Споделена история от Секс и интимност

Изневериха ми грубо.
Случката се разиграва буквално преди дни. Имам приятелка от почти година, обичахме се и уж всичко в отношенията ни беше наред. Сексът беше хубав, разнообразявахме и винаги съм й обръщал голямо внимание на цялото тяло. Винаги съм се старал тя да свърши. И през ум не ми минаваше, че може да има друг. Ние не сме 24/7 заедно, все пак аз не съм преследвач. Оставях я когато иска да се вижда с приятелки. Тя имаше едновременно пълна свобода и разчиташе на моята пълна подкрепа. Оказа се, че по едно време е започнала да злоупотребява със свободата си. От наши общи приятели научих, че от известно време се вижда с някакво момче и прави секс с него. Това беше като гръм от ясно небе. Още същата вечер я попитах. Реакцията й ме учуди. Първоначално ме изгледа изненадано, след малко й се насълзиха очите и започне да плаче. Гушна ме. Каза, че е вярно. Призна си веднага. Всичко беше като гръм от ясно небе, аз даже за момент си помислих, че всички се бъзикат с мен. Но не е така. Каза ми, че се вижда с него само за секс. Каза ми, че преди време си била направила регистрация в сайт за запознанства от скука и за да види какво има там. Там той й е писал. За разлика от другите мъже в сайта този бил забавен и изглеждал нормален. Скоро от шегички минали на разговори за секс, тя естествено казала, че си има приятел и секса бил хубав. Той бил женкар и се хвалил колко му е лесно да си намери секс, дори в интернет. Пратил негови снимки. Бил мускулест и красив. Пратил обаче и снимки на пениса си. И тук вече приятелката ми (вече бивша) зяпнала и не можела да повярва. Бил много голям. Но не естествено голям - онзи казал, че си бил сложил парафин (за тези които не знаят - парафинът се инжектира в пениса и така ти става много по-голям, също както жените си слагат силикон, за да си уголемят гърдите). Онзи пратил дори клипче където си го лъска. Приятелката ми била смаяна. Решила да го "пробва" (такъв беше израза). Видяли се в хотел, той платил всичко, правили секс... нататък вече не искам да разказвам защото ми става гадно. Ще кажа само това - толкова бил голям, че тя плачела когато я чука. И усещането било влудяващо. Боляло я много, но тялото й се разтърсвало от удоволствие. Не можело да се сравни с нищо друго. Като свършат направо била разбита. Казах й да спре до тук защото започна да ми става лошо и щях да повърна. Направо ми се зави свят. Аз я обичах, и тя каза че въпреки това още ме обича, но изживяването с парафиновия член било пристрастяващо. След всеки следващ път искала още. Каза ми, че ще спре да се вижда с него, че ще направи всичко възможно да спре да мисли за него и че от тук нататък аз съм единствения мъж в живота й. Помоли ме за прошка. Аз станах и просто й казах да се маха и да не ме търси никога повече. Заболя ме когато го казах защото я обичам, но не можах да понеса тази брутална изневяра. Не съм си мислил никога, че такова нещо ще ми се случи. Никога досега не ми бяха изневерявали и изведнъж цялата тази история ми дойде в повече. Тя още плачеше и искаше да остане поне още малко и да поговорим като се успокоим, но не исках и да чуя за това. Оставих я да си избърше сълзите и тя си тръгна. Каза, че ще ме потърси. Аз й отговорих, че ако ми звънне или дойде вкъщи ще я блокирам отвсякъде и ще се правя все едно не я виждам или чувам. Тя просто вече не е жива за мен, няма да й простя... ако не бяха ми казали щеше да продължи да се вижда с онзи.

Коментари

1.   Според мен трябва да й простиш и да опитате отново Аз преди време също бях изневерила на приятеля си с един бивш казах му в крайна сметка и той ми прости тогава осъзнах колко много го обичам и ,че това е било огромна грешка . От тогава връзката ни стана много силна . Имахме малко проблеми с доверието ,но след това всичко се нареди ,опитай се да й простиш ще го оцени сигурна съм ;)

2.   Жените обичат болката авторе, пристрастяват се към нея и искат още и още...

