Споделена история от Секс и интимност

На 29 год съм омъжена от 11години. Преди няколко месеца спах със шефа си. Секса с него беше страхотен и много чакан, но аз се влюбих. Той се държи добре със мен, но аз не мога да се отърва от усещането, че сам боклук. Мъжа ми е добър човек, имаме дете, но аз искам пак да бъда със шефа, а мисля че и той иска. Какво бихте направили вие?

Коментари

1.   Спокойно мила!!!НЕ СИ БОКЛУК !!!! Доста хора спят със шефовете си ако имат изгода а доколкото разбирам ти си го направила от любов и ти е било хубаво .Какво по хубаво от това?Преди много години и аз така спах с моя шеф но после напуснах,защото когато го видех изгарях от желание да бъда с него а трябваше да си стоя на мястото ....той си имаше жена а пък аз бях момиче.......Сега вече съм жена и стоя далеч от ШЕФОВЕТЕ СИ.......Съветвам те ако при всяка среща с НЕГО изпитваш желание да му се нахвърлиш НАПУСНИ за да не нараняваш себе си.Той вече е взел това което е искал от теб........сега ще дойде друга после друга и друга.....така са ШЕФОВЕТЕ.Пожелавам ти УСПЕХ!!!!!!!!!!!

2.   Здравеите???? хубаво е да спи6 с 6ефа си,Но????ло6ото е 4е вие жените сте влмюб4иви натури И там ви е гре6ката.Аз и моите колеги го нари4аме,Един барз секс в баниата.Хубаво е да има и такива работи,за да имаме и ние работа.......Мила поискаи това от мажа си,кажи му какво иска6 да прави с теб,А несиго тарси другаде и 6те види6 как 6те се промениат нещата.Незнам дали ти помогнах,или те упреквах,но неси малка,знае6 какво да направи6......................................................?

3.   не си боклуче-възползвай се от всички възможности които ти предлага съдбата.обичай всички по веригата а за съжаленията и съмненията-като му дойде времето.

4.   Изживей си връзката и не показвай пред никой каквото и да е било, ще ти мине, ако това ти е първа изневяра, може би!

5.   Абе не се обвинявай,на всеки може да се случи.Важното е да не вземаш прибързани решения.Опитай се да обмислиш нещата от всички страни и не се оставяй да те водят само емоциите за да не съжаляваш по-късно.

6.   Аз съм шеф на няколко жени-това е персоналът ми. Никога обаче не съм си позволявал да влизам в интимни отношения с никоя от тях. Не е в интерес на работата -най -простичко казано ако спиш със своя служителка след това тя просто няма да работи както трябва.

7.   Само една мъдрост ще цитирам...: "Не си вади хуйа там, дето си вадиш хляба! "

8.   Поговори с мъжа си, експериментирайте нови пози в секса. Явно че търсиш заместител, ама си прекалено обвързана затова споделете мръсните си фантазии с твоя мъж и ги изживейте. Шефа е човек който дава само пари и работа.
М. 22г.

9.   Просто накарай мъжа си да те изгони

10.   ТОВА НЕ МОЖЕ ДА ПРОДЪЛЖИ СПОРЕД МЕН ВЕЧНО. КОФТИ Е КОГАТО РАБОТИТЕ ЗАЕДНО, А ОТГОРЕ НА ВСИЧКОТО ТИ Е ШЕФ. ТОВА ЩЕ ЗАПОЧНЕ ДА ТЕ ИЗМЪЧВА И КАКВО Е РЕШЕНИЕТО: САМА ЩЕ НАПУСНЕШ.

11.   Направила си глупост. Това е

12.   няма нищо случайно на този свят, трябвало е да се случи, приеми го като изпитание, опитай да концентрираш вниманието си в нещо друго и моментално прекрати връзката си с този човек. работи и мисли за него но не му го показвай. това ще те крепи повече отколкото да разбереш, че след време имаш заместничка. запази работата и достойнството си.

13.   Властта също е афродизиак и вероятно това не е влюбване, а си поласкана от постта му и вниманието му към теб. Ако не беше НАЧАЛНИК, а портиер? За да му го върнеш, щом смяташ, че си унижена, дръж се изрядно, работи прецизно и бъди морална /тази дума не е остаряла/. Обърни се към брака си и ухажвай мъжа си.

14.   Да не би да се изживяваш като секретарка от порно филм?

15.   Любовта и секса в работата са най-сладки, та нали забраненото е най-сладко:) Така че изживей момента, едва ли мъжа ти може да ти даде това което намираш в тази връзка. Просто ти вече виждаш в мъжа си повече приятел, отколкото любовник. Така че смело напред, пък докъдето може;) Успех!

