Споделена история от Секс и интимност

Жена ми ми каза да мастурбирам, защото няма да ми дава секс!
Мъж на 35г съм. С хубав брак в началото но след 7год какво стана и докъде стигнахме- жена ми да ми каже: Спасявам се с мастурбиране- секс от мен няма да имаш кой знае колко...
Какво правим в случая? имам и деца малки, още съм на 35г. А ми се казва да си се задоволявам сам за да си набавя нуждите които имам. Семеен мъж да се крие от деца, жена и бие чикии за да си достави удоволствието от което има нужда. И трябва да го прави защото не иска и да изневерява :( Ебати живота.... ПОнякога разбирам защо има хора които им писва от всичко и се хвърлят от високи блокове, бесят, запалват и т. н.
Правя какво ли не за да има и любов и внимание и загриженост и всичко... но ми се сервира това. Не изпитвала вече такава обич следователно да се спасявам с ръцете си. А влагам неимоверни усилия да и засиля и любовта и чувствата и всичко - да има мъж ме4та до себе си.
А не искам да се развеждам и да започвам отначало всичко с търсене на нова жена- не че има откъде да я намеря и да си паснем в сумати неща, за да сме заедно занапред....

Коментари

1.   Жена ти нямали нужда от секс въобще? Трябва да има причина за такава радикална промяна? Поговори с нея! Успех
М39

2.   " А влагам неимоверни усилия да и засиля и любовта
и чувствата и всичко - да има мъж ме4та до себе си. "
Товa според теб, не според нея. Aко беше се опитaл дa я опознaеш през тези години, щеше дa знaеш кaкво зa НЕЯ е мъж- мечтa. Просто си поредният, дето си помислил, че еднa пишкa и 2-3 невронa те прaвят неотрaзим, бaш женскa мечтa.
Нa въпросa ти: билa е откровенa, не те обичa, не те желaе. Нямa сaмa дa се подлaгa нa изнaсилствa- физически и душевни.
Със сигурност и нямa дa и пукa дa си нaмериш любовницa.
Бъди също тaкa откровен с нея и кaжи, че ще си нaмериш дискретно отдушник. Съмнявa ме, че скоро някоя ще ти върже де, някоя постояннa едвa ли, но все по нещичко ще зaкaчaш... може би, имa и жени, които се мислят у домa зa женaтa- мечтa, пък ги не щaт. Тaкивa търсят подобни нa теб, че дa им увиснaт нa врaтa и те дрaмaтично дa рaзкaзвaт кaк любовникa се луднaл по тях и колко сa... мечти. Симбиозa.

3.   Тя на колко години е?

4.   Жена ти ти отказва с някаква основателна причина за която или не си се сетил да я попиташ, или не си я написал тук

5.   " Ебати живота.... ПОнякога разбирам защо има хора които им писва от всичко и се хвърлят от високи блокове, бесят, запалват и т. н. " - това само глупаците и изперкалите го правят. Не си заслужава, заради жена да го правиш, много се подценяваш! Явно те е ползвала само за осеменител!? Или не струва и те е ловила като шаран, или после си е намерила нещо по стойностно! Не го приемай дълбоко, това е обща болест. Каквато и да е причината, поговори с нея като мъж, искай да избира, или с тебе или сама. Щом на 30 години не иска секс, значи е решила вече-без тебе. Не знаем семейното ви положение, чие е жилището, има ли финансова възможност, така, че повече не може да се умува. Ако дадеш уточнения, може да се мисли за варианти.

6.   Пич, значи не искаш да изневеряваш, обаче разбираш самоубийството? Потърси помощ!
Ж

7.   Радвай се! Сега вече всички жени са твои. Още повече че имаш официалното рзрешение (т. е. незаинтересованост на жена си).
И аз така с нищо не заслужено изкарах 2-3 години на ръчна, след което първа, втора, трета любовница.
Сега живея с едно момиче с 20 години по-младо от мен. Много умно и красиво, и ми допада 100 пъти повече от предишната дропла. През март чакаме дете. Изживявам втора младост и сме много щастливи.
Поздрави и успех с жените.

8.   Да не ти изневерява? Или просто не можеш да я задоволиш, затова почвай да тичаш НАВЪН, за да ти се покачи либидото и да ти стане по-голям. Тогава я из**кай като най-мръсната кучка и ще видиш как ще и се върне любовта. Изпитано и действа.