4.   Добре си я изгонил. Правилно си постъпил. Без угризения. Мадамата е повърхностна. Днеска с този пробва, че има парафин в пениса си. Утре с друг, че има топче и т. н.

5.   Браво пич. Истински си, много точно отбеляза, ако не ми биха казали, щеше да се вижда с онзи. Режеш и хвърляш, онзи да се грижи за нея, сега е изцяло свободна. Много хора бъркат грижите и вниманието на един със 5 минутки разтърсващи моменти, за съжаление денонощието е 24 часа, а онези 5 минутки се случват само понякога. Изборът е на всяка една жена кое предпочита, времето и да минава в обгрижване и внимание или да се вторачва кога пак ще ми се обадят за онези 5 минутки. Още веднъж поздравление, България има нужда от повече мъжкари, аман от ревльовци напоследък.

6.   И баси боклука тая. Пак че си се отървал от тая идиотка. Човек радвай се! Случило ти се е добро! Я помисли ако беше се оженил за тая да имаш деца и после да ти сервира това?
Истината боли да, но може да се живее с нея. Успех нататък.

10.   Правилно си постъпил. Радвай се. Ще се намери и твоето момиче.

11.   Въобще не ти трябва такава нимфоманка, е как е нямала малко срам, че и така да ти говори. Ужас... без думи. Ще си намериш свясна, тая да си търси парафина!

12.   Бих постъпил по абсолютно същия начин като тебе.

13.   Ей парафин, реклама ли си правиш тук?

16.   Няма по-правилна реакция от първоначалната направена под въздействието на силни емоции. В утрешния ден може да иска да пробва най-мини пишона, това не означава че болката за теб ще е по-малка. Няма бъдеще с такава жена. Браво!

17.   Тази не е добре. Направо ми се доповръща от това дето ти е казала и от ония ''мускулестия''. Това вече е фатална к*рветина. Леле в какъв свят живеем. Аз ако съм на твое място веднага я трия и забравям. Сигурно е много красива, ама ще си намериш по-добра. Намери си чисто момиче.

18.   Ами постъпил си правилно. Не ти трябва такъв човек, щом от скука ти изневерява.

19.   Бий й шута незабавно! Такъв боклук не ти трябва до теб...

20.   На пълно прав си, че си я разкарал категорично. Щом тя ти е изневерила веднъж, ще го направи и втори път. Тя не те заслужава, и съжалявам, че трябва да го кажа, не те обича, нито уважава. А колкото за похождението й, то е и доста глупаво.

21.   Toва някаква твоя фантазия ли е? Не е много голям кеф да те изкормят от блъскане. Как си го представяш това "боляло я, плачела но било разтърсващо"?
И дайте по-вече подробности -слагаш си парафин и си ходиш така с томахавката в гащите? съвсем откачихте

22.   Не я обичаш. Просто си бил пристрастен към външния и вид. Сигурно е атрактивна(сещаш се). И аз съм бил заблуден от оная си работа, ама като ги опознаеш тия същества веднага ти минава "любовта". Споко не се травмирай.

23.   Съвременните жени брат - ще се чука с някого просто ей така, импулсивно... щото я е изкефил за момента. А после ще споделя във фейсбук как не било хубаво да си преебаваме мъжете хубавите връзки заради курвите на вечерта. Не бе не всички жени сте такива... има и свестни с вас...

24.   Нещо ми е странна тази история, но ако е истина, въобще не е гледала на теб по сериозния начин, по който трябва, и добре, че си я разкарал.

