Споделена история от Секс и интимност

Това нормално ли е?!
Здравейте, аз съм момиче на 22г, а приятелят ми е на 30. Заедно сме от близо 3 години, като почти живеем заедно, тъй като след като свърши работа идва вкъщи, прекарваме вечерта заедно(или излизаме, или си оставаме вкъщи да гледаме филм). Да започна по същество... ние не правим секс! И най-лошото е, че дори, когато го правим е за 2-3-4 минути и той свършва.. и това е всеки път. А секс правим около 2 пъти в седмицата. Аз се опитвам да свикна така.. но не мога, затова питам и вас, нормално ли е? Преди правехме секс много по-често, но сега все е уморен и му се спи(донякъде го разбирам, защото 2 седмици в месеца става в 4 сутринта и след това работи цял ден).. но ми писна винаги когато си поискам да ми отказва. Преди деликатно му бях казала, че ще се радвам ако успее да издържи малко повече преди да свърши, а той като почна след това.. не бил ме задоволявал, била съм ненаситна, била съм нимфоманка.. и според мен той живее с идеята, че не може да ме задоволява (след като аз многократно отрекох да е така, но истината е, че 3 минути не ми стигат и това е! ) Мисля, че това убива желанието му за секс, вие как мислите.. как да постъпя?

Коментари

1.   Намери си любовник

2.   Зa 3 мин. предпочитaм дa чопля семки или дa прочетa нещо интересно. Не бих му нaмекнaлa дaже, зa кaкво?
И нaй- тъпото е, типично зa комплексaрите се опитвa нa теб дa внуши, че си ненaситнa нимфонкa... a ти "умирaш от глaд".
Знaм, зaщото имaх тaкъв случaй. Зaрязaх го, естествено.
Щом не признaвa, че имa проблем, нямa дa потърси и решение. Нa всичкото отгоре ще обиждa теб зa собственaтa си неспособност.
Попитaй го все пaк дaли ще се съглaси дa отиде нa сексолог, психолог, уролог, кaквото се нaложи, кaто не- е, ти си знaеш, aз бягaм нa мигa.
Не! Не е нормaлно!

4.   Ами права си - той просто не може да те задоволи. То пък един секс - щом свършва за 2-3 минути. Сигурно и оная работа му е малка. Я си намери стабилен тъпкач, а приятеля ти не го мисли.

5.   Правите секс рядко, което рефлектира върху продължителността на акта. Или го правете по-често, или намерете начин да се семеизпразва по-регулярно. Като жена би могла да го изпразваш още докато се къпете в банята, преди самия секс.

7.   Писнала си му. Вдигай чукалата докато не те е забременил, че тогава вече и на тия 3 мин. ще се радваш като на Дядо Коледа.

11.   От авторката: не искам любовник, искам всичко от което имам нужда да го намирам в един мъж, а не в няколко...
Относно размера, изобщо не е малък-напротив. И причината да искам да правим секс е че наистина много ми харесва секса с него, въпреки продължителнжстта му.

12.   ама че, сте ужасни хора.. всичките почти тук са комплексари, злобари, защо съветите ви са винаги от типа : зарежи го, мани го!
защо никой не и казва : отивай и му купи един спрей за задържане от секс шоп и си живей щастливо с твоето момче, има един уникален червено шпрейче с снимка на орел струва 30 лв.
пръскай 2 пъти на главичката и след 20 мин. си на секс маратон... 3 часа няма спиране, пробвай и си живейте щастливо на пук на злобарите тук и на всякъде.

13.   Продължителността на секса, всеки път при един и същи мъж е различна. Зависи от моментното състояние на мъжа- умора, възбуда, прием на храна, алкохол и други фактори и по кое време на денонощието се прави секс. А продължителността е от 2-3 минути до около 15-20 минути. На жена ми и трябват 10 Тина минути за да си вземе нейното от секса. Ползвал съм задържащ спрей и секса продължава над половин час, но принципно в секса трябва да има повече качество от колкото количество. Винаги съм се старал да задоволя жена си, но не винаги съм успявал от първия път М33