Споделена история от Секс и интимност

Къде изчезна секса?! Млада и незабележима!
Здравейте, драги читатели!
Не за пръв път, ще пиша история по своя проблем. Надявям се, отново да сте ми от полза.
Аз съм момиче на 19 години. Имам приятел, който е по-голям от мен. Аз съм нормално момиче, не съм пълна, нито пък съм грозна. Просто нормално момиче. Приятелят ми е същият. Нищо специално, но пък чудесен човек. Той в своят живот, е имал много приятелки, къде сериозни, къде за по два месеца, кои пък за секс. Това, не ми пречи. Аз не съм Ева, и няма да съм му първата. То, това е ясно. До тук, добре.
Напоследък, обаче не се чувствам нито привлекателна, нито пък желана. От своя страна, още не мога напълно да се отпусна в нашите интимти отношения. На мен ми отнема много време за да си покажа страстите и фантазиите. Но в никакъв случай, не съм пасивна. В началото, на нашата връзка, той ме желаеше, целуваше ме по време на самият акт, беше с огромно желание.
Измина време, и секса отиде на.... разходка. И така и не се върна.
Правим секс веднъж на 10 дни? Понякога и повече. Преди всичко да отиде по дяволите, аз не исках толкова много, поради здравословни проблеми. Дали пък аз нещо не го научих така?
И така. Проблема е, че липсва секс. Не че е най-важното, ама хайде стига. На месец близо два пъти? Това не е нормално.
Да има друга- няма. От работа си е вкъщи, а навън заедно. Ма да не му се прави нищо? Не знам.
Вече имам чувството, че е в мен проблема.
Различно бельо имам, обличам, опитвам се да му привлека вниманието- нищо.
Гримирам се, оправям си външният вид, чиста, спретната. Нищо.
Целувам го, правя това, което му харесва- нищо.
Като се запознахме, бях облечена в най-грозните дрехи, бях след работа и се влюби в мен. Сега съм идеална от всяка гледна точка. Е, не става и не става!
А, да му изневеря, и дума да не става!
Хора, моля ви, кажете ми какво да направя!
Какво още да направя!!

Приемам всякакви въпроси, идеи и какво ли не!
Благодаря ви!

Коментари

1.   Ти го каза, мила - 'Като се запознахме, бях облечена в най-грозните дрехи', бях след работа и се влюби в мен. Сега съм идеална от всяка гледна точка. Грешката ти е в старанието, да изглеждаш перфектна. Отпусни се, бъди себе си. Няма нужда от такова старание. Момчето ще те хареса такава каквато си.

2.   Много станаха импотентните мъже, вечно пасивни, вечно уморени, вечно с проблемите си.. Или никаква интимност, или пък некачествена.. Жената често е далеч по-обременена и уморена от ежедневието, но това не и пречи да откликва на желанията на мъжа, както и когато той иска.. докато при него нещата не стоят така. Тук по-скоро бих ти дала съвет да поговориш сериозно с него, да му кажеш, че не ти е приятно случващото се.. провокирай го да води разговор, може да има някакъв проблем... ако и след това не се получи, потърси другаде вниманието, което заслужаваш.. компромиси, компромиси, но докога? Не си струва в една връзка да си единственият борещ се.

3.   Говори с него директно и разбери какъв е проблема. Ако сега е така, в бъдеще ще става още по-зле. Една вечер седнете заедно и си излейте душата, да играеш на гадаенка къде е проблема, няма да се получи.

Все пак сте половинки, бе, хора, заедно сте, споделяйте си!

4.   Има ли нещо, което ти искаш, а той отказва или обратно. И ако да, често ли се случва. Например, да иска орално, а ти да не искаш или пък постоянно да го караш той да ти прави, а той пък да не иска. Ако е така, каквито и дрехи да облечеш, както и да се нагласиш, в него остава очакването на поредния непълноценен секс. Очевидно има някакъв проблем.
Може и да си му омръзнала, но да не иска да те разкара, защото си свястно момиче. Поговори с него, не е срамно. Кажи му "Миличко, какво се случва, нещата не са както преди, в мен ли е проблема. Кажи ми"
Аз като мъж ти казвам, че с такъв подход ще има резултат, ако разбира се е точен мъж и може да говори.
Само ще ти кажа, че за повечето мъже оралния секс е половината секс въобще. Ако там не вървят нещата, а той е с високо либидо и обича това /както всички мъже/, без промяна в това отношение не очаквай кой знае какъв резултат. Като връзка не е задължително раздяла, но отношенията в секса ще охладнеят на 100 %.

