Споделена история от Секс и интимност

Последици от секса с проститутка
Здравейте!

Момче на 21 години съм, здраво, но доста чувствително на моменти.

Преди време - когато бях на 18, спах с проститутка, за да си направя сефтето и да ми "олекне" един вид. Всичко добре, но когато си легнахме и не можах да го вдигна, тя беше отгоре. Казах й, че ми е за първи път - тя не можа да повярва и помисли, че я лъжа, но въпреки това ми каза да не се притеснявам и че тя ще свърши всичко, аз само да се отпусна и да се наслаждавам. Както знаете, не можеш да ги пипаш, не можеш да ги целуваш, изобщо чувството е, че все едно чукам "нищото", безчувствена работа. Оттогава явно съм си изградил някаква грешна представа за секса като цяло. Знам, че всичко е на психическа основа, знам и, че не съм първия и последния, който тепърва ще навлиза в секса и ще претърпява успехи и неуспехи, но ми е трудно да го преодолея.

На следващия ден всеки, който ме видеше казваше, че изглеждам видимо променен - в добрия смисъл. Сексът, бил той и полу-успешен, явно се отразява положително. Просто жените започнаха да ме възприемат по друг начин, усещат го. Е... за 3 години имах удоволствието за 1 седмица поне да се чувствам удовлетворен от живота като цяло, дотогава ми липсваше нещо в пъзела. Но както казах това продължи 1 седмица...

Напоследък си мисля да отида отново на проститутка и да се "реванширам", но не вярвам това да реши проблема ми. Липсва ми самочувствие и опитът предполагам ще ме отпусне, но как да се реша на тази крачка?
Благодаря предварително за мненията!
Имам огромно желание да се изправя срещу проблема си!

Коментари

1.   Е, за какво правиш секс-за спорт ли? Не можеш ли да си хванеш гадже и да не си на автопилот? Проститутката не влага чувства и си е като с гумена кукла. Как ще усетиш насладата от секса с жена, на която плащаш и си върши работата щото и трябват пари, не щото я кефиш?

2.   Жена съм, не съм запозната със светът на проститутките, но ми стана интересна една част от поста ти. Ето тази: "Както знаете, не можеш да ги пипаш, не можеш да ги целуваш, изобщо чувството е, че все едно чукам "нищото", безчувствена работа. "
Защо пък да не можеш да ги пипаш и т н, та нали точно за това им плащаш? На мене първият път също не ми хареса, човекът с когото бях не ме обичаше. И аз също си казах, то да правиш секс е супер смотано. Сега съм от повече от година с най-прекрасния човек на света, с него открих насладата от секса. Не се притеснявай, рано или късно ще намериш правилното момиче, което ще те накара да се почувстваш комфортно и да ти хареса.

3.   автор: към N1: като се замисля май трябва като за начало да почна да го правя за спорта, да не подбирам много много. Не да имам някакви големи очаквания и да чакам човека, с когото ми е приятно, и накрая отново да съм разочарован. Но първо, че държа много на хигиената и не мога да спа с човек, когото не съм опознал поне за няколко дни.

към N2: по принцип не можеш да ги пипаш, да. Ако си платиш за някоя по-елитна може би ще можеш и да й плюеш в устата, но по-нормалните не дават.
Завиждам ти... .

4.   Аз първия път го направих наскоро, на 28 години.

Тя ми даваше да я гушкам, да я пипам, чуках я вагинално, масажираше ми го с ръка, правеше ми свирка (всичко с презерватив), не съм я питал дали може да я целувам, защото не исках.

В продължение на един час я чуках, обаче не усетих никакво удоволствие (но не ми беше и неприятно) и не можах да еякулирам.

Тук писах повече по въпроса:
Чуках компаньонка, обаче не можах да еякулирам
http://spodeli. info/spodeli_info_sexualni_istorii/chukah_kompanyonka, _obache_ne_mojah_da_eqkuliram_605724/

Все още не съм пробвал да го правя с друга.

