Споделена история от Секс и интимност

Да му призная ли?
Здравейте!

Искам да разкажа моята история, която ми се случи съвсем на скоро. Но първода се представя - казвам се Е. и съм на 19 години. Висока съм 170/78кг, естествено кестенява коса с зелени очи. Тази година завършвам училише, имам приятел които е доста по голям от мен - на 31 год. е. Излизаме от година и половина и се обичаме много, даже планираме да се женим след като завърша училище. Само че преди няколко месеца направих една глупост, за която искам да разкажа на някого, който няма да ме съди, за това реших да я разкажа в интернет. За Нова година приятелят ми предложи да ходим с негови познати и приятели на вила в едно село до софия. След дълги уговорки с родителите ми, те се съгласиха да ме пуснат с него. И така престигнахме на вилата след обяд, там вече имаше доста хора, повечето от които не познавах. Всички бяха по двойки - семейни или не, имаше и деца дори. Пълна лудница, но аз от всички познавах само едно семейство, с което сме излизали няколко пъти. Мъжът е колега на приятеля ми и се казва М. и съпругата му Мар., тои на 35 а тя беше на 31 години. Както и да е, вечерта започна, имаше много музика, пиене и ядене на корем бяхме седнали с познатото ми семейство едни до други и си разговаряхме, а М. не спираше да ми изпраща разни комплименти - колко готино съм била облечена, колко добре ми стояли дрехите и т. н., винаги беше такъв когато пйнеше повече, личеше му, че ме харесва но приятелят ми беше доста луд и се съобразяваше какво говори пред него. По едно време М. ме покани на танц. Станахме и отидохме да танцуваме. Беше доста едър и здрав, с големи ръце... Хареса ми да докосвам такова тяло, а той на спираше да движи ръцете си по кръста ми и да ме претиска към него, а погледът ми беше постоянно към С. - така се казваше приятелят ми, но той даже и не поглеждаше към нас. После танцувахме още два - три пъти. Последният път направо си пусна ръцете върху дупето ми, а отпред можех да усетя надървения му к*р, който се беше забил в корема ми и пулсираше, а аз се усетих мокра и побързах да седна на стола, защото като започне да тече - става страшно. Възбудих се страшно много от красивото му тяло. И се почувствах засрамена. Но, изглежда приятелят ми беше видял и започна да се държи гадно с мен и да се налива с алкохол, скарахме се по едно време и аз се качих в стаята, в която трябваше да спим, С. доиде, легна до мен и веднага заспа - явно доста беше пиян. Бях си легнала с дрехите, а долу купонът течеше в пълната си сила, от алкохола главата ми се бе замътила, но не можех да заспя - мислех си за миро, за това как ме галеше днес и за онова огромно нещо в панталона му... Аз никога не бях виждала такова нещо освен по телевизията, след дванадесет вечерта. Усетих се доста мокра отдолу и възбудена. След около час, сякаш купонът беше поутихнал, за това реших да изляза да глътна малко въздух, като си мислех да се измъкна незабелязано. Така и стана - долу нямаше почти никой, освен двама - трима мъже, които водеха някакъв спор но никой не ме забеляза. Реших да отида в двора - имаше нещо като лятна кухня, да изпуша една цигара и да се отпусна малко. Вечерта не беше студена, дори ми беше топло. Бях облечена добре - с половер, яке, поличка и клин. Тъкмо се запътих към постройката, когато видях два мъжки силуета в тъмнината. Обърнах се и се запътих към вилата, когато чух някой да вка името ми. Ужас! Това беше М.! Спрях се, те се прилижиха, беше с още някакво момче, попита ме къде съм тръгнала и аз му казах че съм излязла малко на въздух, каза че и те са излезли за същото и ми предложи да ме предружи, за да не съм сама. Приех, той каза на другото момче да ходи при другите и че няма да се бавим, влезнъхме в лятната кухня, която си имаше всичко в нея, една огромна маса и няколко пеики на средата, само дето нямаше ток, но имаше свещ. Запалихме я и седнахме. Запалихме по цигара и заговорихме за общи неща. Усетих нещо топло на коляното си - беше раката му. Не помръднах. И двамата не говорехме, не знаех как да реагирам и как да постъпя, когато той се възползва от това положение и доближи ръката между краката ми и започна да ме гали там, след което ме хвана за раката и ме изблъска към масата изплаших се много, краката ми се ударуха в ръба на масата и ме заболя. Вече бях с гръб към него, опряна с лице към масата. Усетих как започна да опипва задника ми и впития в него клин. Исках да избягам и да се махна, да започна да крещя, но бях останала без глас. Някаква буца бе застанала в гърдите ми, а силните му ръце не позволяваха да помръдна. Започна да сваля клинчето ми заедно с бикините ми и усетих езика му по интимните ми части. Накара ме да се наведа над масата, а аз се усетих как импулсивно разтворих краката си. Вече не исках да мисля, да става каквото ще, чувствах се страшно възбудена и гореща, забравих за приятеля ми, който спеше на десетина метра от мен и за хората които бяха в отсрещната сграда, чувствах, че правя нещо нередно, но въпреки това не направих нищо, единственото нещо, което ми минаваше през ума беше за к*ра му, исках да го видя адски любопитна бях, тои вече облизваше вагината ми, а аз обажавах да ме лижат долу. Усетих как разкопчава панталона си, хвана ръката ми и я сложи на к*ра си. Когато го усетих в ръката си - колко е мощен и огромен, мислех да се откажа и да си тръгна, но другото аз надви в мен. Вместо това, се обърнах