5.   Качил ти се е на главата това е всичко! Той е усетил че,в кърпа си му вързана и вече не се старае за тебе,и ти като се контиш за него си му вдигнала самочувствието.
Щом е спрял да се старае спри се и ти, спри му свирките спри му всякакви удобства и да го видиш какъв ще стане... ако един мъж не го контролираш той ще започне теб. Вземи нещата в свои ръце а и секса не е всичко в една седмица 1 път е достатъчно или два пъти..

Фантагиро

6.   Благодаря Ви, за съветите и мнението!
Към номер 4.
Аз не харесвам да ми прави орална на мен. Не ми е било фикс идея. Чувствам се леко странно в такъв момент.
Но е хубаво, спор няма. Макар, че ако не ми прави, няма и да забележа липстата.
Понякога решава и го прави, защото иска, харесва му или както той типично се изразява " Обичам, когато се гърчиш под мен".
И ето де иде моят проблем.
Аз не съм против (ще се изразя вулгарно) -свирките.
Той, обаче толкова пъти ми е разказвал в началото, за някакви минали клякащи девойки, че на мен да ми се отще.
Или пък се почва едно притискане " Хайде де, кога ще ми направиш една свирка"
И аз простото си му отговорих: натякваш ми, че са ти правили и ме задължаваш. Гнус ме е.
И сега, да ви кажа правичката.
Не съм гадежлива, защото обичам всичко в него.
Просто, не съм правила никога! И дори и неизказано, той очаква някакво доста високо ниво, на моят успех със оралната. Не мога и да се отпусна да му направя.
Гнус ме е, от мисълта, която ми е втълпил, че ТРЯБВА.
И сега, когато заговорим по този въпрос той казва така: Накарах те, 2/3 пъти да ми направиш, ти каза, че не искаш и те било гнус. Темата е свършена, няма да те накарам да правиш нещо, което не желаеш.
И преди да ми кажете, че тук е проблема. Още първият път, когато правихме секс му заявих, че свирки категорично не правя. И го прие нормално.
От онези дни, обаче ми дойде вдъхновението и казах, че няма бивши, няма гнус. Тук сме само аз и той.
Настройла съм се аз, да си пробвам незнайните умения.... и нищо.
Просто се прибра, и аз като котенце тъка тъка по него..
Почнах, едва ли не да го предразполагам, за да си свърша работата хубаво и се получи "Не ми е до това сега. Когато съм отпочинал тогава".
Нищо. След 2-3 дни пак така. Не сега.
Значи, аз си осъзнах грешката, че секса не е за гадежливи, че той заслужава пълно внимание, както аз. И пак- нищо.
Да ви кажа, то идеята за свирката не е до самата нея.
Смисъла му е била, че докато я правя да го гледам.
Имам големи зелени очи. И в повечето пъти си гледат перверзно. Такъв ми е погледа, и не се шегувам.
Просто за момент, да изпита доминантност над мен.
Е Бога ми, опитах се, заявих, че ще му направя, всеки ден даже проявявам желание.
И се питам... след като и това бих направила, а сме постоянно уморени?? През седмицата работата, в събота си се занимава с хобитата ( така сме се разбрали, събота си е негова) и не е вкъщи. В неделя, вече сме уморени от цялата седмица и почваме наново.
Аз от своя страна, карам курсове, уча, вкъщи чистя за да му е приятно, уютно. Всичко ток.
И нещо не се получавааа..
Това си беше цял роман..
Извинявам се, за което.
Лек и успешен ден!

7.   Лесно е да свалиш 1 мъж, трудното е да го задържиш и да знаеш КАК?
За жалост Българките си мислят, че с 1 секс са го заковали завинаги!!!
ДА, ама не!