9.   В много жалко състояние си драги, на 35 и жена ти да не иска секс, нещо ме кара да се замисля. Казала ти е, че вече не изпитвала такава обич към теб за да ти дава още секс. Щом 7 г. сте женени значи до 28 г. си бил ерген и би трябвало да имаш достатъчно опит с жените и да знаеш коя жена изпитва сексуално удоволствие от секса. А така както описваш вашия живот, на мен ми се струва, че жена ти никога не е изпитвала оргазъм, а се е преструвала доката ви се родят две деца и още малко време ти е позволявала, а сега ти казва да се самообслужваш. Аз няма да те съветвам да се развеждаш, но ще ти кажа да си намериш една семейна жена която изневерява на мъжа си или пък някоя разведена, която също си търси любовник. Мисля, че това не е голям проблем поне според мен. Намери си някоя по-млада от теб и кажи на жена си, че ти без секс няма да стоиш, нито пък ще мастурбираш. Даже ги запознай за да види жена ти, че ти на сухо няма да останеш. И когато ти се иска да се видите с любовницата си, казвай на жена си къде отиваш и повече нищо не и обяснявай. Обръщай повече внимание на любовницата си. Жените не искат да имат съпернички и ще видиш как жена ти ще започне да те ревнува и ще си смени отношението към теб. Но така както те усещам ти тази игра не можеш да я изиграеш. Грижи се за децата си, но прекарвай време и с любовницата си. На твое място аз дори не бих се притеснявал, че жена ми не иска секс с мен. Чуждото е по-интересно.

10.   Просто престани да я обгрижваш, спри да се грижиш за дома, сметките, ремонтите. Децата си ги гледай - те не са виновни. Помисли с какво си предизвикал подобно отношение и ако вината не е в теб - си свободен да си намериш на вън това от което те лишават. Съветвам те обаче първо да поговорите, да изясните причините поради които госпожата те праща да переш на ръка. Тя няма ли нужда от секс - съмнявам се? ! По-скоро е намерила нова тръпка и не иска вече ласки от теб. В такъв случай е редно да няма нищо против да си намериш подходяща партньорка за секс.

12.   Е, какво си се закъхърил. Таман сега вече можеш да си хванеш официална любовница. И няма от какво да се притесняваш. Кой е като тебе? Ще си имаш официална жена и официална любовница. Супер :).

13.   Искаш, не искаш - никой не те пита. Тя вече не те ще.
Мене никой не ме попита - зарязаха ме с две малки деца. Вече 6та година съм сама. Не е приятно, но на практика животът ти го сервира и трябва да го преглътнеш. Прав си, като останеш сам и то след 35 или 40 няма къде да срещнеш подходящи хора освен за секс, за връзка - тегава работа. Не казвам невъзможно, но почти.

14.   Две поговорки за теб:

"Ум царува, ум робува, ум патки пасе".
"Follow and they flee, flee and they follow".

Трябва да знаеш как функционират жените, те генетично са устроени да избират "най-доброто". Разбирай да си висок, с хубаво тяло или богат. Ако си нисък и дебел, но богат, жените ще те използват за "провайдър".. ако си с хубаво тяло ще те използват за "ловър".
Въпроса е какво можеш ти да предложиш... аз съм 1. 92 и с добро тяло на 29г, но усилено работя в/х богатството... щото иначе ще ме използват само като човешки вибратор.

Втората поговрка значи да не се преследваш жените. Това е НАЙ-ГРУБАТА грешка и всички мъже сме я правили. Жените не обичат лесно, искат да има тръпка, да има нещо в теб диво.. неопитомено... кой обича еднообразието и предсказуемите хора? Страхливите хора.
На мен ако приятелката ми сервира това ще чукам жени и ще й го казвам. Всъщност на мен приятелката ми не ми отказва секс и аз чукам други и тя знае.. но с нея се държа като с принцеса. Жените обичат тръпката и смелите. Да си сам не е толкова лошо, всъщност е много по-добре да си сам, отколкото да си с някой който не те обича. Научи се да бъдеш силен, живота е джунгла и само най-силните имат шанс.

15.   За какво й е да прави секс с теб като си има любовник. Явно не те бива в секса. Приеми го. Ако ще гледаш порно докато мастурбираш гледай мъжете там да не са много надарени, че ще се комплексираш още повече и накрая ще вземеш наистина да се самоубиеш.
М

16.   Ами спри да угаждаш. Ясно и кажи, че имаш нужда от секс и я остави да се филмира. Да видим дали ще остане без различна, като усети как ще си намериш любовница.

20.   Може да е болна или пък нещо да си я обидил. Поговорете, ако ти каже причината се опитай да я отстраниш. Ако не става, може просто да е уморена. Заведи я на почивка за уикенда без децата и са отпуснете...

