, не се безпокой. Така или иначе, на 20 години има много по-важни неща от жени и деца, за които да мислиш.

8.   Искаш ли един ден да съжаляваш че поне не си опитал?

9.   Аз съжалявам, че не изчуках майката на едно мое гадже. Беше с жестоко тяло, разведена и веднаж докато ч наме дъщеря и ми навря циците си в лицето ми. Усмихна много значително и каза, че дъщеря и ще я няма още два часа. Казах и, че не е редно, а тя само повдигна рамене "както искаш". После разбрах от гаджето ми, че я хванало на калъп с някакъв дори по-малък от мен. Изядох се от яд, но беше късно. Така, че пич, ако бях на твое място, бий и обяснил, че не искаш обвързване, а просто секс. Щом е на 40, няма да се обиди.

10.   Още съжалявам за пропусната възможност. Що се дърпах и аз не знам. Действай бе, чу ли?

11.   Имах аналогичен сулчай, с мой колега и преподавателка-чужденка, стара мома, над 40, сама, неомъжена, без деца и грозна, но го свали и забременя
Нямаха брак, но щом роди, без да му споменава, уреди си работа в страната си и в един момент изчезна, с детето, разбира се, а юнака, с над 20г. по-млад, не само остана с пръст в устата, а и досега не си е виждал детето, защото родните институции не им се работи и занимава с глупости! Така е в Булгаристан, само ни използват и захвърлят, да знаете!