8.   Тя ако жената иска да го задържи лесно може да забременее(номер 7)ама не всички забременяваме, ако го обича и не иска да го излъже ще го чака когато той пожелае. След като мъжът обича жената има ли значение по какъв начин се е опитала да го задържи, че той трябва да бъде доволен след като е прозрял че тя го иска за себе си. Но ако не е споделено разбира се че няма да е доволен, няма да останат заедно и мъжът си намера друга. Много ясно че не му трябва такава глупава, която е вярвала и чакала найвно. Ама нищо.. карай, така се случва просто не можеш да накараш насила да се влюбят в теб.

9.   Не му прави свирки само защото иска! Важното е, че ТИ не искаш какво значение има, че той иска нали вкуса ще е за теб? Извинявай ама и мен не би ме кефило да се унижавам и да търпя гнусни неща. След като си му казала че те е гнус защо е продължил да нахалства?
Щом те насилва за такава глупост - остави го не ти трябват хора които те изнудват.
Голяма мода са тея свирки, вече без тях не може...
тея мъже да хванат сами да си го лапат да си го опитат, ама съм сигурна ще повърнат.
Не се унижавай заради никой, той не те уважава и не те цени.

Бунта

Твоят глас беше отчетен успешно!

10.   Ей това ти е грешката номер 9. Просто не познаваш мъжете, защото за повечето това си е половината секс. Може да си държи някой на момичето и да не й изневерява, но ще е незадоволен и нещастен в секса.
И никой не говори за свършване в устата.
Аз съм номер 4... виж как веднага разбрах от къде може да е дошло охладняването му.

11.   Присъединявам се към номер 10, а номер 9 е много заблудена. Защо мислите, че да правиш фелацио на човека, когото обичаш, е унижение? Не мога да повярвам, че в 21 век, млади жени разсъждават по този начин. Към авторката, не си се изразила правилно. Като си казала, че те е гнус, човекът го е приел буквално, всеки ще се засегне от тази дума, навява асоциации за нещо мръсно, нечистоплътно, за отвращение на физическо ниво. Трябва да му обясниш, че се чувстваш насилена и обидена от приказките за бившите му и не ти е приятно да се съревноваваш с тях в леглото. Strinka71

12.   Към номер 11.
Здравей.
За изречената от мен дума, аз и пред него се обосновах достатъчно ясно.
Казах му, какво имам предвид и защо не желая.
Чистоплътен е , достатъчно.
Ама, явно той не разбира точно какво говоря.
Аз съм ..ревнив човек, вече.
Покрай него, ревноста ми е на голямо ниво, но не го показвам.
Личното пространство, за това е лично.
Но ми омръзна, от неговите бивши и какво било, макар и на нормален разговор. Поговорихме и над това. Едно си знаем, едно си баем.
Те това, те онова. Съмнявам се, че някоя жена, ще й харесва да я сравняват с чужди умения.
Аз се поправих, изясних и т.н
Опитвам всичко, което ми е по силите и възможностите.
Резултата е на лице. И със свирка и без нея, секса си го няма.
Явно, ми има нещо сбъркано.

Авторката
Поздрави! :)

13.   Авторке очевадно е че твоите "големи зелени" очи, никак не са перверзни, щом не можеш да задоволиш един мъж!

15.   Нищо не ти е сбъркано. Сбъркан е твоя човек и то яко. Нормалния мъж не ти говори за бившите си. Нито за интимни отношения с други жени. Както и ти не го прави. Тоя те манипулира при това с чисто женски номера. Почти съм убедена че си има някоя за секс. Та бягай преди да се превърнеш в поредната статистика в тефтера и да разправя същото и за теб на следващата. Явно неговото разбиране за секс е унижението за жената, за това и така ти описва предишните. Бягай далеко

16.   За да загърбиш бившите си връзки, не говори и не разказвай пред останалите, за тях! Той иска някоя като бившите му. Щом за едно фелацио, се нагнетяваш... Секса, не е за гнусливите!
Разбирам, ако правеше всичко. Но със сигурност, не си му давала в дупето дори, за 5 мин. За това е изгубил желание! Лелите и бабите, не мога да повярвам, че са толкова перверзни.
Личи си че е с теб заради секса, но като се е разочаровал и е изгубил тотално желание, за каквото и да било. А една жена, да започнеш, да я молиш няма смисъл, не е ли с желание и копнеж нищо не става.

