Споделена история от Секс и интимност

Как действате в свалките?
Здравейте на всички!
Аз съм момче, нека не уточнявам на колко години. При мен винаги е било проблем, че като си харесам момиче, и се чувствам напълно неспособен да реша какъв подход на избера за дадената ситуация и за даденото момиче. И затова нищо не правя. Въпросът ми е към момчетата, на които им върви. Споделете как ви се е получавало успешно с жените в различни ситуации. В училище, в университета, в дискотека, на морето, където и да е. Нека да пишат и момичета, тях как са ги спечелили, какво им харесва.
Дано да стане интересна тема!

Коментари

1.   Виж сега. Действа се пряко. Харесваш си някое момиче (говоря от 18-19 нагоре), най-вече действа в клубове и дискотеки. Отиваш при него и го питаш дали иска да се е*ете. Доста шамари ще ядеш, ама и доста ще е*еш.

2.   Аз съм момиче и обикновено ги свалям с леви крошета :)

3.   Ми аз лично действам както ми дойде. Работата е, че ако с една мацка има привличане и тръгват натам работите, започвам да се държа по-различно и се получава. Ако не, тогава не знам и аз кво да правя.
Смисъл, на теория може да пробвам нещо, но няма да ми дойде отвътре как си треа.
Затова просто контактувай с момичета, пък с която ще си става си става.
Има една камара използвачки, които ще се пробват да те метнат. Ето как да ги разпознаеш:
- Държат се все едно те харесват, но не става нищо ако пробваш.
- Пускат ти намеци и всичко става, докато не получат каквото искат и те оставят.
- Просто флиртуват.
С едно момиче, което харесваш и си допадате ще се получи от самосебе си, ти ще го усетиш.

4.   Здравей, аз не знам колко опит имам в това, но най-добре се запознавам примерно по-време на път с простата фраза за къде пътуваш? .. после сядате заедно в автобуса и тръгват едни разговори едно нещо :D И аз примерно ако е някоя непозната на улицата не знам какво да и кажа, каквото и да кажеш ще е неловко.. Трябва да има някаква причина иначе е трудно.. аз имам и куче-хъски и някой път ме питат.. на колко години е? ала бала.. и започват пак разговори. Има си места за тези неща според мен, но без причина да вървиш на улицата и да заговориш някоя.. не знам аз не мога.

5.   Нищо не правя, те сами идват. Никога не поемам инициатива и не правя първата стъпка. Бил съм със страхотни жени, красиви, умни, секс фурий. Какво намират в мен и аз се чудя.

6.   Да започнем с това - уточни на колко години си!
Моето правило е да бъдеш себе си, но много зависи какво си си поставил за цел - ако гониш бърз сексуален контакт губиш, ако искаш трайна връзка може и да спечелиш, но няма гаранция. Като цяло всичко се свежда до това какво можеш да предложиш - в началото на женските им е интересно някой да ги води по дискотеки, барове и ресторанти, после (някои) се сещат, че е крайно време да имат деца, след децата (някои) се сещат, че нещо са пропуснали и тръгват да търсят по-голям "Х" - в крайна сметка при жените със секса е същото както при мъжете с пиенето - едните пият от радост, другите от мъка, а трети от сутринта.

7.   От едно известно време и на мен ми е проблем, но може би защото много ги мисля нещата. Докато действах импулсивно в живота ми и не мислех много много всичко се получаваше. Когато си карах ей така без да мисля всичко някак си само се нареждаше... сега обаче като обмислям постоянно и започвам да се притесняваш и не се получава и ме мислят за смотаняк.

9.   Номер 5, все пак, как го постигаш, с какво си привлекателен?

11.   9, човека ти е написал, че и той не знае.

12.   А има ли някой, на който да му е помогнало това, че има хубава кола?

