Споделена история от Секс и интимност

Обичам да ми държат топките. Извратено?
Не знам дали и при останалите мъже е така, но аз например много обичам да ме барат по топките. Лошото е, че бившата ми приятелка (и засега единствена) не го правеше, а мен ме беше срам да си поискам. Веднъж дори уж неволно бутнах ръката й там, но тя си я махна веднага. Затова искам да попитам дамите тук, как биха реагирали на такава молба. Дали ще им се стори извратено, ако някой мъж иска да му масажират топките след секс или просто да му ги държат, както си лежат след секс, и да си играят с тях. Понякога даже ми се иска да ме държи там дори и докато спим. Само че как да й го кажа (на бъдещата евентуално) по някакъв заобиколен начин? Не искам да ме вземе за някакъв перверзен тип и да ме зареже.

Коментари

1.   Спокойно бе брат :D аз съм жена на 20 год. Не мисля че е извратено. Аз лично, може да прозвучи малко гадно на някои, но докато съм лъскала на гаджето си с другата ръка съм му масажирала и "топките" както казваш. Не ми беше неприятно изобщо, даже си беше готино. Пък и на него му харесваше, така че какво лошо има нз. Приятелката ти може би е много срамежлива или консервативна - не знам. Ако мен гаджето ми ме помоли да го направя, бих. Да не говорим че съм му лъскала и с крака - имаше т.н Foot Fetish или както го наричат :) Няма нищо лошо!!!!

2.   Ако жената(момичето) е малко образовано ще зане че това е приятно за мъжа, достава му удоволствие и спомага за по бързото достигане на оргазма му. просто обясни на следващата какво искаш ти и разбери какво иска тя

3.   Хахах божее, какво извратено има в това? ? ? ? ? Аз на моя винаги му ги барам, без той да ме кара.. Mисля, че това е нещо нормално, все пак са част от х*я. :D Даже понякога му ги лижа. :D Не се притеснявай, не е нещо извратено, със сигурност повечето го правят. ;)

4.   И аз не виждам нищо лошо. Играла съм си с тях след секс или дори просто така съм ги докосвала през дрехите по време на разходка в парка, в общи линии ми е много приятно. Не си падам по целуването или лапането им, това би ми дошло в повече, но само да си ги галя и масажирам ми харесва, понякога стигам до тях и по време на секс, в зависимост от позата. Но като цяло, според мен, когато двама души са интимни, докосването там е като милването на гърдите за жената - няма да свърши от това (поне не е много вероятно), но ще й хареса доста. :) Така че моят съвет е, като се заиграете, да си казваш направо - "обичам да ме галят там, за мен е както за теб да те милвам по гърдите" или нещо подобно... :)

5.   Разбира се че не е извратено, напротив и аз обичам да пипам там (жена съм), обичам и да ги целувам и да си играя... що да е извратено? ? ?

6.   Аз съм жена на 37. Не е извратено. Аз обичам да го правя със съпруга ми. Забавно е, дори се шегуваме с това. Трябва да кажеш на бъдещата ти приятелка, след това ти харесва. А с предишната явно не сте си пасвали, след като такова нещо те е притеснявало да споделиш.

7.   ние всяка вечер си заспиваме така с мойта, тя ми ги държи, на нея мн и е гот!

8.   еми аз съм момиче и ми харесва това ,но не на всяко момче му харесва .. еми кажи й както каза тука смисъл такъв че обичаш... и че ти е яко и ако й е приятно да го прави ако не няма проблеми дори ако не е лично ще е по-добре и за двамата ..иначе ще е по-кофти.. и може да ти откаже а ако е в скайпа например и да й стани кофти няма да е пред теб .. кажи й че ако й е толкова кофти в началото няколко пъти ще и помагаш.. а на мен ако някой ми сложи ръката ми на топликите си..няма да я махна малко изватено но е така.. някой ще помислят че си прекалено первезен но не е така.. :) успех

9.   Аз съм момиче на 23:) в началото обикновено съм малко.... притяснителна и не чак толкова освободена, и поппинцип не обичам приятеля ми да ми казва какво да правя и какво не. Така че моя съвет е особено в началото да не и го казваш в прав твкс, опитаи се тя сама да усети че като те пипне неволно там... ти е готино и така постеоено ще те упознае и ще ти разбере слабите местнца... че после да ги използва за пъклени планове :) Но иначе и аз мисля че не е ама грам первезно (а аз сред моите приятелки съм най-голямата "моралистка")... за мен сега е съвсем нормално да си заспиваме така... но наистина в началото ми беше малко страно, но сега си ми е като да го хвана за ръката.

10.   о, не се притеснявай това е нормално даже е готино аз съм жена и ти го казвам аз обичам много да масажирам мъжете по топките и дори да им ги облизвам

11.   Пич, няма нищо срамно-моята си ме пипа там. Когато бяхме в един клуб, тя ме отведе в тоалетната и започна да ме опипва по топките, държа ги, размята ги. Боксерките ми направо се разпокъсаха, а пък какви чудеса направи през тях да не ти казвам, че аз ще излезна извратения. Например много обича сутрин в събота, да вдигне завивките и да ме пипне. Вечер, след като правим секс, задължително си слага ръцете на тях. НО когато ми се ядоса доста, не си пести ритници там.

12.   Хахаха глупости не е извратено, това си е просто някакъв си твой фетиш! И мен ме кефи да пипам топките на гаджето ми, даже 1-2 пъти направо съм си ги облизвала, но както и да е.. :D Все някога ще си намериш момиче, което да е разкрепостено и да няма задръжки в секса! Успех :)

13.   Aз съм жена на 27 години и с мъжът ми го правим много често дори и когато спи аз го правя защото ми харесва много

14.   Перверзен - в никакъв случай! Аз умирам от кеф да съчетавам френска с леко засмукване на топките на мъжа ми. Единственото нещо, което е важно за мен е те да са избръснати - гладки! И двамата обичаме играта с тях - мен лично ме възбужда даже повечко:)

18.   Няма нищо срамно в това! Даже напротив. Кажи на бъдещата си приятелка! Желая ти успех!!!

19.   Имах партньорка която сама ми ги галеше по време на акта и това ме подлудяваше, а и казваше че усеща кога ще свърша. Неприятно, дори болезнено беше когато ги смуче обаче.