Споделена история от Секс и интимност

Нямам желание за секс
Здравейте на 20 години съм, момиче с приятеля ми сме от почти 2 години заедно винаги съм харесвала секса с него, искала съм все повече и повече, обичам го и държа страшно много на него, но от около два месеца ако не и повече нямам никакво желание за секс правили сме го най много 2-3 пъти като продължителноста е 15-20 минути и просто желанието ми изчезва, незнам на какво се дължи, а той естествено се дразни от това...незнам дали е от преумора или от страх понеже преди 6 месеца направих аборт и го преживявам много тежко, страшно ме боли от това ...незнам...ще се радвам ако някой ми даде съвет или просто изрази мнение. Благодаря на тези,които прочетоха историята.

Коментари

1.   Заради стреса... защото си правила аборд и не си искала - това е довело до стрес, а щом човек е в стрес няма желание за нищо!

2.   Това е за изповед пред свещеник. Просто е в духовната сфера. Абортът е изключително тежко нещо.

3.   Съгласна съм с коментар 1 и 2, но също така бих те посъветвала да си направиш и едно изследване на хормоналните нива. След аборт не би било лошо да следиш тези неща. Те пак са следствие на стреса след преживяното и пр., но ако знаеш къде е проблема, по-лесно се намират решения - не е задължително с лекарства, напротив. Всичко тръгва от главата, затова и най-важното е да поработиш върху психическата си нагласа - гледай повечко еротични филми с приятеля ти, карай го да опита да ти говори разни секси неща и пр. да си повдигнеш малко настроението за секс. Това ще се отрази добре и на хормоналната ти обмяна. Късмет и всичко добро.

4.   Да отиде на някой модерен доктор и да ни каже как се казва тази нова (за България) медицина.

5.   Продължение на коментара ми под №4. :
Имах предвид, че може да отиде да гинеколог, сексолог, уролог или никога да не говори с никого, никъде да не излиза, с никого да не се среща, с никого да не говори по телефона или просто да не се нарича жена.