13.   Виж сега, номер 5 е някакъв симпатяга сигурно, когато си красив имаш повече самочувствие.. а когато имаш повече самочувствие излъчваш и хубава енергия, която се забелязва. В такъв момент даже и да пръднеш, това е повод за разговор.. :D Като цяло трябва да си весел според мен.. А ако си темеруд и красив да си пак никой няма да те забележи.. Аз съм забелязал, че повечето момичета, с които съм се забърквал, съм ги хващал в моменти, когато съм бил много весел, общителен, активен.. Всичко е до енергията, от номер 4

15.   Номер 12, виж това е нормално с колата, аз примерно не съм шофъор, но мой добър приятел има кола, и тва е супер яко, че можем да обикаляме, да пътуваме насам натам.. е.. По същия начин разсъждават и жените според мен.. те искат да им е готино.. Не че от това зависи, но до голяма степен ти помага да! Не знам това са мой разсъждения.

16.   Здравей 13, 5 съм. Това със самочуствието не е така и аз имам доста комплекси. Не съм толкова весел, понякога мрачен. Красив не знам, темерут понякога, факт. На въпроса ми, , защо? , , отговора е бил, , уравновесен, побъркващ, интелигентен... или направих го от любопитство, , . В секса съм бавен, подробен, нежен, всеотдаен, но те няма как да знаят предварително това.

17.   Ако харесвам някого, каквото и да направи, ще има успех.
Ако не го харесвам, каквото и да направи, няма да го отразя. :)
Шпагати и пируети се налага да правите с момичета, които не Ви харесват, с онези които Ви, ще бъде лесно, и нищо, освен човешки разговор няма да трябва, за да се установи контакт, връзка, приятелство, там каквото, който иска. :)

18.   В свалките има голяма доза късмет. Като казвам "късмет", не искам да звучи, че се оправдавам за мои неуспехи или нещо такова. Не може да знаеш и да си сигурен какво има в главата на човека насреща ти. Реално, аз съм самостоятелен и мисля, че правя впечатление на нормален човек, но често получавам откази, а понякога и доста груби. Защо? Ами, откъде мога да знам. Нещо не им се е харесало на момичетата, но не мога да ги попитам, няма да ми кажат.

19.   Нито колите, нито парите(както мислят някои) са фактор един мъж да ми хареса поне на мен. Като се запознахме с приятеля ми, нямаше нито кола, нито беше заможен. Но излъчваше една самоувереност, която ме привлече. Събрахме се да живеем заедно и той се оказа много грижовен, което е огромен плюс!

20.   Нека внеса малко яснота относно широко разпространения мит, че жените гледали само пари, коли и тем подобни. Аз съм доста богат мъж и ви казвам, че за по-големия процент жени в България това изобщо не е вярно. Жените ценят не самите пари, а качествата, които често водят до забогатяване. Но те не го правят съзнателно, а просто им е заложено в природата.

Честно казано преди и аз си мислех, че е така. Нарочно съм си правил експерименти, за да проверя дали това с демонстрирането на пари и коли работи. Ей, Богу не работи. Ако се държиш като мухльо и Ферари да имаш, все тая. По-точно работи, но за малък процент от жените. Представял съм се за бедняк, който обаче има увереност, цени и обича себе си и има амбиции и работи здраво за тяхното постигане. Повярвайте ми, процента на жените, които хлътват по този типаж е много пъти по-висок от този на жените, които просто искат парите. Аз самият бях силно изненадан от резултата.

А това, че много жени си падали по лоши момчета също не е вярно. Забелязвам напоследък, че на жените масово им е писнало от селяни и търсят по-културен и възпитан мъж, който обаче все пак не е мека Мария, а си отстоява принципите и е уверен в себе си. Проблема е, че много мъже бъркат добротата с посредственост. Те не са лоши, но не са и добри, а просто неутрални и еднообразни, т. е. скучни.

Например много мъже си мислят, че просто като не се занимават с далавери и фитнес и автоматично стават добри. Да, ама колко от тях наистина са направили нещо добро в живота си - примерно са дарили средства или са помогнали на стара жена в магазина или на улицата да пресече.

