Споделена история от Секс и интимност

Той не иска секс
Здравейте, аз съм на 22, той е на 27. Заедно сме от скоро. От две седмици насам той не иска секс. Преди ми мрънкаше през 5 минути буквално, а сега нищо. Оня ден му казах, че ми се прави и той вика, че бил изморен. А това не беше така. На следващия ден уж искаше и таман му стана и му спадна веднага. Обличам се секси, туй онуй и дори не ме заглежда. Цял ден не оставя тоя телефон. Да спомена, че чакаме бебе, но това не му е проблем със сигурност. Не знам защо така се получава, докато преди жените се дърпаха, на последък чета все как мъжете не искат, и ето че и на мен се случи. Знам със сигурност, че не ми изневерява. Попитах го да не е защото съм качила 2-3 кг покрай бременноста, той ми каза не, и той не знаел какво му било.
Вие какво мислите.. :(

Коментари

3.   Нали вие жените сте много силни и секс дори не ви трябва? Защо в интернет преобладават статии и теми в които жените се оплакват много повече от мъжете. Нали любовта между двамата била важна. Секса не е важен.

6.   Всъщност, те продължават да се дърпат, а този просто трябва да го смениш с някой от загорелите момчета, за да те задоволят хубаво.

8.   И при мен е същото, с тази разлика, че аз съм на твоите години, а той на 25 и сме заедно от 5 години

10.   Ако може да четеш на английски прочети "sex at dawn", много неща ще ти се изяснят.

11.   Какво значи, че ти се искало. Не ти, а той е мъжа. При нас е на настроение и нагласа. Не можеш да му кажеш ебе ми се, идвай. На теб ти е празна дупката по всяко време, но при нас не е така. Може да стане ако си някаква уникална красавица и сексапилка, ама не ми се вярва.
Пък и като си бременна ще се пазиш много ясно.

17.   И с мен е така, приятелката ми постояно се оплаква за всичко и накрая иска секс!! Е как да ми стане аз да не съм робот
Като искаш секс пиши му мрасотиики докато го няма
Като се прибере пак му говори еротични неща.
Може да го изненадаш със свирка някъде където той няма да очаква и т. н...

18.   Естествените афродизиаци увеличават либидото - действат и на двата пола. Чесънът например усилва сексуалното желание до 10 пъти. Има и други не така "ароматни" афродизиаци. Идеята ми е, сготви нещо вкусно и сипи щедро чесън на прах, примерно. И приятелят ти скоро ще ти налети като бик на червено. Освен ако по някаква причина не предпочете да се усамоти в банята.

22.   С моята приятелка ходехме близо две години като през последните 10 месеца, когато исках секс изобщо не ме огряваше. Правехме само и единствено, когато тя поиска и естествено последното нещо, което ще направя е да я задоволя. Правехме го кратко, скучно и монотонно. Говорил съм й тя си седи на ушите, бил съм с нея заради секса, после той изчезна, отчуждихме се и ме разкара (разбирам я). Аз бих ти препоръчал следващия път, когато„си поиска” да му откликнеш :).

М 25

24.   Според мен той просто иска да те предпази да не стане нещо на плода, щом чакате дете :) едва ли не иска секс все пак дете ти е направил не забравяй

25.   Аз пък мисля че сигурно е точно защото си бременна и това дето си качила килата. Но няма как да ти го каже това, за да не те обиди. А пък това дето му се вдигнал пък после спаднал - абе ти мъжа за някаква машина ли го имаш. Ми то щом се вдигнал в началото и е спаднал ти не си си свършила работата. Ти какво искаш - той да върши цялата работа а на теб само да ти е кеф, така ли?