17.   Казах това за очите си, спрямо неговите думи!
Мъж не те ли иска, ако ще очите да са ми лилави, и да съм феномен, пак няма да е до мен.
Направила съм всичко възможно, и не само аз имам някаква вина тук.
Крепи ни любовта, ако ни крепеше секса, да не сме заедно вече.
Много ми е странно, как задоволявах миналия си приятел и правихме по 3-4 пъти секс на ден, пък сегашния да не мога??
Много странно, нали? В началото, пожар в леглото, а сега само пепел с искрици!

Авторката, поздрави! :)

18.   Ето я и гледната точка на някой който е бил на мястото на приятеля ти. Работи ли? Има ли си други грижи?
Защото за мен специално стреса и липсата на каквото и да е свободно време за развлечения просто разкараха желанието за секс, предпочитах да гледам някой филм и да си легна рано пред това да правя секс. Само на 19 си, най-вероятно студентка и може би все още живееш някакъв безгрижен живот, но дали и той се чувства така?

19.   Съгласен с 15, с едно малко уточнение - никой нормален човек (било то мъж или жена) не говори за интимните отношения с бившите си. Учудвам се на авторката, че продължава да се натиска на човек, който всячески и показва, че не я уважава. И не, не "свирките" са унижението, а именно стравнението с бивши - сигурно си позволява да сравнява и големината на гърдите и други интимни подробности. По някаква причина на човечето му е удобно сегашното положение - мир в къщи и любов навън.

22.   Благодаря за отговорите!
Явно, представата ми за любовта е много крайна..
Ако не му давам в дупето, значи не става?
Ми, и да не му давам той си прави каквото иска!
Ха!
Щом не ме иска, ще е по-добре да си каже..
И аз глупачката вярвам, че има нещо към мен..
Благодаря ви, наистина за отношението и мнението към темата!
Добра "жена" във вкъщи, но в леглото, явно играе друга.
Ще видим, какво ще стане...
Не заслужих това, имайки предвид, колко преживях заради него..!
Нищо!
Бъдете живи и здрави!

Поздрави, Авторката! :)

23.   17, аз съм 19 "Много ми е странно, как задоволявах миналия си приятел и правихме по 3-4 пъти секс на ден, пък сегашния да не мога?? " - задавала ли си си въпроса къде е онзи дето си задоволявала 3-4 пъти на ден? Ако наистина си го задоволявала, защо сега не е до теб, а се пънеш да задоволяваш друг? Нещо ти куца в теорията, а и в практиката - аз не бих се отказал от жена, която ме задоволява. Историята ми мирише на "хванал се удавник за сламка" - лъжа ли, не сексът е проблема, проблемът е, че гаджето ти се изплъзва, а ти имаш интерес да не е така.

24.   Здравей номер 19.
Защо не съм задържала бившия си ли?
Аз не мога да бъда робиня на някого и късно се осъзнах.
Постоянно звънене и контрол. Не можех до магазина да изляза, без да знае, а практически му бях толкова вярна, че граничех с побърканите. И когато исках да се разделим, поради тези причини, се прибрах във вкъщи цялата посинена.
Следователно, това вече беше й краят.
Но аз съм си виновна, че го бях избрала такъв. Само секса вървеше при нас и чувствата в началото.
Как и да е.

Относно сегашният ми.. виж, аз не задържам никого!
Казала съм му хиляди пъти, и така уж се и разбрахме.
Ако иска друга, ако не ме иска мен, да ми каже.
Питала съм го и сама, и отговора е " аз няма да си търся постоянно човек, с когото да искам да създам семейство! "
Ако аз съм проблема, никога не ми е пречело да стана и да си тръгна, дори и да боли.

Знаеш ли, вече и секса който ми беше болна тема, вече загуби смисъл.
Всячески му показвам, че го обичам.. но той явно не е свикнал така.
А с всеки ден ставам все по нещастна.
Ако това му беше целта, да ме разкара... май май скоро ще успее!

А и, това за удавника и сламката.. не съм се хванала за "сламка".
Ако ще сме заедно - да сме.. ако ли не, кой откъде е!! Нервната граница вече е много тънка.