22.   Никога любовница! Проститутките ни са толкова евтини и има и доста красиви от тях. Жените ни още не могат да разберат, че в тия времена секса за мъжа не е вече такъв мираж като в комунизма. Тогава се надуваха и като ти пусне да и го сложиш, в понякога мръсната и неподдържана путка тя си мисли, че ти е направила ебати и големия подарък. Сега има млади момичета, сладурани и свестни проститутки които ти дават такова удоволствие, че тяоята дропла, която си мисли, че путката и не мирише, може само да и завиди. Има сумати проститутки които си бачкат сами, или дори да има някой да ги пази си знаят работата и си изкарват добри пари. Избягвай стрийптиз-баровете щото там курвите са по-скъпи, надменни, гледат те с омраза и едва ли не с насмешка, че видиш ли, явно си я закъсал и те претупват набързо. Въобще, еби си на воля, не се занимавай с любовници, че създават страшни проблеми, използвай презерватив винаги. И когато жена ти ти поиска секс, кажи и че си свършил ръчно, както тя те е посъветвала и я остави с нейните "камъни" по нейната глава.

23.   Нагло изказване. И доста смело. Явно не те взема много насериозно и не се опасява от ответни мерки. Ако моята жена направи подобно глупаво изказване, аз ще хвърлям шапката и ще викам УРА, а за нея, времето до развода, ще бъде един много тъмен, мрачен период от живота ѝ.

24.   До автора..със сигурност твоята нива друг я оре да знаеш, а такива рога ти сложила че няма на къде, а бе как жена ми ще ми каже такива работи !! нали после ще събере зъбите след мен с метла и лопатка мамка му до там ли стигна женската наглост ! да им бачкаш цял ден и пари да даваш и храна за вкъщи и да гледаш децата и да ги учиш и да ги взимаш от училището понякога да готвиш а накрая да ми каже я направи една чикия и не ме занимавай !!направо не знам .както каза н 23 , шут в задника и мрачни месеци я чакат до развод.

26.   Е, чакай сега.. "сервирала ти го", нали се сещаш, че за да се стигне до такова изказване от жената, с която си създал семейство и си прекарал 7 години от живота си, значи е имало редица причини и фактори, които да доведат до тук. Наивно е да смяташ, че си мъж-мечта за нея. Ти честно ли няма да се вгледаш в себе си и да потърсиш някакво обяснение за нещата? Явно комуникацията тотално отсъства във вашите отношения, за да се стигне до такъв момент. През тези години, ти интересувал ли си се поне малко какво иска тя, какво й харесва, от какво има нужда, или си правил всичко наизуст, както ти смяташ, че е правилно? Моето мнение е, че ВИНАГИ са нужни двама, за да се разпадне една връзка. Не се ли замисляш, че усилията, които твърдиш, че полагаш, са може би някакви грандиозни саможертви, само че само в твоята глава? А и да даряваш любимия си човек с внимание и любов, не би трябвало да е усилие. Наистина, ако точно това са били думите й, със сигурност ти е станало обидно и неприятно, но.. приеми възможността, че тя може десетки пъти да се е чувствала по същия начин, а ти да си неглижирал нещата. Няма ли честни и откровени разговори, компромиси и толерантност, и най-силната любов не може да издържи дълго. Недей да приемаш ролята на жертва, ами се вземи в ръце и направи нещо РАЗЛИЧНО от всичко, което си правил досега спрямо нея. Накарай я да се почувства желана, харесвана, да усети, че теб не те вълнува дали ще си легне с теб, или не, а какво изпитва. Само една коренна промяна в отношението ти към нея би могла да съживи някакви чувства. И най-вече, както казах, трябва да говорите. Ама не ти да й се жалваш, че не те желае както преди, а най-простичко да й кажеш, че я обичаш и си готов да бъдеш човек, с когото тя ще иска да продължи занапред. Много е лесно да стоиш и да се оплакваш колко си неразбран и неоценен, ами ако и тя разсъждава така? Ами ако тя се е опитвала 100 пъти да ти каже какво иска, а ти си си затварял очите? Няма нужда от драми, а от действие от твоя страна. Положи усилие, ама този път наистина. И чак тогава, в случай че не се получи, можеш да мислиш за раздяла. И няма да е зле наистина да си кажете "довиждане", в случай че след безброй опити, не ви се получава. Няма да е толкова страшно, колкото си мислиш, жена ще си намериш, а може и да се окаже по-подходяща за теб. Само че първо, трябва да знаеш, че си пробвал да направиш всичко възможно, и след това да мислиш за такива неща.

30.   Позната работа, 99% съм сигурен, че изневерява. Нали се сещаш, че ако "тъче на два стана" ще е много изморена.

32.   Съпругата ти няма нужда от любов и секс, защото ги получава на друго място. Ако ще и света да преобърнеш, от нея няма да получиш нито първото, нито второто, докато не установиш и отстраниш незаслужаващата уважение причина. След това имаш някакъв шанс да си върнеш обратно едно от двете, дай Боже и двете. При мен беше само любовта. Секса си остава мираж.

