Споделена история от Секс и интимност

Аз в лапите на колекционера
Аз съм момиче на 25. Хубава, скромна, душевно чиста с правилни възгледи за доста неща. Не искам да се хваля с написаното по-горе Пиша го защото ще стане въпрос в разказа ми. Запознах се с един човек на 30. Харесах държането му. Беше винаги мил и приятен. Изненадваше ме. Помагаше ми ако имах нужда. Аз в началото не бях сигурна дали е искрен. Той искаше нещо нормално, да се целуваме, но аз не съм свикнала колкото и странно да ви звучи... Постепенно аз се отпусках и свикнах с него. Аз направих първата крачка да говорим за секс. След почти месец заговорихме и нещата не бяха добре. Той ми каза, че е дърво в леглото, че има проблем с бързото свършване, че не можел да прави всеки ден секс, при положение, че аз никога не съм му намеквала нещо такова. Дойде в нас да правим секс, понеже му казах, че не мога у тях защото ми е неудобно от техните. Нещата не се получиха. Той преди това ми беше пратил снимки във възбудено състояние. Само да уточня, че не се познаваме от сайт, а от реалния живот. Секса с него не се получи. Имаше любовна игра в продължение на 2 часа. Беше прекрасно. Красиво и романтично. Страстно и нежно, но когато трябваше да преминем към секса, той свърши, но най-странното беше, че той свърши без да е във възбудено състояние. Това ме наведе на мисълта, че е възможно да е импотентен. Иначе би трябвало преди самото свършване да се възбуди видимо. Аз се направих на луда. Въпреки това продължих да общувам с него. Отидохме веднъж на ресторант, заведе ме в ресторанта където работи бившият на бившата му, която го е зарязала защото искала да има деца от него. Също така му изневерявала, но той и прощавал. Заведе ме точно при този човек и ми стана много странно. През това време вместо да ми обърне внимание той говори 30 минути някъде по работа с колегата си. Неуважение. Освен всичко това ми направи класация по красота на неговите пет приятелки. Той има пет приятелки с които общува и ги боготвори. Искам да кажа, че те пушат трева, пият алкохол и правят секс понякога с непознати. Тук се сетих да кажа, че когато съм му говорила за секс ме напрече: Секс маниачка, а това, че те правят безразборен секс не било тяхната същност. Така. Изреди ми без да го питам в класация под номера коя от коя е по-красива. Говори ми непрекъснато за тях през връзката ни. Бях много объркана. Вече хлътнала. Уж влюбен в мен до полуда, пък все за тях говори. Стигнахме до там, че му казах, че сега като е с мен искам повече време за мен да отделя. Той ми обясни, че работата му е приоритет. Аз не съм имала нищо против работата му. Обясни ми, че нямал да ги зареже. Какво да бил направил, че има красиви приятелки. Аз му казах, че не е красиво да си чалга парцал с изкуствени неща по себе си и с такъв развратен живот. Аз не го ревнувах защото знаех, че няма да ми изневери с тях защото не може, но ме болеше, че избира тези момичета пред мен. Дори ми каза, че не иска да е проблем ако ходи на почивка с тях. Това беше ужасно. Казах му, че ми трябва време. Отидохме на един рожден ден и там една от приятелките му дойде и седна на неговия стол и се държеше доста близко с него. После като го попитах какво е това, той каза, че са само приятели и те така си се държали. Разгледах му и профила и там е пълно със снимки където е той с жени. Тези и всякакви други. След известно време го зарязах. Казах му, че това не е моето виждане за живота и за връзка. Не приемем други жени покрай него и трева, излизания всеки свободен ден по чалга клубове и пиене. Възгледите ни бяха други. Малко след като го оставих ме заболя защото разбрах, че го обичам. Бях луда по него. Исках да се съберем без дори да си давам сметка, че всичко това ще си е по старо му. Той ми каза, че му трябва време. Че има чувства, но аз съм се била лутала. Ами как няма да се лутам като ту ме иска мен ту и тях не ги оставя. Изяждат му цялото време. Като обсебен от идеята за тях. Сега вече съм сигурна, че вероятно аз съм била само средство за негов фалшив имидж. Затова толкова настояваше да се обвързвам с него още преди дори да сме имали каквито и да е интимни отношения и тнт. Понеже не е имал гадже цели 9 години и искаше да се покаже. Искаше да ме запознава с всички. Но реално не бях важна за него. Не му бях аз приоритета. Дори когато нещо си говорихме и той ми каза, че няма муза. Ами ако наистина беше влюбен може би аз щях да бъда неговата муза. Сега вече разбрах, че не можем да сме приятели, нито двойка. Не го търся. Той ми пише как съм, но аз не поддавам. Не мога да разбера какво става. Вероятно поради неговата импотентност той се нуждае от тези жени покрай него за да си поддържа имиджа на мачо. Така си го обяснявам. Аз му казах, че докато ги слага тях на първо място няма никога да си хване сериозна жена. Казах му, че докато те една по една си народят деца и си създадат семейства той ще си остане сам. Кажете ми вашето мнение по тази тема. Би ми било интересно и вероятно полезно!

Коментари

1.   Абе намери си някакъв друг по-нормален тип толкова много хора има по света.

2.   Човекът е импотентен и комплексиран. Намери си друг, по-подходящ.

3.   Той е най вероятно пасивен гей. Той е Пенка да речем. Затова има и приятелки, а не мъже преятели. Никога няма да те оправи - не може. Ти си му била за парлама.

4.   Той е най вероятно пасивен гей. Той е Пенка да речем. Затова има и приятелки, а не мъже преятели. Никога няма да те оправи - не може. Ти си му била за парлама.

5.   Ужас! Не разбирам как може да бъдеш и да искаш този мъж... Аз не прочетох нищо хубаво за него от написаното тук. Живее с техните, не ти осигурява сексуално удовлетворение, импотентен е, предпочита куп шафрантии пред жената, която го обича... има поведение на седмокласник, а не на мъж на 30 години. Изглеждаш умно момиче, ако наистина си такава, моят съвет е да се откажеш от него, защото е очевидно, че нещо с този мъж не е наред! Това не е любов, ти просто си объркана, а той вероятно те държи само защото не може да си хване друга или за да се доказва пред останалите. Бягай от него, със сигурност ще си намериш много добър човек, който да е наред и да те цени!

6.   Не виждам защо толкова дълбаеш. Чао и си търси друг. Сексът е много важен поне за мен. Така че ако там нещата не са ок, как другото да е. Искал да се покаже... ами хубаво. Имал проблем, има и специалисти стига да искаш. Задоволяването може да се постигне по много начини и е много по-хубаво от същинското проникване стига да знае и да иска да го направи.

8.   Чета и зяпам. Но както казват хората -хора всякакви. Дори не мога да си обясня как ще се влюбиш в това нещо. Моля те не ме оставяй в такъв шах, изброй ми поне 3 хубави черти които са те накарали да се влюбиш иначе събаряш цялата ми теория за живота вселената и всичко останало. Представям си поне, че е безумно красив

9.   Вземи му виагра и опитайте пак. Ако се получи и ако виаграта не го прати и в обятията на някоя силиконова чалгаджийка, му предложи брак и деца.

10.   Понякога жените се влюбваме в мъжете с кофти поведение към нас, в "лошите момчета", в тези, които ни режат и не ни обръщат внимание... и няма никаква логична причина за това, просто се случва!