5.   до 4. прочетох внмимателно постинга ти и виж какво си писал

“Нормално ли е човек, който не е расист да предпочита (сексуално) жени, които са от неговата раса? Да предпочиташ компаньонки от твоята раса може ли да се счита за расова дискриминация? Щом като предпочитам да чукам жени само от моята раса лош човек ли съм? “

Аз също съм жена и не разбирам от проститутки и не съм расистка - имам всякакви приятелки и приятели, но специално това, че се чувстваш привлечен ос своята раса е НОРМАЛНО. По-точно погледнато, ромите също са индоевропейци, не са друга раса, а друга подраса - подобно на арабите или евреите да кажем - не са ното черни, нито жълти - бели се водят.
Повечето хора са като теб - включително и азиатците и африканците. Да, има много смесени бракове и смесено поколение, но това е изключението. Учените са доказани, че се чувстваме привлечени от своята собствена раса.

Мъже, съжалявам ви, че трябва да плащате за секс. Аз като жена няма да имам този проблем - даже на стари години, все ще мога да си намеря поне за секс някого. Но взе пак - какво ви е страх от жените - давайте, не трябва да сте богове в леглото. Да, сексът е важно нещо за нас, но това е само един аспект от цялото, наречено връзка. Много порнота гледате, това не е реалният живот! ! !
В днешно време сексът е станал вид олимпийски спорт - жената трябва едва ли не да има тяло на Анджелина Джоули, да свършва 10 пъти и да вика, мъжът да чука 5 часа... . смях.
Аз мисля, че трябва да се върнем към основното - просто да имаме секс, защото и двамата го желаем, за да постигнем чувство за близост и да се обичаме! Толква ли е страшно и трудно това за вас, мъже?

6.   И да идеш пак на проститутка какво ще получиш? Още една седмица в еуфория, че уж изглеждаш отракан в очите на другите? :) Другаде трябва да действаш.

7.   Знаеш ли какво мисля? Мъж съм и също не летя от самочувствие. Не ми стига секса с жена ми или поне не ме кефи вече толкова, но никога не съм ходил при проститутка. Много лесно ми се вижда, срещу заплащане е, но ми се струва, че не получаваш стоката, която плащаш. Мамка му, даже и ако ти дава да я целуваш и да и приказваш глупости от рода на "обичам те, желая те" и т. н, за да се самовъзбудиш, не ти ли спада от това, че усещаш как лъжеш не нея, а себе си? Че много по лесно е да си помогнеш с ръка и то с по голям успех... Познавам жени, които не са проститутки, има и женени, които обичат секса за разнообразие и го правят от сърце. Толкова ли не си попадал на такава? Ако не се страхувах за целостта на семейството си, до сега съм получавал толкова ясни послания, че не виждам в какво ти е проблема? СТрах те е да не се влюбиш в неподходяща ли? Не се коси - в която и да се влюбиш, се ще е неподходяща. Затова се влюбвай във всяка, а с коя ще останеш, ще решиш някой ден заедно с нея.

8.   Еми проблема си е в теб, ние не можем да ти помогнем, щом си с нагласата че не искаш да се влюбваш(да не те наранят)... . изборът е ясен - ходи по проститутки

9.   автор: не искам да се влюбвам, защото явно все съм попадал на неподходящи жени. Както казва номер 7, може би всяка ще е неподходяща. Не обвинявам тях, но не обвинявам само и себе си. Поне съм се убедил ( засега ), че връзките, които са основани само на една гола ВЪНШНОСТ са толкова преходни, колкото и самата външност. Не ти ли трепне нещо като го видиш човека, работата е ясна...

10.   Ех че хубави мнения тук :)
Евала хора, много хубави неща стев написали...
Бе удоволствие да ги прочета
Благодаря ви.

11.   хахаха абе хора нече секса не е хубав просто вие сте педали и не можете да го въсприемете хаха сори маина ама така си е :-D

12.   номер 1 пише:Не можеш ли да си хванеш гадже и да не си на автопилот? Как ще усетиш насладата от секса с жена, на която плащаш и си върши работата щото и трябват пари, не щото я кефиш?

Понеже с гаджето е много различно...

13.   Ако искаш да си вдигнеш самочувствието, вземи 1 хапче виагра, отиди при същата проститутка и я сцепи от секс. Иначе защо не си намериш гадже? Там играе не само секса, а и чувствата. Нея можеш да пипаш, целуваш и прочие, в същности проститутката можеш, ако си платиш за това. :D