34.   Мъж съм на 58 години с много опит зад гърба си. Слушай ме сега, момче. Ще ти кажа неща, които и сам ще проумееш, но като наближиш 50-те. Няма вечно щастие във връзките и брака и няма вечно сексуално привличане. Може да не ти харесва но такава е човешката природа. Гледай си семейството и се грижи за тях по възможно най-добрия начин, а секса си го търси на страни. И вълка сит и агнето цяло. Сигурно го смяташ за подло, за измама, за долно... Щеше да е такова ако жена ти правеше с теб секс, а ти въпреки всичко ходиш да спиш с други. Във вашия случай обаче, имаш пълното право да спиш с други жени. Можеш да бъдеш откровен с жена си, ако мислиш, че е достатъчно разумен човек. Ако пък е егоистична овца, която смята, че винаги е права, то не се занимавай с нея и си го прави тайно. Дори и да научи, няма никакво право да се сърди. Тя няма право да те превръща насилствено в чекиджия. Не е длъжна да спи с теб, но щом не иска да ти дава секс, имаш пълното право да си го търсиш с други. Ако едновременно не ти дава да спиш с нея, но и не е съгласна да ходиш на страни, това вече е издевателство над теб и ти ако си мъж трябва вместо да ревеш да си отстояваш позициите. Такъв е живота моето момче. Не е като по филмите.

Има и нещо друго, което сигурно и сам допускаш - много е вероятно жена ти да спи с друг или поне да е влюбена в друг. На всички жени им писва да спят с мъжа си, но рядко са толкова груби и остри без капка жал. Когато една жена не обича, тя няма жал. Вероятно има друг, но и тя като теб не иска да разбива семейството заради децата. Възможно е и да не е друг мъж, а нейна приятелка, сестра, братовчедка... Наливат масло в огъня, манипулират я, настройват я. Такива са способни да ти разкажат играта. Бъди внимателен и умен. Сам виждаш колко зли, несправедливи и жестоки са жените. Само прочети коментарите и ще се убедиш.

35.   Авторе, от историята си мисля, че най-вероятно се е появил някой баджо, с който жена ти се тъпче или пък просто е влюбена в друг, а щом жена започне с тия номера... Потърсете специализирана помощ, имате деца, но ако има замесен любовник, в повечето случаи нещата стават необратими. Жена изневери ли, от това вече семейство не става.

36.   Гледай сега, парите които трошиш по нея и вкарваш вкъщи ги пренасочваш към фонд, , курви ''. Между курвите има и свестни може да намериш и даже такава, която истински да те обикне. Един ден да изкараш без някой да те обича е пропилян живот. Децата са си деца. Така или иначе ти си попаднал на изродка и е време да го осъзнаеш. Все едно ти да и кажеш вече не ме възбуждаш дебелано... Търси любовта има свястни жени, които ще те оценят.

37.   Е, и на мен ми е до болка позната ситуацията. Почти е изключено да няма друг. Хвани я! Внимателно, разумно, хитро. Не се издавай, че имаш съмнения, иначе ще стане много трудно. Напротив - предразполагай я, демонстрирай й, че й имаш доверие и много дискретно я следи. За теб самият е много важно да я хванеш. Гледай да събереш и улики. Настрой се за развод. По нейна вина. Това е най-доброто за теб и за децата ти! Разведен ще си им много по-полезен отколкото самоубил се! Имай предвид, че и тя ще направи максималното да те изкара теб виновен при възможност по всички параграфи. Така че - много внимавай с кръшкането. При мен специално се оказа, че е била абсолютно сигурна, че ще започна да "мърдам" (по акъл от майка й). При мен нещата се случиха скоротечно и имах 10 години време до следващия път. Но един ден всичко си дойде на място.
Горе главата. Умната и успех!

38.   Човек, ти чуваш ли се? В момента казваш, че любовта е равна на секс? Само секс? И би я напуснал, ако ти се занимаваше да започваш връзка отначало?? После се питаш защо не иска секс... Помисли малко с горната си глава!

40.   Най-вероятно има хормонални проблеми и проблеми със самочувствието, а е възможно и да е в депресия. Остави всички, които те съветват да избереш лесния път и всички, които твърдят, че си има друг. Вървете на сексолог или психолог. Нещо не е наред с психичното или физичното и здраве. Може и с двете. Възможно е да е от преумора и монотонен живот. Ще ти дам пример. Вкъщи рядко ми се прави секс, но сменим ли обстановката - това ми действа възбуждащо. Това дали те обича или не те обича не се знае дали е така, може в отчаянието си да го е казала, защото не знае истинската причина и тя да е решила че е тази. Малко вероятно е либидото и да е спаднало поради липса на обич. Но много вероятно е причината да е липса на хормон, заболяване, преумора, депресия.

42.   Аз няма да съм във връзка без секс за дълго.

45.   Може ли да направиш така че да прочете този постинг? Има риск разбира се.