26.   Какво значи злоупотребила със свободата си, давал и да се вижда с приятелки... ти падар ли си, какво си? Едан връзка се гради на любов, унажение и ДОВЕРИЕ. От негативната ситуация си извади извода, че е по-добре, че сега е станало така отколкото ако имате деца представи си. Когато влизаш в следващата връзка се отърси от тази и не почвай да следиш новата си любов, просто преосмисли всичко и търси друг тип жена. Защото повечето мъже не забелязват свястните, нормални жени, но като видят някоя такава, като твоята търчат по нея и после си "сърбат" попарата.

27.   А ти мислил ли си за парафин?

28.   Много правилно си постъпил. Не си променяй отношението към нея за нищо на света, незавимо какво ще ти каже и колко ще ти се моли да бъдете пак заедно. Никоя жена не заслужава доверие когато става на въпрос за мъже, пък и за всичко друго. Дявола обитава в женската душа и тя е готова винаги да излъже дори и за най-маловажните неща в живота. Това е така защото жената няма никакви морални критерии. От това което си написал си личи, че имаш МЪЖКИ характер и продължавай така. Веднъж позволиш ли на една жена да ти се подиграва тя няма да спре никога. Жените нямат чувство за съвест.
Последните две изречения на историята ти много ми харесаха. Не променяй решението си. Жените не заслужават прошка за глупостите, които вършат и най-вече за изневерите.

29.   Божеее на къде отива тоя свят. Не знам дали ще те успокои но за 90%от момичетата това е нормално. Поне за тези в България.

31.   Номер 26, ти май не можеш да четеш. Ясно написах, че нито съм я следял, нито съм я задушавал, нито съм я карал да ми се обяснява къде е и с кого е. Тя го знае и затова се е виждала с този без да й пука. Добре, че имам точни приятели които ми казаха какво прави иначе можеше още да се чука зад гърба ми.
И не, няма да й простя. Не съм аз виновен, че тя мисли с оная си работа. На останалите - благодаря за подкрепата.

32.   Защо историята не е в "Любов и изневяра", а в тази секция? Малко ми е нереална тази история. А ако е истина, и автора пак се събере с нея, ще разбере какво значи лафа "като фас в пепелник". :)

35.   За решението, правилно е - махай я тази.
Иначе историята в някои детайли ми се види леко преувеличена, освен ако не се касае за някакво 18-20 годишно момиче в най-добрия случай. Хванал си я, хубаво, ама жените не говорят така. Просто е можела да ти каже, че се е изкушила, не е устояла на големия пенис, искала е да пробва, харесало и е и затова е повторила.... И ТОЛКОВА ПО ВЪПРОСА. Какви са тия """И усещането било влудяващо. Боляло я много, но тялото й се разтърсвало от удоволствие. Не можело да се сравни с нищо друго. Като свършат направо била разбита. """" За какво трябва да ти ги говори тези неща, защо трябва да ги знаеш. Достатъчно е да каже, защо го е направила, а не как се е чувствала. Тя по този начин те обижда плюс това, че ти е изневерила. Все едно, ето такъв секс искам, от това имам нужда и остана ли с теб, ще ми липсва това изживяване.
Баси, на колко сте години ти и тя.
Също така, има си жени, които това си ги влече-природата им е такава. Искат честа смяна на партньорите, имат необходимост от нещо по така - тройки, групово с повече хора, па това, па онова. Не си я прибирай обратно, ако нещо започне в един момент да ти щуква след време. Тя си е такава и това няма да се промени. На нея и трябва мъж с други разбирания-тя да си хойка, той да си хойка, да си правят разни сбирки с други семейни двойки примерно и т. н. и т. н. Още от сега се вижда, че си има влечение. Да, може и да те обича въпреки това, но желанието за определен секс е по-силно от нея.
Толкова по въпроса!