и започнах да го оглеждам имаше огромна главичка, която в началото беше заострена и после започваше да се оголемява в края ставаше като гъба, а ствола дебел с огромни вени които ипъкваха, не можех да го обхвана с ръката си, той ме хвана за косата и ме прибута към к*ра, си започнах леко да го вкарвам в устата си, мислих да го изпразня по този начин и така всичко да приключи, а аз по това бях много добра, а това в ръцете ми беше идеалното нещо на което да се докажа, или поне така си мислех до като не чух някои да казва: "Какво правиш бе човек!?" и двамата погледнахме към вратата - беше онова момче, с което ги срещнах. Аз направо исках да умра, потънах в земята. "Какво правите, защо се бавиш!? Жена ти те търси навсякаде и ме прати да ви търся.", каза той на М., без да поглежда към мен и се запъти към нас с думите: "Нали не искате С. да разбира?". "Спокоино бе, човек, можеш да се пресъединиш и ти." - му каза М., при което аз щях да откача, но нямаше начин. Всички щяха да разберат за това, след което миро пак ме придърпа към скута си и го вкара в устата ми аз се разплаках, толкова да съм глупава и как се стигна до тук, те бяха приятели а това ме разплака още по силно, а не можех да си поема въздух от парчето в устата си а тои натискаше все по силно глава та ми към к*ра му. След минути тои свърши като ме натискаше към него и аз трябваше да преглътна цялата течност която се изля като фонтан, никога не бях гълтала сперма преди, когато свърши доиде ред на другото момче, не го гледах просто бях със затворени очи, не исках да гледам нищо започнах да му лъскам и на него, а той си умираше от кеф и се хилеше като болен мозък, явно алкохола му беше в повече, а и не може да свърши бързо въпреки че от половин час опитвах какво ли не, опипваше гърдите ми, твърде грубо при това. Усеих някой да ме докосва одзад отворих очи и видях М. Ужасих се, той беше отново надървен и започна да ме ближе отдоло побиха ме тръпки, никога не съм била с двама, тои си вкара един пръст във вагината ми, а после и още един, усетих се как започвам да се мокря от движенията му в мен, накараха ме да забързам движенията си към този на които духах, М. изкара пръстите си и разнесе соковете по вагината ми а после усетих и к*ра му. Беше готов да го вкара. Казах му, че не искам и че това е достатъчно, но и двамата не ме слушаха той започна да го вкарва постепенно и внимателно. Усетих главичката му вътре, можех да усетя всеки сантиметър в мен изкрещях от болка, а другия ми запуши устата и ме стискаше здраво. Заплаках, болката беше много силна изпъваше ме до краен предел, имах чувството, че имам разкъсвания, изкара го от мен, каза на другия да се сменят. Другото момче имаше нормален пенис, размениха се, М. мина пред мен а другото момче отзад вкара ми го до край, толкова бях разширена, а и ме обзе страшно чувство, разтреперих се цялата, щях да падна на земята - това беше най - хубавия оргазъм, който някога бях изпитвала. Дрехите ми одавна вече бяха свалени. Останала само по половер, който беше запретнат нагоре, усетих как момчето свършва и то изпразни се в мен и викаше от кеф, и продължаваше да ми го набива и да ми причинява болка. След това М. го изкара от устата ми с думите: "Мила, мисля че вече си готова." Сложи ме да легна на пода, легна върху мен и започна да го пъха леко. Имаше достатъчно мои и чужди течности, за да улесни влизането. Този път беше нещо неповторимо чувството, можех да усетя и да се насладя на всеки сантиметър, който навлизаше в мен, стените на влагалището ми бяха изпънати до крайност, но ми беше хубаво и не спирах да викам и крещя и да се мятам на огромния му х*й, болеше ме но все по малко, и свърших поне два пъти, и вече нямах сили, а за него нямаше свършване. Изведнъж го изкара, легна на пода и ме накара да седна на него започнах пак бавно да се нанзвам на него, беше нещо невероятно, обвхвана задника ми с огромните си ръце и започна да ме набива на к*ра си с мощни тласъци. Другото момче, на което и така не научих името, се мъчеше да си го вкара в устата ми, но тя беше заета с животински стонове, които издавах и му беше трудно. Мина зад мен и пъхна пръст в ануса ми аз спрях за миг, бях го правила веднъж там но не и едновременно. Сигурно щях да се съпротивя, но възбудата ми беше голяма. Момчето започна да го вкарва в ануса ми, болката пак започна да ме посещава, опитах се да го избутам, но така и е успях и започна да го пъха постепенно до като не започнах да рева от болка и от възбуда едновременно. Изведнъж и двамата спряха и се заслушаха навън. Някой говореше, вече беше почти светло навън, гласовете наближаваха към нас, а двете момчета не спираха да ме подклащат мълчаливо, а аз не можех да здъджам болката си, избиха ми пак сълзи и двамата не спираха да ме набиват на коловете си, въпреки заплахата отвън, но гласовете отминаха, и продължих да стена малко по прикрито. След десеттина миннути преживях първия двоен оргазъм в живота си, а след още десет момчетата свършиха с мощен оргъмзам отново вътре в мен, след това и двамата доволни и щастливи се облякоха а аз останах безпомощна да лежа на земята. И двамата излязоха от стаята и доста време им са чуваха смеховете, станах и тръгнах към вилата, не можех да стъпя на краката си качих се в стаята, в която беше приятелят ми. Още спеше. Отвсякаде по мен се стичаше гъста течност, дрехите ми бяха попити в сперма и сокове, но бях изморена за каквото и да е.