Авторката :)

25.   Номер 23, много елементарно разсъждаваш. Според твоята теория всеки на света който е бил напуснат, разделен разведен -значи е много лош любовник. Има хиляди причини едни отношения да се прекратят

26.   Това за очите ти го е казвал, само да се подмаже, да започнеш, да бъдеш "бившите" му в едно.
Мъж или жена започне ли да говори постоянно, за бившите си любови и сексове, значи не се интересува от теб!
И двата пола прибягват до комплименти, когато става въпрос, за секс.
Но открито хванати, за ръка или в леглото, не си казват- "Ах какви очи прекрасни имаш", "Ти си идеала ми за жена", "Няма по-достоен от теб" и пр. За едни ставаш в леглото, за други си кръгла нула приеми го.
Всеки е различен по отношение на секса.
Изобщо, не е трябвало, да пишеш думата Обич, любов!
Ако един човек те обича и те харесва въпреки дървения секс, той/тя няма, да те вини, ще те разбере и няма да настоява. Влюбения човек, се усеща от разстояние. А при вас нито секса, нито любовта е някъде между вас.

27.   Номер 25, 23 съм и разни други номера нагоре - от хилядите причини да беше посочил/а една поне! Прочете ли поне заглавието на темата, очевидно другото си го чел/а избирателно. Тя авторката ме е разбрала и е отговорила, но нали винаги се намира някой дето да иска да е похлюпака, изказва се неподготвен и изчезва. На мен твоята оценка не ми е важна и не съм те питал за нея, ама да си беше направил/а труда да си с нещо полезен/на на питащия "Къде изчезна секса? "!

28.   Според мен има друга жена авторке, съжалявам. Не е нормално това млад мъж да няма желание за секс, а дори още не сте били заедно дълго време, доколкото разбирам. Това че от работа се прибира в къщи, нищо не означава - може да е някоя колежка. Даже може и секс да не правят още, а просто да е лапнал по нея. А и в събота го няма... не знам. Не ми прилича на човек, който иска да прекарва много време с теб. Моят съвет е: раздяла, докато още нямате деца, тогава става доста по-сложно. Трябва да си с някой, който те желае и уважава едновременно, и който не те изоставя всяка събота заради хобитата си /каквито и да са те/, и то още в началото на съвместния ви живот.

29.   Здравейте!
Отношенията се промениха на 360 градуса.
Проблема си е бил чисто във мен!
Разбрах го, по много лесен начин! Направих всичко, според вашите идеи, предположения и така нататък.
Всъщност, осъзнах, че щом съм АЗ със него, друго няма значение. Сексуалния живот процъфтя, щом аз се отпуснах и направих това, което вътрешно съм подтискала.
Не съм му правила орална, заради погнусата, която ми бе втълпена.
Не му давах и анално, само да свършва в дупето ми.
Накрая, просто го желаех и направихме и това.
Отпуснах се, почнахме анален секс да правим.
Свирка, също му направих.
Ами, хареса ми! И то много!
Всичко, това ми харесва, а се дърпах като дявол от тамян!
Всичко се промени. Отпуснат, весел и вече не е толкова нервен.
И ако някой ми каже, че това е било последния вариант, да спася връзката Ни, ами не беше!
Направих го, защото наистина желаех.
А той ми каза "Не може да не си отпусната, и само да си вдигнеш краката". Макар, че не е точно така, но как и да е.
По-щастлив мъж май вече няма хаха.
Почнах да излизам повече, да съм по-усмихната, във секса вече всичко е наред. Промених нещата ( лично за себе си) за по-малко от 48 часа.
Станах по ведра, и мисля по различен начин на нещата. По различни обстоятелства, откакто съм пуснала тази тема, много неща се промениха и за мен.
Сега вече, дали ще ме остави или не, си е негово решение.
Аз се чувствма добре, благодарение на вас. Той също.
Все пак, на 19 съм, живота е пред мен!
Любовта си е любов, само ако е от двама души!
Пък да видим какво ще стане!!

Благодаря ВИ, много!!!
Пише ви една променена и щастлива, Авторка!
Поздрави!

30.   Еее, момиче, радвам се за теб. Все така и няма да се притесняваш, прави това което ти е кеф - никакви предразсъдъци. Защото си видяла, че това което ти идва отвътре и е подтискано, всъщност е правилният начин.
Поздрави!