На мен ми се е случвало да правя такива неща, но не за да правя впечатление на някого, а просто така се е налагало в дадена ситуация. И на много жени това им е правило впечатление, без да разбера, но не са ми го казвали лично, а после са го казвали на жената до мен и са го казвали с истинско възхищение. Е, приятелката ми естествено се е чувствала доста горда. Не ви съветвам да сте изкуствени обаче, за да впечатлявате някого, защото това е отчаяно, а и няма да се чувствате добре в кожата си, но се замислете дали наистина сте толкова добри за колкото се мислите или сте по-скоро посредствени, без да обиждам никого.

Другото, което е, много мъже си мислят, че тези, които са доста уверени и инциативни, действат и постигат целите си, са едва ли не мутри и затова жените си адат по тях. Първо, не всеки богаташ е мутра и второ, жените не си падат по тях, защото са богати, а защото имат качествата да са богати и жените се чувстват сигурни и респектирани в тяхната компания, което е доста по-различно от меркантилизъм.

21.   1. Вземи си едно сладко кученце и обикаляй парковете.
2. Направи проучване, какви кучета сега са на мода.
3. Питай мацките, които ти харесват по улиците - "Каква порода кучета харесвате? ". По този начин можеш да заговориш всяка на улицата.
4. Направи си набор от въпроси и тръгни в града и си направи маркетинга. Казваш, че искаш да направиш подарък на любимата ти братовчедка - да и купиш куче, защото много я обичаш и т. н. На всеки тъп въпрос, който си измислил трябва да имаш готов отговор и някаква относителна компететност.

Мацките си падат по грижовни момчета. И запомни - тези хора, които гледат котки, те искат да дават любов, а тези, които гледат кучета, искат да получават любов. Това е в общия случай.

22.   5съм. Сещам се и за друг пример. Млад мъж, симпатичен, нисък и трътлест, с бирено коремче, чист, спретнат, приказлив. Е няма такава харизма. Всички искат да го докоснат, гледат го в очите и устата, не откъсват очи и го поглъщат. Зряла, красива, екстравагантна и предизвикателна дама, всичко и е навън, мирише на секс(или поне така ми се иска) и се оказва... стара мома с доста сериозен проблем в комуникацията с мъжете. Живот!

24.   Аз съм темерут и изобщо не ме забелязват. Мисля да си остана сам след като не харесват темерути. Но за мен е по важно аз какъв съм не заради някакви си женки да се правя на друг.

25.   № 20 е описал точните качества, които трябва да притежава един магнетичен мъж. Увереност, целеустременост, душевен мир и естествена доброта. Такъв човек прекрасно знае кой е, няма комплекси и излъчва онова спокойствие и положително настроение, което привлича дамата на подсъзнателно ниво още преди да е осъществена каквато и да е вербална комуникация.
Така че, съвета ми е първо да развиеш тези чисто човешки и типично мъжки качества и дамите сами ще търсят контакт.

27.   Здравейте. Има ли накой друг, който да е съгласен с мнението на номер 1. Някой да е имал успехи така?

30.   27, това са пълни глупости, които могат да проработят само при такива жени, с които повярвай ми няма да ги искаш. По принцип в дискотека наистина се действа доста по-директно, но чак пък колкото го описва номер 1 не е.

31.   Според мен трябва да си умен, красив и весел или едно от трите. Нищо друго няма значение

33.   Външен вид! Това е, за да стане изобщо нещо. Като си готов натокан хаха, отиваш (в дискотека ) бих искал да те почерпя цяла вечер те гледам, лапват въдицата. В университета със закачка, , Оо ама то имало и красиви момичета в университета '' гали им егото, жените са лесни... дори и 100 пъти да са им казали, че са красиви искат още. Пробвай при мен така се получават нещата

34.   Аз ги свалям с въпроса: Ша ми даваш ли на мене ма булкаа ?!