Споделена история от Секс и интимност

Чувствам се адски унижена
Здравейте. На 17 съм. На скоро окончателно приключих всякакви отношения с бившия си. Той е на 22. Разнася ме из целия град, че съм дърво в леглото. Не съм много опитна и се притеснявам, но въпреки всичко се стараех да се отпусна и да правим всичко което поиска. Когато бях отгоре винаги гледах лицето му и виждах, че му харесва. Затова и толкова се учудих като разбрах, че ме мисли за дърво. Сменяхме много пози, правили сме го и на нестандартни места. Единственото което не исках беше фелациото. Не се чувствах достатъчно сигурна в него за да го направя, беше ме срам, че не мога. Сега ме е срам да изляза навън, след всичко което той е споделил. Това е нещо толкова лично, не разбирам защо го обсъжда с една маса хора. Постоянно отнасям подигравки. Не мога да кажа нищо лошо за него, понеже бях споделила на 'приятелка' колко ми харесва секса с него и тя му е разказала всичко. Следователно историята е - той колко е разкрепостен, а аз колко съм задръстена. Не знам да говоря ли с него, изобщо има ли смисъл. Страх ме е да не стане по-зле. Как да реагирам, трудно ми е да се правя, че не ми пука. Предположих, че всичко това е защото го отрязах вече окончателно, но в това няма смисъл. Той сам ме убеждаваше, че не иска сериозна връзка, а само секс. Това мен не ме устройва и реших, че е по-добре всеки да намери това което търси. Мислих, че всичко е наред и изведнъж това.

Коментари

1.   Разправяй че му е малък и че не те е свършил нито един път.

2.   " понеже бях споделила на 'приятелка' колко ми харесва секса с него и тя му е разказала всичко. " - каквото повикало, това и отвърнало. Защо ти го разправяш, а искаш той да си мълчи? Това са лични усещания, никой друг не трябва да знае какво правите. До №1, той нали си го е топнал, пък ти се оправдавай после. Вече й е бит черен печат, още няколко такива, и трябва да сменя местоживеенето си, като не си дава сметка с какви се занимава. Търсила е секс, получила си го, защо сега се оплаква. Да внимава със следващият, негативите ще са за нейна сметка!

3.   Я да не ти пука! Най-важното е да си намериш стойностен човек! Секса ще се оправи! А за бившият ти можеш да кажеш, че му е толкова малък и мек, че трудно го намираш и никога не те е възбуждал както трябва, защото не ти, а то е дърво!

4.   Бившият ти е комплексар и идиот, послушай номер 1(ж. 27)

5.   От авторката. Няма как да стане да кажа, че му е малък. Както казах бях разказала на моя "приятелка", че секса с него е страхотен, че му е голям. Изобщо всичко 6 . А тя му изпяла всичко, предполагам не само на него. Вече ще ми е обица на ухото.

6.   Повечето "мъже" в днешно време и на тази възраст са такива. Малцина са тези, които пазят личните си неща, още по-малко сексуалните за себе си. Според мен казва тези неща, за да величае сам себе си, че е спал с теб и видиш ли "великият любовник", а ти "дървото". Ти си още малка, ако е очаквал най-уникалният секс в живота си, да е отишъл най-малкото при проститутка.
Горе главата, всичко ще се нареди. Това е един урок за теб,да видиш колко са "мъже" днешното поколение ...

7.   Проблемът му е, че не е бил достaтъчно хaресaн зa дa го зaдържиш пa мaкaр и сaмо зa секс :)
Тоест- комплексaр! Отмъщaвa си, но е толковa глупaв, че смешникa си остaвa той.
Послушaй н 1.

8.   Ако си е падал по френска, а ти-не, той ти е бил шута...

9.   Не те разбирам? Искаш да продъжи да те унижава ли? Защо се занимаваш с него, той те е зачеркнал вече.

