Кървене след прием на Ескапел - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (74950)
 Избор на редактора (64)
 Любов и изневяра (16591)
 Секс и интимност (9238)
 Тинейджърски (17474)
 Семейство (3441)
 Здраве (6197)
 Спорт и красота (3308)
 На работното място (1323)
 Образование (3958)
 В чужбина (874)
 Наркотици и алкохол (784)
 Измислени истории (674)
 Проза, литература (1199)
 Други (9814)
 
 
Пресметни колко струва пушенето?
 

  

Споделена история от Секс и интимност

Кървене след прием на Ескапел
преди: 8 месеца, 22 дни, прочетена 938 пъти
Здравейте! На 17 съм, моля ви преди да ме нападнете прочетете.
Имам сериозен приятел и от близо два месеца водя полов живот. 5-6 дни след като ми свърши цикъла пих Ескапел, без реално да има причина.. просто параноя от страна на приятеля ми. Знам, че е глупаво, но вече е сторено.
Проблемът ми е друг.. седмица след приема на хапчето ми дойде за втори път в месеца "междинното кървене" мисля, че се нарича, което продължава вече 14 ден. В деня в който приех хапчето прочетох всичко за него и пишеше, че е възможно кървене. Четох много истории и тук за това кървене, но при тях е било в рамките от 3 до 7 дни.
Моля ви кажете това нормално ли е?
Страх ме е да отида на гинеколог първо, защото не искам родителите ми да разберат, че водя полов живот и като цяло никой да не разбира за приема на хапчето.
Благодаря ви за помощта предварително.
-В. 17

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
  Email:
  Въведи кода от картинката в ляво! (anty bot)
 
Въведи код
 
 
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 8 месеца, 20 дни
hash: d5ae11c78b
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

3.   Нормално е при приема на контрацептив да се появи кървене!

 
  ...
преди: 8 месеца, 19 дни
hash: f7da12f50b
гласове:
1 2 3 4 5
  (0 гласа)

5.   А листовката прочете ли? ! Явно не, защото там е обяснен този проблем... Когато пиеш противозачатъчни, задължително чети листовката! Тя не е сложена за украса! Има толкова много странични ефекти, че шапката ще ти падне. По-добре да знаеш какво може да ти се случи предварително, не след като белята е станала да питаш по форуми.
И на мен ми се случвало да преживея подобен страничен ефект - 20 дена кървях, но не бях всъщност в цикъл. Искрено ти пожелавам при теб да трае много по-малко. Няма да има нужда да ходиш на гинеколог - те няма как да спрат кървенето. Можеш да си купиш комбинирани витамини с витамин Ц и желязо. На мен това ми помогна, иначе кой знае още колко дена щях да кървя...
И наистина, преди да приемаш каквито и да било лекарства, чети листовката поне за страничните ефекти, за да си подготвена поне, ако нещо ти се случи.

 
  ...
преди: 8 месеца, 18 дни
hash: 878962c64f
гласове:
1 2 3 4 5
  (1 гласа)

7.   Каква е връзката с родителите ти и прегледа? . Отиди да се прегледаш без направление. Това се сериозни неща. А тези хапчета са чиста химия. По-добре ползвайки презервативи.

 
  ... горе^

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

Въведи кода от картинката в ляво! (anty bot)

Въведи код
При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)
 
  Email:



Copyright © 2007 Spodeli.net
eXTReMe Tracker