Споделена история от Секс и интимност

Не може да ме накара да свърша
Здравейтеее, надявам се темата да бъде пусната, защото вече не знам как да постъпя. На 19 съм, преди 1 година приключих 2-годишна връзка. От 4 месеца вече си имам нов приятел и нещата между нас са повече от прекрасни.
Сексуалният ни живот също е доста активен, за 1 седмица го правим 2-3 пъти, правим и различни неща и някои по-интересни също. Проблема обаче е, че не може да ме накара да свърша. Споменах предишната си връзка, защото с бившия ми се получаваше. За разлика от бившия ми, сегашния сякаш не ми отделя толкова време. Винаги ме предразполага, играе си с мен, но просто не достатъчно, докато аз на него докато не свърши не спирам. Знам че мога да свърша, просто ми трябва малко повече време, не е някакъв неопитен, разбира си от нещата, но просто приключва бързо с мен. Ставало ми е тъпо понякога и съм го лъгала, че свършвам, явно това ми е грешката, защото той си мисли, че мога бързо. Знам, че не е редно да го лъжа, но не знам как да погавря с него без да го засегна. Искам да изпитвам удоволствие.. бихте ли ми казали съвет как да подхвана темата?

Коментари

1.   Здравей, ще те посъветвам по време на любовната игра или по време на самия акт да му споделиш колко ти е хубаво,кажи му че не искаш да спира и че ще свършиш много хубаво ,ако продължи. Говори му за тези неща и по този начин не смятам,че той ще спре а напротив ще те накара да свършиш.
Също така бъди отпусната и не мисли за това ,не мисли за нищо. Ако тази мисъл ,че не можеш да свършиш е винаги в ума ти ще е по-трудно за теб самата.

2.   Бу-ху, като чета, споменавайки бившия си и до някаква степен очакваш новия ти приятел да ти отделя същото внимание, но не се получава просто показва, че ти очакваш бившия ти в интимния си живот, а новия в любовния.
За да се чустваш ти добре от цялата работа, поговори с приятеля си и му кажи истината, но не споменавай бившия си и нищо от това, че те е задоволявал. Просто си кажи истината, че искаш да ти обръща повече внимание за да те задоволи, а ти щом правиш всичко за да го задаволиш, защо не обърнеш нещата и да го закачаш, че за да си изпроси удоволствието, първо трябва да си го заслужи.
За да има баланс в една връзка, трябва да сте честни един с друг. А пък, ако не ти задоволява нуждите, дори след като си споделила, значи не ти е твоята половинка. Това не ти пречи, да се върнеш при бившия си или да го правиш с него. Днешно време има и такива връзки и хора, че изобщо дори не изглежда грешно, изневяра ли е, ами не, щом не можеш да се задоволиш от приятелят ти, а искаш, а той не може да ти даде това което искаш, просто го търсиш там където го има. Или се оправяш сама.

3.   90% е в главата ти. Един съвет - ако не можеш да се "свършиш сама" то никой няма да го направи за теб. Научи се да се отпускаш и да се наслаждаваш на приятеля си. Ако има проблеми, говори с него. Ако тръгне да ти прави фасони, и те обвинява, че си еди каква си и прочие, то е време за нов приятел.

4.   1. 3 пъти секс седмично не е толкова редовен секс.. или поне не за хора с високо либидо.
2. Искам да запомниш тия думи докрая на живота си - ЛЪЖИТЕ ПРЕЦАКВАТ ЖИВОТА.

Ставам на 29.. ако някой можеше да ме научи това за лъжите, щеше да ми спести много драма и болка. Колкото и балано да звучи, с лъжата лъжеш себе си.. губиш собственото време и това на партньора си. Ако секса не върви, тва ще ти е отровата всеки ден.... казвай си всичко и квот стане.

5.   "Сексуалният ни живот също е доста активен, за 1 седмица го правим 2-3 пъти"... Това за 19-годишни, ако е активност здраве му кажи. Аз на 19 години го правех по 5-6 пъти на ден, поне 5 пъти в седмицата.

6.   2-3 в седмицата? Приятеля ти да не е над 40? Ако съм на мястото на приятеля ти, бих те обгрижвал всеки ден, и не по веднъж.

7.   Просто му кажи.

8.   Не е на добре отношението ти към секса- "Да ме накара". Работата става с двама. Като се разпалите просто му казвай какво ти харесва и какво искаш да ти направи.

9.   Като свърши преди теб му заяви, че искаш да продължи! Ако не се получи му кажи, че не си свършила и щом има опит ще погледне и твоя интерес!

10.   Трудна работа.Щом за четири месеца,а то би било достатъчно от четири пъти, не сте си паснали и не сте се сработили,скоро ще свършваш при друг.

11.   Е какво толкова, ще се напастнете, обясни му проблема и ще го преодолеете, млади сте още. Важното е да се желаете.
М-50

12.   Проблема при момичето е, че първия и приятел я е обичал, и е давал всичко от себе си и двамата да са щастливи и да я задоволи (говоря сексуално, нямам идея в живота дали са се разбирали). Защото един мъж ако не задоволи една жена, то какъв мъж е? (говоря до оргазъм, не да правят секс с часове, той да е готов, а тя да остане отчаяна)

Дори ако не може да те задоволи вагинално, защото привършва бързо има и други методи за задоволяване и ако наистина е мъж на място ще ти се отдаде напълно, както и ти на него (тоест да се отпуснеш в ръцете му и да се наслаждаваш)

Проблемите са ясни. Новия ти приятел дори да се отдава на играта и да правите по-интересни неща в леглото, секса дори да е хубав, привършва бързо и след като ти не веднъж си го лъгала, че стигаш до оргазъм. Това просто му е повдигнало самочувствието. В тоя момент, мъжа до теб си казва, аз съм по-добър от бившите и, мога да я накарам да привърши лесно и покрай тая причина, се възгордява и не полага усилие да те задоволи истински. Ти си му го наляла това в главата, с простичка лъжа. И защо? Защото те е срам да му кажеш, че не те задоволява и че просто искаш да продължи? Защото те е срам, че новатата ти връзка е перфектната, но бившия ти го е правил по-добре.

1 Бившия ти е минало, забравяш го.
2 Новия ти свършва бързо и не те задоволява
3 Просто го съблазнявай до такава степен, че да не свършва бързо, ти поеми контрол над секса за момент и го накарай да ти се отдаде. Ако трябва да ти прави други неща за да стигнеш до оргазъм, а след това до секса.
4 Но ако искаш вагинален оргазъм и човека просто не може да ти устои и привършва бързо, опитайте отново след това.

Цялата работа е, че примерно не са от един и същи град и не могат да бъдат постоянно заедно. Правят го толкова пъти в седмица, колкото се виждат. От което е явно при всяко тяхно виждане, нямат момент да се отдадът един на друг през останалото време. Което е проблем. А да си в балансирана връзка с някой, трябва хем по-често да се виждате, извън леглото и сексуалния живот. Хем да споделяте повече за всичко. А още по-голям проблем е ако мъжа е с 7-8 години по-голям, който като цяло му е дошло времето за сериозни връзки и секса му е само за лесното и бързо удоволствие, от колкото да вложи нещо повече. Най-вече ако е от самотните, без приятели, ограничение, еднотипни и ежедневието им е едно и също, без някакво различно преживяване.