Коментари

1.   Тази историйка ми се вижда малко измислена.Какви са тези глупости щяла си да се жениш след като завършиш,малко е дъртичък за теб,а тея чичовци които са те порили може да са постоянно около вас, така че щом ти помниш може и те да помнят

2.   Ако не те задоволява напълно му кажи, знаеш че една връзка се крепи основно на секса.

3.   Е, като ни разказа в подробности изчисти ли си гузната съвест, или ти е кеф да си спомняш?

5.   Напълно измислена история от пъпчив пубертет. Само не ми стана ясно защо сложи в началото: "Висока съм 170/78кг, естествено кестенява коса с зелени очи. ".

6.   Fake! ! !

Незнам как модовете са решили да го побликуват това. То си е еротичен разказ и не разбрах каква помощ по-точно търси момичето/момчето/то.

-Кай-

ПС: "Висока съм 170/78кг, естествено кестенява коса със зелени очи"... Да не беше казвала килограмите поне.

7.   истинска история е - исках да се женя... една вечер (почти) ме изнасилиха приятелите на мъжа ми... и сега какво да правя. това конкретно описание от света на очите, през формата на пениса до мокрите дрехи... чиста публицистика:))))
да не говорим, че този разказ ми се струва силно познат... май го има тук някъде в подобен вариант:/

М.

8.   Килограмите са споменати за по-реалистично. ;) Измислен разказ, прекалено много порно е гледал/а автор/ката. Никой, който споделя подобни неща, случили се в действителност, не изпада чак в такива подробности. Явно на някой подобна ситуация му е фетиш и си я представя редовно, докато прави секс с партньора си, не знам само защо е решил/а да сподели фантазиите си и тук. Не би било лошо просто да бъде по-откровен/а и да започне с това - много се възбуждам от представата да правя това и това с непознати мъже, нормално ли е? И отговорът би бил - всеки човек е различен и го влекат различни неща, ако това те радва, ок, но бъди честн/а с партньора си и го обсъдете (включително и ако историята е истинска, което за мен е много малко вероятно).

9.   Ами явно държи да сподели еротичните си фантазии за по-голям член с нас,тъй като на приятеля и е малък и незадоволителен!

13.   Защо пък да не е истена? Всичко е възможно! :)

14.   Бас ловя,че си някоя незадоволена "сладуранка" или 12-13 годишна пик*а,която онзи ден е гледала порно за пръв път!
Поне да го бяхте пъхнали тоя еротичен разказ в "Измислени истории" ..

15.   До 7: М., ти нямаш ли сесия скоро, че само тук в сайта седиш,а?:)))) Залягай над финансите:)))) А тази история е измислена, много лесно се усеща това.

16.   Леле, ако е истина това нещо то наистина са те разпорили бе!!!!!!!

Ако мен ме бяха разпорили така щех да умра направо.Аз съм на 11 годинни.И много се възбудих от това.

И честно и аз обичам някой да ме гали или лиже отдолу по путенцето.

17.   От 16: скрий се, дърт чекиджия :Д това "путенцето" го казват само дъртите мазни потни чичковци, които се представят в чатове и форуми за малки палави лолитки, в желанието си да зарибят някоя лигла! Смешник! :Д

20.   Мила като прочетох това ме хвана направо страх ако не е истина те съветвам да го копираш в измислени истории на този сайт, но ако това е истина се е случило с теб нещо ужасно аз не бих го понесла тъй като не търпя на болка изобщо приятелят ти не разбра ли какво се случи през деня малко ми прилича на измислица, но спокойно не те съдя

21.   Ей номер 16 ако наистина си на 11 кой ще те лиже по измисленото ти путенце

23.   Аз, ето кой.

24.   Доста фантазия имаш авторке и никой не описва истинско преживяване по този начин.... темата е за измислени истории!

25.   Майстор на еротичния разказ. Имаш бъдеще в този литературен жанр.