37.   Ако допускам че, тази история не е измислена ( може и да е болна фантазия не автора) значи си с малко пишле и едва ли си я задоволил както си мислиш, няма жена която не е мечтала за голям пенис на надарен як мъж, ама истински голям и дебел 20-22 см, повечето жени ако не искат да изневеряват дали от страх, дали поради друга причина, но повечето от тях си го представят когато си мастурбират даже и доста от тях ползват големи вибратори и дилда, лошо няма такива сме създадени жените и няма за какво да ни сърдят мъжете ако искаме да спим с по надарени мъже.
Пениси с 13-16 са не са като 20-23 см нека да бъдем откровени моля ви, както и никой не е виновен за това което му е дадено, но ако тази история не е измислена от един болен мозък, аз съм склонна да вярвам че жената е плакала от страст която никога не е била вкусена преди, и аз съм имала такива мъже в живота ми дето са ми карали да плача от наслада която не съм я вкусила с мъжа ми, и негов пенис е малък 16 см и колкото да стараят милите мъже да ни задоволят повярвайте ми НЕ Е СЪЩОТО.
А жените които са спали с такива надарени мъже знаят много добре за какво си говоря :) а нека другите да ми говорят че 13 -15 им стига и от горе даже, истината обаче само те я знаят а тя се намира в тяхната фантазия или в леглото на любовниците им.

38.   Пич, повечето момичета няма да тръгнат да изневеряват просто така...сещаш се. Явно някъде нещо куца. Окей, изневерила ти е. И к'во? Няма да казвам клишето ''всички правим грешки''. Чувства към нея имаш ли още? Друго, ти дори не си я обичал, опровергай ме, ако можеш. Достатъчно, статуси, картинки, текстове и бла-бла има из facebook, и та другите. Приятелите ти, ще кажат да я оставиш. Мда, смисъл, замисли се кой ще е по-щастлив. Ти или тя? Мога да ти кажа, че момичетата в целта си да накарат някой да се чувства гадно, заради тяхната загуба, просто се губят из някоя сянка и си забравят всякакви задръжки. Помисли много добре, върху цялата ситуация.
***

41.   Номер 37 - добре, съгласен съм. Повече никога няма да си търся приятелка. Роден съм с 14 см пенис и по твоята логика трябва да си остана сам - така и ще направя. Повече не влизам във филма наречен "връзка". Нито пък ми се прави секс. И без това ми е малък и не ви стига, защо да ви тормозя? Вие си ходете с тези "големите" над 20 и там колкото искаш сантиметра - все ми е тая. Вече дори не ми е гадно, всичко ми мина. Вече ми е по-добре като съм сам.

43.   37, виж са, спал съм с достатъчно жени и съм карал не малко да пищят от кеф, а по твоите стандарти не ми е голям - 16 сантиметра, но пък ми е дебел. Обаче, мъжете с такива големи паламарки, за които ти говориш, се броят на пръсти. Твоето е лакомия, а освен това има мъже с големи курове, които са некадърни ебачи. Има и такива с малки пишлета, които ще те побъркат от секс. Повечето жени са ми казвали, че от големите курове ги боли. Да, повечето са ми казвали и, че не обичат малки пишлета, но между 14-17 сантиметра си е напълно достатъчно. Около 80% от мъжете са с размер 13-15 см. Над 19 см. го вадят не повече от 5% от популацията на планетата. Да не говорим, че от жълтата раса са направо с миниатюрни, но както виждаш в Китай с малките пишки са станали 1/6 от земното население.

44.   До автора от 37
Виж миличък, явно си много млад и нямаш много опит с жените или с женската психика, аз само ти запознах с една истина която поне 80 % от жените са съгласни с мен гласно а останалите 20% са съгласни на ум :) да не обиждат половинките им, думите ми бяха само за женски сексуални отношения, желания, фантазия, мечти, тук не говоря за обич или семейни отношения, защо да останеш сам ако си с 14 СМ не разбрах!! та ти ще намериш една много по-вече да те обича и да се държи за теб отколкото тази мис Парафинова :) размера няма значение само когато искаш да създадеш дом и семейство защото повечето жени си търсят сигурност за тях и бъдещите им деца това е природен закон, но след като намерят кой да им осигури това и падне в капана им след ражданията жените почват да търсят онова което той не може да дава, онова което твоята приятелка е почуствала, или по точно онова дето всяка жена иска и търси дали в реалността или в мечтите си или фантазията си, и аз си имам мъж който ми дава всичко и пари и коли и какво ли не и ме обича ама му е малък 16 см, а той не може да ми дава онова за дето жадува всяка жена, голямо изживяване с голям дебел 20-24 CM пенис, ох какво да ти обясня повярвай ми повечето жени които са спали с такъв мъж знаят за какво говоря.
А за теб моето момче все някога ще намериш една много тясно момче и таман ще си паснете с твоите 14 см. успех

