Споделена история от Секс и интимност

Разума или чувствата
(Ще помоля модераторите да публикуват историята ми колкото се може по-бързо) Здравейте. Няма да споменавам годините си, за да няма излишни коментари. Той е на 22. От половин година се занимаваме. Постоянни раздели, събирания. Или поне само първия път бяхме заедно. След това всичко беше неангажираща връзка. Виждахме се само, за да правим секс. От моя страна не беше така, но виждах че няма да го променя. След известно време реших, че само се тормозя и прекратих всичко. Така беше в продължение на 2 месеца. Сега пак се върти около мен. Пишем си, флиртуваме. Не мога да му устоя. Правим страхотен секс и мислех, пак да се виждаме само за това. Проблема ми е, че имам чувства към него и ме е страх, че ще се задълбочат, ако спим заедно. Все си казвам, че ще стисна зъби, няма да си правя никакви илюзии и всичко ще е само и единствено секс. А и го ревнувам много. Полудявам при мисълта, че освен с мен ще е и с други. Аз нямам нито желание, нито намерение да се виждам с други. Просто съм моногамна във връзките си. Не знам как да постъпя, да се виждам ли с него или не? И с приятелка споделих и тя не знае какво да ми каже. От няколко дена само това ми е в главата. Разума или чувствата? !

Коментари

1.   Хлътнала си, а той те използва за секс. И докато си му удобна, ще продължава. Класика. Изходът от мъките ти е да продължиш напред, без него. Намери си човек за реална връзка, за която да полудяваш така, другото наистина е илюзия. Успех!

2.   И без да споменаваш годините си личи на колко си
"занимаваме"???
Аз съм на 29 и не съм чула някой на моята възраст на се изразява със "занимавам", вместо "се виждам".
Обикновено така се изразяват 15-17г. момичета/момчета
Най-добре спри да се виждаш с него, щом не си доволна да се срещате само за секс.

3.   Остави го. Той те ползва само за секс, а ти страдаш. В една връзка трябва да има взаимно уважение и зачитане. Всъщност вие нямате връзка. Той просто те използва и ти се тормозиш. Веднага го остави и не се занимавай повече с него. Намери си момче, което да те обича и уважава.

4.   След като не можеш да контролираш чувствата си, не се занимавай с него. Няколко пъти ми се е случвало така жестоко да хлътвам по разни типове, но те ме въртяха на малкия си пръст, докато аз стоя сама вкъщи, чакайки да ми свирнат. Въпрос на самоуважение и достойнство е. Пък и за едното чу*ане не си струва цялата емоционална помия после.

6.   До №2 в грешка си!

Автора е над 25 години и се страхува от хулене, че е прекалено голяма, за годините му.
Плюс това едно 15-17 години, не казва че секса е страхотен, защото не изпитват, такова удоволствие, както по-възрастните, дори да е дърво в леглото 22-годшен на зрялата жена, ще й дойде супер, само защото е млад и жизнен.
Щом нямаш бъдеще с него спри секса и каквото и да било! Намери си друг, ще ти е лесно.

7.   Пробвай и ти да си с друг, единия другия после третия и така докато пораснеш и знаеш какво искаш, сега какво е искам да правя секс с него, ама искам и да ме обича, е така насила не става секса си е секс, чувствата са нещо много, ама много различно.

8.   От авторката. До номер 2 - искрено ме развесели. Така е, на 17 съм. До номер 6 - ще те разочаровам, ти си в грешка. А относно секса, съгласна съм, че има още много време да мине, докато започна да изпитвам истинско удоволствие. Казах страхотен, защото с него опитвам много нови неща, които не съм и предполагала, че ще ми харесат. Той е много страстен и ненаситен. Опитвам се, да се върна в реалността, че всичко е само и единствено секс. Но се усещам, че когато не ми пише започвам да си мисля, къде е, дали е с друга. Дали аз да не му пиша. Трудно ми е.

9.   Мъж на 27, до авторката:
Виж - минал съм през това, което изживяваш и ти. От опит ти казвам - послушай разума. Да - в началото ще е трудно (даже много трудно), но трябва да бъдеш силна. И аз бях с момиче, което не ме обичаше истински. Ние правихме страхотен секс, но аз исках нещо повече от това. Бях влюбен истински, но тя не искаше това. Просто ме използваше за да се "начеше". Осъзнавах всичко това, но ми беше много трудно да продължа напред без нея. В крайна сметка обаче две години по-късно - вече всичко е наред. Успях да я превъзмогна и си живея живота. На моменти се сещам за нея като я видя на линия във фейса, но не сме си писали от много време. Седи просто като един призрак там и нищо повече...
Времето наистина лекува всичко. Просто трябва да имаш сила и търпение.

10.   Пробвай с други, излизай и опознай ги може да ти отвори очите и да разбереш че и с други може да ти е забавно и страстно или приятно.. ама като си затворила като охлюв в твоята черупка все ще видиш света с едни и същи очила.
провери си чувствата и желанията и после скочи на някой.
успех и разкажи после какво става.