Споделена история от Секс и интимност

Липса на секс
В началото беше ок, той се стараеше, никога не свършваше преди мен, ако свършеше повтаряхме... изведнъж така от нищото бум и всичко изчезна.. Започна да не се старае, свършва и казва че не може повече а аз знам че може мамка му. Отказва ми изморен бил, нямал настроение, глава го боли. Нимфоманка съм била, ненаситна постоянно за секс съм мислела. Казва че има желание уж.. Оставих го без да му се натискам да видя колко ще го чакам 20 дена издивях. Той нищо.
И бельо пробвах пак нищо.. 7-8 пъти секс за месец ми се виждат малко..
Нека повече мъже дадът мнението си. Така ли е при вас, или моя нещо е сбъркан?

Коментари

1.   Или има проблем, който не може да сподели. Или се е появил факторът - жена!!!

2.   8 пъти на месец, са по 2пъти на седмица. Ти какво искаш от човека, той да не е машина? Купи си вибратор и се чеши денонощно. Не пишеш на колко е години, но ако цял ден блъска физическа работа, а вечер ти го цедиш, до кога ще издържи? Или ти това искаш, да го умориш и да си намериш друг балък? На тебе ти е лесно, отваряш краката и си готова и цяла нощ да го поемаш, но я се постави на мястото на мъжа. Ненаситни жени, като богомолките сте, искате да изпиете душицата на мъжа. То и песен има за това, "стани стани първо либе". Какво се пее в нея-"стани, стани първо либе, слънце веч изгрява, ще ни види", а либето й отговаря "как да стана мило либе, като вече нямам сила, като ти си я изпила? " Спри да гледаш порно и остави човека намира. Вибратора, копчето и ОК! Сега многознаещите веднага ще ти дадат съвет, сменяй бика, или ходи при общинският, т. е., намери си любовник, и това е вариант, но с рисков край!

3.   "козата си сака пръч", "мамка му" :)

вече мога и да ти кажа как ще се развият нещата при теб, в случай, че не ти е светнало още - повече от ясно е, че си му омръзнала. явно е решил, че се "старае" повече от тебе. Ти, както сама каза, ще "издивееш" и ще си намериш нов "моичкия" който да не е "сбъркан", и който ще те обгрижва през ден, ще се "старае" и "винаги ще свършва след теб".

Какво искали жените, а... :)

4.   Като чета май верно си нимфоманка. Но за всеки влак си има пътници. Намери си още 1-2, които да те онождат и всичко ще ти е ток.

5.   Ако сте от дълги години заедно, е нормално, защото всичко писва в един момент. А ако не, значи или съзнанието му е ангажирано с друга, или наистина е изморен.

6.   Абе тоя твоя още не е пораснал. Вземи си хвани истински мъж 45 ;- ) и ше видиш от къде изгрява слънцето

8.   Кажи на колко сте години и двамата за да знаем какво да ви посъветваме. Ако сте под 25 проблема е един, а ако сте над 40 проблема може да бъде съвсем друг. Дай информация.

10.   Здравей, аз съм мъж на 25, приятелката ми е на 26 и при нас има такъв проблем, но ролите са разменени. Аз смятам, че съм привлекателен млад мъж ходя на фитнес от 5 години пазя отлична хигиена. Ако аз не започна да я закачам и да поема инициативата сигурно ще искараме и 30 дни без секс, но е много гадно все ти да искаш, все ти да поемаш инициативата.... няма значение мъж или жена и за двата пола е много неприятно

11.   Ти си му изяло живеца на това момче бе, нормално да няма желание, остави го да поживее малко без секс и после ще ти разкърти сливата. Пуснете го това, админите, момичето има нужда от мъжко мнение. Аз съм мъжа за нея

12.   Ако погледнете статистиката, цифрите сочат, че само 19% от двойките имат свръхактивен полов живот и са интимни поне 3 пъти седмично. 35% от двойките правят секс 1-2 пъти седмично. 25% от двойките се чувстват страхотно и се обичат един друг, като правят секс 2-3 пъти месечно. 21% от анкетираните правят секс по-малко от веднъж месечно.
Значи влизаш в абсолютния стандарт. Кво повече искаш?