45.   До 44 - Не знам друг как би постъпил, но ако аз ти бях мъж и те заваря с невероятно надарения ти любовник, ще ви унищожа. Буквално, преносно, както искаш го разбирай. Пък ти ми говори после за надарените мъже... :) Още повече, ако имаме деца, ще се погрижа да разберат каква е майка им и причината да се раздели с баща им. Ще се погрижа и родителите ти да разберат що за стока си. Никакъв толеранс и милост за "жени" като вас.

46.   Моят пък не само ми е малък, а е и доста мек.

47.   Моят пък не само ми е малък, а е и доста мек.

48.   Ало, 37 / 44. Не говори от името на всички жени, защото не на всички животът ни се състои в лапането на големи пишки. Заради такива като тебе ни излиза име и ти знаеш какво е то. Що не обясниш на мъжа си, че му е малка пишката и ходиш да си наваксваш другаде. Пък да видим тогава за парите и колите?
По твоята логика всички жени, които имат мъже с под 20 см. трябва да ходят със свалени гащи. Или пък тези мъже трябва да се самоубиват, защото природата ги е ощетила. Моят мъж и баща на децата ми е със 17 см., преди да се запозная с него имах приятел с 21 см. Тоя ореше и грухтеше като трактор и до там, никакъв усет за нещата. Съпругът си не бих го сменила нито в леглото, нито в живота за никакви пениси.
А, ти младежо горе главата и не се самоизолирай. Ще срещнеш страхотно момиче. Не всички жени сме като госпожа 20 - 24 см. и като твоята приятелка. Успех!

49.   До номер 44... Миличка имаш сериозни проблеми с мерните единици за дължина и да твърдиш, че 80% от жените сме така... Не е справедливо. Хайде сега извади една линийка и измери с гърло колко са 24см.
Ха-ха твоят мъж сигурно лови и еееееееейййй такива риби. Направо си като излязла от виц.

50.   44, да млад съм и след твоите коментари само се убедих, че вече не искам жена. Благодаря ти, че ми отвори очите. Значи ти ми предлагаш аз да й купувам всичко, да я нося на ръце, а тя ходи зад гърба ми да се чука с някой с голяма пишка, и аз да го приема понеже тя имала нужда от големия пенис? Няма как да стане, това е абсурд. Нямам нищо против да си ходите с надарените тъпкачи щом това искате, просто не ме забърквайте в лицемерните си схеми. Ще си остана сам, по-добре отколкото предаден и излъган.

52.   До 37/44
Това с големите пениси на дължина е по-скоро визуално удоволствие. Виж реално колко е дълбока вагината /не колко може да се разширява/ и прецени смисълът от това да си някой с 22-24 см. Дори ако гледаш порно ще видиш, че големите чепове влизат едва наполовина. И какъв е смисълът тогава. И да, много жени ги боли, искат си нормални размери. Такива като теб явно са изключение, а не правило. Не казвам, че жените обичат някой с прекалено малък, а по-скоро с нормален или леко по-голям, ама чак такива огромни. Та то подобни мъже са и нещастни, щото и една качествена свирка не могат да получат.

