Споделена история от Секс и интимност

Липса на сексуално желание..Помощ!
Здравейте! Момиче на 17 съм. Имам приятел от 2 години. Още не сме стигали до секс, но сме правили други неща. Както се казва опознали сме телата си първо. Ъм, проблема ми е, че ме е страх, като всяко момиче де, но не съм няква паника относно това. Когато съм си вкъщи и се сетя и се възбудя и ми се прави секс ужасно много, а когато с приятеля ми сме заедно това чувство изчезва и възбудата също.. Не е като да не знае как да ме възбуди, дори напротив. Знае къде да пипне, да докосне, просто е прекрасен. Но щом се стига до.. "как да вкараме дяволчето в пъкъла" губя всяко чувство и желание.. Моля помогнете ми, защото имам нужди, както и той, а аз провалям всичко. Дали е нещо на психическа основа?

Коментари

1.   Да, точно на психическа основа е. Малко повече смелост се изисква за прескачането на някои граници, не само за първия секс но и за много други неща по-нататък в живота. Така че се стегни и направи крачката, защото момчето накрая ще му писне и ще си намери друга, а на теб цял живот ще ти тежи, че си изпуснала момента. Просто от твоите условия няма по-подходящи за започване на секс.

2.   Здравей, просто много го мислите, и затова идва и проблема. Трябва да стане от самосебе си без да мислите кога ще го направите, забавлявайте се, и някои хубав ден в любовната игра ще стане. Успех

5.   Ама какво се случва-като изгубиш желание го отблъскваш или какво. Явно това правиш. То и да ти се изгуби желанието, това не пречи да си вдигнеш краката, за да ти го вкара. Не упомена, дали си девствена. Заедно сте от 2 г., ти си на 17, но това не пречи на 15 да си имала преди това полов контакт, та затова питам. Ако е за първи път, което предполагам че е /защото ако си била с някого преди него, а с него да си 2 г. и да не си го правила е супер безобразие/, явно това те стресира. Просто първия път не му отдавайте такова значение и очакване, направете го колкото да се дефлорираш. Настрой се, не го мисли, ако си влажна дори да се стресираш просто вдигни краката и ще проникне. Ако пък си изсъхнала, плюнчете там, направи му влажна свирка и т.н. Ползвайте и овлажнител ако трябва. От 2 г. сте заедно, поговорете си точно как да стане, срамно няма. 2 г. те чака човека, явно държи на теб.

6.   И аз съм на 17 години и имам приятел от три години, който е на 18.
Още не сме го правили и аз се чувствам по същия начин, като теб.
Ще следя темата! :)

7.   Две години сте заедно и не сте правили секс? Не вярвам.
Просто не вярвам да има такива мъже които да чакат толкова време едно момиче да се реши.
Но ако историята ти е истинска значи нещо не е наред в тази връзка,обаче и в двамата нещо не е наред.
Уж си с човека който обичаш но щом се стигне до проникване желанието ти изчезва?
Значи не го обичаш...
И още нещо щом 2 години не му пускаш значи вече го прави с друга така че може да карате още няколко години така. : )

Фантагиро

8.   Явно не си готова психически за този момент затова изчакай още малко не бързай!

9.   Мда 7 е прав, а ако си вярваш, че мъж те чака две години за секс- слез на земята ;)

10.   Не се води от това, че ако не правиш секс с него ще те зареже. Тези неща не стават на сила, просто се отпусни и така. Но ако все пак след приготовленията пак не се получи, може би това не е твоето момче. Замисляла ли си се? С моя сегашен приятел беше просто като химия и всичко се случи от самосебе си. Късмет!

12.   Благодаря на всички, а до номер 7 - безполезен коментари и пълни глупости. Все пак благодаря :)
От авторката

13.   Сигурно му е грозен. Щом не му даваш да го топне

15.   Лекувай се! Така ще си провалиш живота.
Щом говориш за "дяволчета" и "пъкъли" дори и на шега, значи има нещо много сбъркано в психиката ти.

16.   Здравейте, пак е авторката. Това, където говорите, че е безобразие да ме чака е пълна глупост. Номер 5 спомена тук, че държи на мен, щом ме чака - да така е. Огромна любов сме. Второ, не му е грозен. Трето задоволявам го по други начини, както и той мен и сме свикнали с тях и не ни е много зор, нито на него, нито на мен. Благодаря искрено на всички, които ме разбраха и ОПИТАХА да ме разберат, а тези които злобееха и казваха глупости от сорта, че е безобразие и че го прави с друга - безсмислено е да споделям мнение за Вас..
Четвърто, вече го направихме, просто мястото имаше огромно значение, явно вкъщи се поотпуснах. Всичко мина супер :) Номер 6- отпусни се, няма нищо страшно <3 Късмет