13.   Ами не искам да те плаша, обаче според мен си има друга.

14.   То и ти си малко сбъркана, а твоят е ясен и най-редовен избор на повечето жени. Намери си някой загорял или с малко по-беден сексуален стаж, за да останеш истински доволна. Вместо да определяте някои типове за "неопитни", по-добре се пробвайте и после изводите.

15.   Здравей,
Не казваш на колко години сте. Ако сте на 20 е странно, но ако сте на по 45, секс два пъти седмично е напълно нормално. Аз съм на 30 и с приятелката ми го правим горе-долу през ден. Понякога се стараем, друг път сме по-лежерни.

18.   Да, в интернет жените определено се оплакват повече от липса на секс отколкото мъжете. Иначе в обществото ни се правят на силни на велики че едва ли не нямат нужда от нас. Ххахахахх колко ми е смешно като видя такава тема. А като твоята са стотици хиляди.

19.   Или свършва другаде или мисли да го направи.

20.   Не каза от колко време сте заедно. С времето колкото и да е невероятно в началото все някога се превръща в рутина. Ако не си го озъзнала, време ти е. Варианти много. Вибратори, любовници и т.н. това ти трябва да си го решиш. Истинския въпрос е, какво следва след това. Според мен 2 пъти в седмицата е съвсем нормално. Имах един познат, който заряза една жена ей такава като теб. Преди време една жена ме харесваше, но именно заради това че непрекъснато искаше секс, я зарязах. Минаха 10 години хахаха тя все още търси мъж хахаха и няма да си по добре от нея. Чудя се това момче защо е с теб. Ако беше с мен и те усетя че си ненаситна на секундата бих те изгонил

21.   Когато пишете такива теми пишете на колко сте или поне от кгоа сте заедно. Ако сте дълго време заедно, 2 пъти седмично въобще не е малко. Ти какво си мислиш - че ако сте заедно 20 г. примерно, вс еще го правите през ден ли?

Зависи и ти колко си заета. Когато човек по цял ден няма какво да прави, нормално е да мисли за секс повече. Така че ако бачка като вол, а ти цял ден се чудиш на коя кълка да легнеш, нормално е ти да искаш повече от него.

22.   От 3 години сме заедно 22 и 26 не сме на 50 да не може. За друга и аз се съмнявах, като започна това, но няма. Той много рядко да си иска. Започнах и аз като него, но той не настоява- един път пробва аз казвам не и това е, не настоява. Защо мамка му? Върха беше, когато го посрещнах по бельо, а той каза обличай се, че е студено WTF?? !? Първия път, когато го посрещнах така полудя, а сега.. Говорили сме, питах го дали съм му омръзнала, нещо да го притеснява казва не.

24.   Аз съм мъж на 26 и имам приятелка от 4 месееца. В началото го правихме всеки ден. От провинцията съм и когато ходя с нея при нащите го правим по 2 или 3 пъти на ден. Но откакто съм в София, понеже не живея с нея максимум 1-път или 2 пъти седмично, което ме изнервя. Та искам да кажа, че един мъж, харесва ли една жена, възбужда ли го, може да го прави минимум по 1 път на ден. И според мен, това че свършва бързо, означава, че го правиш като хората и го възбуждаш.
Това, че не иска да прави секс, според мен те е приел за даденост и знае, че винаги ще си готова.... работа, умора, има го и този момент. Вариятна е, че вече не го възбужда, изпробвай нещо различно, направи му свирка дори с влизането му в къщи. Бъди мръсница и ще породиш сексуалната му активност.