16.   А помисли ли за съпруга си и за детето. Защо си търсиш оправдание за изневярата. Как ще се почустваш ако той ти изневери. Имаш право да се чувстваш като боклук. По добре му кажи всичко и той сам ще реши какво да прави с теб и с вашия брак. Не си заслужава да криеш рано или късно всичко излиза на яве. Когато научи никак няма да ти е лесно. Аз не бих си разваляла семейството за една мимолетна връзка разбира се ако съм щастлива с него.

17.   Няма някой/я, дето не е изневерил/а цяяяял живот. Просто гледай да го направиш интелигентно и да не ти се отрази на семейството. Това е живот! В него се случва всичко и живеем, подтиквани от сърцето и поривите си, понякога разума остава далеч. Живей със сърцето си! Живота не е комунистически манифест.

18.   Браво номер 17, напълно съм съгласна с теб ! Успех на всички.

19.   номер 6, ти си страхотен работодател :) бих искала да работя за теб :)

20.   Моя съвет е да се разведеш това ще е най-добре за всички, детето ти ще ще се оправи, а и за какво ти е брак без любов :) Успех.

21.   вече мина повече от година
аз сам авторката на писмото
не работя вече за човека с който спах
но той ми липсва много

22.   никога няма да погледна мажа си така както него
кофти е да се влюбиш в шефа
той ме харесфаше и даржеше на мен но не успяхме да се справим и двамата забаркахме се в страшни каши

23.   Може би е късно да се изказвам... Но според мен трябва да бъдеш с този когото обичаш. Без значение чий пръстен носиш в момента. А децата не са щастливи с родители, които не се обичат или с вечно депресирани майки... Желая ти щастие! Борония

25.   И аз искам да кажа, че в такива ситуации "ШЕФА" е за бой! Не може да си го държи в гащите и първата която му с е изпречила на пътя си била ти, а той се е възполвзал за да утоли бушуващите хормони.
Лоша работа. Да си само ти няма дерт, ама така са доста жени, мотивирани да ходят на работа само да им го сложат. Прост народ ей!

26.   е, то за тези неща са необходими двама души. Шефа е виновен толкова, колкото и неговата колежка.. Но както се казва, където си вадиш хляба, не си вади... , но ако се наложи да го извадиш, не го размахвай!

27.   Бих си седнала на гъза и бих се отдала на семейството си, особено след като имаш и детенце! Не мога обаче да те съдя, защото съм изпадала в подобна ситуация, с разликата, че нито бях омъжена, нито с дете.. просто обвързана от 5 години. Влюбихме се с ''шефа ми'', правихме любов няколко пъти, но реших, че между нас няма да стане нищо и признах всичко на приятеля си, той ми прости всичко, защото от една страна и той ме тласна към изневяра и до ден днешен продължавам да съм с него! Избора е твой! :)

28.   Айдеее :)
Номер 16, какво дете, какво семейство!? Какво общо има?
Ти наред ли си, да каже на мъжа си :)
Че и да решават, какво има да решават?

Номер 20 препоръчва направо развод :)
Щото си направила удоволствието, Жената, и да си остави децата без баща!?
Е, ти все пак не си се развела, както виждам. :)
Продължавай, мила, забавлявай се :)

Y D (мъж)

30.   Оф, щяла да остави детето без баща, що без баща, като се е развела да не е умрял? Аман от глупави клишета!

31.   Номер 23 дано не са всички като теб и дано нито една уважаваща себе си жена не реши да вземе съвет от теб.

32.   ж30: БОКЛУК! ПЪЛЕН БОКЛУК! Вместо да се наслаждаваш на семейния живот, на съпруга си, на детето си, ти търсиш "нови" преживявания на работното място. И какво ново? ! - Нищо, всичко е еднакво, но е с друг човек... Ако не обичаш мъжа си, наистина, по-добре се разведи с него. Със сигурност ще има друга жена, която да го обожава...

33.   YD направо ще ме умориш. Защо пък да не казва на мъжа си? Аз на нейно място бих си признала. Човек трябва да може да понася последствията от действията си. Интересно ми е на колко години си? Разсъждаваш като 20г.
Авторке, ако мъжът ти не е разбрал кажи му. Ако го научи след време ще му е по-гадно. И му предложи по някакъв начин да се разнообразите, защото от скука много неща стават.
Маги

34.   Както винаги съм 1:1 на мнението на Маги. Само дето авторката вече не е на 29, а на 33, и е женена не от 11, а от 15 години... А шефа... шефа кой го знае...

Кубрат