10.   Момче на 21 съм. Искам да ти кажа, че разбирам как се чувстваш. Можеш да го приемеш като пример, че не е човека за теб понеже той търси едно а ти друго.. Намери това което заслужаваш и бъдете щастливи! ;)

11.   Момче на 21 съм. Искам да ти кажа, че разбирам как се чувстваш. Можеш да го приемеш като пример, че не е човека за теб понеже той търси едно а ти друго.. Намери това което заслужаваш и бъдете щастливи! ;)

12.   Момче на 21 съм. Искам да ти кажа, че разбирам как се чувстваш. Можеш да го приемеш като пример, че не е човека за теб понеже той търси едно а ти друго.. Намери това което заслужаваш и бъдете щастливи! ;)

14.   Какво те интересува какво приказват, нито си убила, нито си откраднала. Гледай си живота, весели се и продължавай смело напред.

15.   Няма смисъл да обръщаш внимание нито на него нито пък на някой друг, дори се изненадвам, че човек на 22 години може да прави такива глупости. Та това са детски и комплексарски истори. Авторке бъди над нещата, той и хората като него, които разпространяват клюки явно си нямат по интересни занимания (досещай се хаха) или пък нямат с кой да ги практикуват. Моя съвет е забавлявай се, излизай с приятели, разтоварвай се и хич да не ти пука

16.   Добър съвет е горния но ако има други мнения никой няма да ви повярва. Просто сте попаднали на кретен, истинския мъж никога няма да се държи така. Игнор му дайте и си намерете читав мъж. Повето жени сте наистина добри с времето, след 30-те. Успех.

17.   Практикувайте повече и другия път няма да си дърво.

18.   Авторке твърде много си го похвалила този а сигурно в реалност има малък член и не знае какво да прави с жена в леглото, била си заблудена от влюбеността си. Ако беше някой найстина такъв способен нямаше да говори пред другите че ти не ставаш, а щеше да каже точно обратно, явно човека наистина не го бива няма за какво да се ядосваш тогава.

20.   Aвторке, лесно е :) кaжи, че сегa кaто си пробвaлa и с друг, си рaзбрaлa, че неговото пишле е кaто детенце нa 2 годинки.
Просто преди не си знaелa рaзликaтa. То не е и лъжa де.
Повярвaл си е твърде комплексaрят, помислил, че "червейчето" му ще е бaш "питон" офф

21.   Е, никой не се е родил научен. Не 17 г. Едва ли някоя е майсторка, освен ако не практикува занаята... Този човек е непочтен. Не стига, че си спала с него, ми после се държи по този начин. Не му обръщай внимание повече. Явно е комплексар. И си търси свястно момче.

22.   А защо си споделила с приятелката си? Представи си, че тя си пада по него или пък просто на шега му е казала, че ти си сеоплакала колко е зле той в леглото. Той й е повярвал и за отмъщение разказва за теб лоши неща. Такива интимни неща не се споделят.

23.   Ха-ха... така звучи в главата ми в момента.
Тооолкова познато.
Бившия ми, веднага след като скъсахме, пишеше по цял ден на приятелите ми какъв боклук съм и, че не съм добра в секса.
Дори им звънеше- цирк.
Е, да. Всички ме питаха " ама тии, си спала с него и той те злепоставя". Да, истина. Правеше ми мръсно.
Бяхме една година заедно, и е нормално да спим заедно.
" Какво като е хубава и правим секс, като не струва".
Мила, хич да не те е срам! Горе главата, така говорят само момченцата, които не си заслужават.
Сега имам нов приятел, по ирония на съдбата се знаят с бившият ми. Та съм била курва, та съм била наркоманка и какво ли още не.
Запознахме се, говорихме, излизахме, правихме секс.
Една сутрин ми каза " Не знам, с какви си била, но са били глупаци, че са изпуснали такъв прекрасен човек"
Всеки ще си намери мястото. Само спокойно.
Хайде бе!! Да не правите само вие секс!!!

Момиче. 19г.

30.   Ти пък разпространи така съвсем случайно че той така по принцип разказва подробности за сексуалните си партньорки. Спомени малко имена ,да ходи да доказва после ,че няма сестра. Като му излезе име на разказвач на приказки да видим после колко мацки ще са му навити ;)