25.   Около 10-12 дни в месеца, аз - 31, приятелката ми -30. Не ги разбирам тия: всяка седмица задължелно Х пъти минимум? Тя има 5-6 дена в месеца когато е неразположена. Седмица около овулация е разпалена и аз се разпалвам от нея.
Свободните дни. Като се съберат почивни около празници се отпускаме от работен стрес и ни идва въображение. Работим и двамата.
Емоцията. Когато направя нещо спонтанно готино за нея тя се умили, разчувства и да съм изморен след работа ми е идвало страхотно желание и обратно - тя ако направи нещо мило и ме изкефи. Поне при нас е така - има дни поред, в които се занимаваме по задачи, готвим, говорим си за неща от живота и се обичаме без секс. И дни, в които избухваме.
Ако трябваше някаква норма на седмица да покривам бих се отегчил. Знам го с една бивша когато бях на 24 и изкарахме малко над половин година. Уникални секс маратони, в по-спокойните периоди пак ми се нахвърляше поне през ден. Защото така трябва. Разделих се с нея понеже беше болезнено ревнива скандалджийка, но и сексът накрая ми писна.
Само той ако работи, а ти не е повече от ясно:). Споменах вече за свободното време. Ако е млад 20-30 пък 20 дни не му се прииска веднъж да помислиш за смяна? Или да изчакаш до 40-50 като се развихри:P? А другото е, че ти може да си го отблъснала с отношението "секс-робот 24/7 готов".
Успех там!

27.   Нищо и няма на жената господа коментиращи. Напълно я разбирам и споделям проблема и. Защо трябва да е нимфоманка, за да желае редовен секс със собственият си съпруг или приятел. Аз съм мъж, но ние имаме същият проблем. Сексът отдавна е един-два пъти месечно, а през последният месец изобщо. Когато предявя желание за такъв, женами ми отговаря...” Е пак ли”. Въпреки всичко ме ревнува даже и то така, че ако реша да кръшна, да ми е съвестно. Аз самият вече незная какво да мисля и как да намеря разрешение на проблема. След провежданите разговори, обикновено казва.. ” Я стига бе, има хора с години не правят секс, а на теб сега това ли ти е проблема..сека...ми незнам, оправяй се.” Та чудя се, как има мъже със хубави, сексапилни жени, които тръпнат в очакване а не ги докосват даже. Ако имах възможността, лично аз бих правил секс, минимум двва пъти девно, което не ме прави мъжка нимфоманка.

28.   "Отказва ми изморен бил, нямал настроение, глава го боли. Нимфоманка съм била, ненаситна постоянно за секс съм мислела. "

"Оставих го без да му се натискам да видя колко ще го чакам 20 дена издивях. Той нищо. "

Сега прочети това което си написала, авторке, и истината ще ти избоде очите.

29.   Четох някъде, че е добре при семейни двойки, да има режим ако мога така да се изразя. Сексът е здраве и е много важен в една връзка. Аз съм на 40 и считам, че секс 3-4 пъти в седмицата е ОК. Ако са почивни дни и не сме на работа и сме сами и повече. Но е важно не само самият секс. Гушкане, гледане на филми заедно, просто уединение и разбира се след това като продължение на тези хубави моменти секс. Ако няма някакъв баланс и наистина някакви правила нещата отиват в тази посока. А това че на него не му се прави секс, не означава че не може да постигне удоволствие за теб и по друг начин. Не се чувствай виновна, че тялото ти иска и се нуждае от секс. Понякога това е и отражение на стресът и там намираш своят от душник. Едно време хората доста повече са правили секс, много от сегашните навици убиват връзката - фейсбук, тв, игри...

32.   Аз съм момче на 24 години и какво да не би да съм умрял като правя секс веднъж месечно? Я се стегни малко!

33.   Номер 20... :-) Тези които са млади и без гаджета ще ти кажат, че не си прав. Ще ти кажат, че ако са те, биха желали такава жена повече от всичко и ще я оправят всеки ден по колкото иска. Е да, ама като им дойде на главата нещо подобно, само след месец-два ще почнат да дават задна.

34.   Твоя нещо е сбъркан. Продължавай да търсиш "единственият". Този не е. Още щом в гаранция дава дефекти, представи си какво чудо ще излезе след гаранционно. За справка, гаранцията на брака е "медения месец".