54.   До 52
Не знам ти на колко с ама мисля че младок е пишле не по дълго от 13-15 см. от което лошо няма, този който вярва на жена си дето му вика скъпи твой пенис много ми пасва таман ми е, , даже мие голям да знае че го ЛЪЖЕ за самочувствието му, пък лошо няма мир и любов да има в къщи, аз съм за.
Но истината при нас повечето жените е съвсем друга, ние мислим и жадуваме за големи пениси за дебели парчета, и фантазиите ни са пълни с такива мучачовци :) а фантазиите ни са само за нас а не са за половинките ни, всяка жена го знае, там като си усамотим сами в банята, в леглото, в тоалетната, къде ли не не мислим за млади момчета с 22-24 см огромни парчета, а не ми казвай женската вагина какво може и колко може да побере ние знаем колко може щом цяло бебе раждаме и какво ли не може да побере. можем да поемаме всичко и всякакви размери като свикнеш става уникално чувство и вече не ни кефи пениса на мъжете ни. същата работа като ползваш огромен вибратор а на следващият ден 15 см пенис на мъжа ти има огромна разлика в чувството. а да не говорим какво става след две раждания.

57.   Вече така хубаво усещам измислените истории и фантасмагории по изказа, а тая направо дрънка. Хора не се хващайте да коментирате фантазиите на този чичка. Никоя жена няма да ти каже това с тези думи

58.   До 54 - Ти явно любов никога не си правил-а. Това не ти е порно, където се ръгат без никаква страст и емоция. Любовта е нещо повече - да усетиш аромата на жената до теб, дъхът й, топлата й кожа, мекотата й, учестеният й пулс, и т. н. Ако човекът до теб има значение, то размерът на пениса, гърдите или задника няма значение. Казваш, че в началото боляло и си плакала дори. Ако те бия, също ще те боли и ще плачеш. Но в един момент ще свикнеш. Даже ще ти хареса. Но това не е любов.

59.   57, не темата не е измислена. Всичко се случи точно така и не съм преувеличил нито за секунда.
54, браво, продължавай. Кажи си всичко. Щом 15 е малко, аз с 14 трябва да се откажа от жените ли? Или да приема, че ще ми изневеряват? Защото първото ще го направя, но второто - никога.

60.   Добре де, недейте скача на жената от ком. 44/54. Явно са и нужни такива мъжки атрибути, защото нейните полови органи отговарят на подобни размери... Ако е с някой с 15 см какъвто е средния размер според проучванията нито тя, нито мъжът биха се чувствали много комфортно. Лошото е че с течение на времето преполагам ще са нужни все по-големи инструменти и атрибути, но това си е проблем на авторката на тези коментари. Иначе тук е пълно с теми, при които жените се оплакват, че изпитват болка и дискомфорт от по-големи пениси, отделно и за мъжа си е проблем да не може да го вкара докрай. От това което имам като опит (моя е 15 см) мога да кажа, че е много по-важно какво умее мъжа, колко дълго издържа, колко страстен е и как се отнася с жената, за да се чувства тя задоволена, от колкото дали е 14 или 18 или повече см.

61.   Братле радвай се, че навреме си я разкрил и не ти е губила времето. Не те заслужава, повярвай ми, един ден ще се радваш, сега сигурно ти е ужасно, но само си помисли колко по-добра те очаква :) Счупеното и да се залепи, остава пукнатината, нищо няма да е същото. Мног рядко може да се обърне на хубаво, но според мен тази няма нищо в галават. Сети се щом ходи да се тъпче с някъв задник, който си сложил парафин. Тва е малоумно :D

62.   Пичага, от момичета не се отказвай! Нали знаеш, че има една приказка: с момиче лошо, но без момиче е още по лошо. Тая с парафина да си ходи с оня дето му е нам си колко санта. Такива от скука дето се шиботят наляво, надясно с такива пъпеши, като тоя нацепения с парафина в салама са ми ясни, и нямат място при нормални и свестни момчета. То това си е наистина лакомия, да го била пробвала, то да не е мандра. Сега, ти се съвземи и не си мисли да се отказваш от секс или момичета, това са пълни глупости и ти ще си намериш момичето за себе си, спокойно.