Споделена история от Секс и интимност

Не става..
Здравейте, имам следния проблем. От близо 4 години се познаваме с едно момиче и сме си близки приятели. От около 2 месеца взаимоотношенията ни се промениха и забелязах интерес от нейна страна, какъвто аз винаги съм имал. От тогава с всеки ден си ставаме все по-близки, постоянно сме заедно и направо не можем един без друг. До тук добре. Няма да навлизам в подробности, но има си причини да вървим много бавно по този път, което не е проблем, също така сме стигали до "по-напред", но не сме правили секс (все още). Така, това беше кратко въведение, а сега проблемът.
Никога не съм имал такива проблеми, но откакто забелязах, че може да се получи нещо повече между нас и се появи този проблем, който се изразяява във.. не ми става. Тоест не е точно така. В определени моменти става, но много кратко го държи, и това не е само като съм с нея. От както започнаха тези близости между нас, някак не чувствам нужда от такива неща, дори някакво порно да си пусна - не ми се получава. Не знам какво е сбъркано с мен, но вече не знам какво да правя, изчаках известно време мислейки си, че може да се оправи след кратко време, но и това не стана. Ако някой има някакъв съвет или идея - моля да си каже. Благодаря предварително!

Коментари

3.   Здравей, имам съвет. Спри порното. Имах същия проблем. Потърси в интернет за Porn Induced Erectile Disfunction.

4.   Номер 3 е прав. Порното или та прецаква "да не ти става" или не можеш да свършиш с часове, което е добре за жената, но не толкова за теб. Всичко отва се случва, щот при маструбация мочъка си мисли че си бати алфтата и правиш прекалено много секс и ти гаси светлините на половата система. Доста, доста трудно се спира порното, търси книгата "your brain on porn", всичко е описано там.

5.   Сигурно си много влюбен :)

8.   Отношението ти към нея е преминало на по-висше ниво, затова става така. Не си написал на каква възраст сте, което е важно за по-точна диагноза и съвети.

9.   Здрасти приятел,
Много съжалявам да разбера, че и ти си в кюпа. PIED не е никак рядко явление. Изобщо не си единствен. Аз съм автора на тази тема.
Как порното ме докара до импотентност или прочетете историята ми преди отново да гледате порно
http://spodeli.net/1/story-92656.html
Скоро ще пиша пак по нея. Само да ми остане време, че имам много какво да кажа.

Относно книгата дето ти препоръча №4.
Заповядайте
http://www.mediafire.com/file/eynw5hkaa5ri41w/Gary Wilson - Your Brain on P*rn Internet P*rnography and the Emerging Science of Addiction.pdf

Горещо препоръчвам на всеки пристрастен към порното. Написана е от Професор Гари Уилсън.
Препоръчвам да изгледате и неговия легендарен порно експеримент, вече гледан над 8 милиона пъти.
https://www.youtube.com/watch?v=wSF82AwSDiU

Негов е сайта https://yourbrainonporn.com/ Там може да се намери много информация за всички порно причинени проблеми.

Има и форум, където хиляди момчета от цял свят се оплакват от едни и същи симптоми.
http://www.yourbrainrebalanced.com/forum/

Също ти препоръчвам и форумът http://www.rebootnation.org/forum/index.php?PHPSESSID=1abf9e572e8569d3efa1c35b2ca26e9a&action=forum
Създаден е от революционерът Гейб Дим. Съветвам те да си направиш този тест по негова препоръка
https://www.youtube.com/watch?v=ltIjTeDKIh4

И не на последно място ти препоръчвам полезен канал във Фейсбук
https://www.facebook.com/Pornaddictionvideos/

Проблемът е поправим. Трябва да спреш да гледаш порно или поне да го намалиш. Ако не можеш да спреш да мастурбираш е ок да продължиш да го правиш, но без никакви виртуални стимулации.

Успех!

18.   С първата ми гадже в техникума не правихме секс. Беше я страх. Ходех след училище у тях и се натискахме, но в най-добрия случай като бях много надървен, лягаше по корем и си търках между бузките на дупето и свършвах на гърба и. Но се сърдеше, че и пръскам косата. И я навих на края леко да подпирам на ануса и да не излиза навън. И стана, няколко пъти. Докато веднаж натиснах малко повече и... "КАКВО ПРАВИШ!!! " Аз обаче вече свършвах и тя ме изчака мърморейки какво прасе съм. Свърших, но не ми спадна веднага и главичката ми остана в в няй-тясното на ануса. И тогава тя "ох. отначало ме заболя, но сега е хубаво. Това ли означава да те чукат в гъза? ". Трябваше да и се закълна в живота си, че това ще остане тайна за всички времена. След този случай тя сама поиска да го повторим, но да я наплюнча там и да вляза преди да свършва.
Спомени!

19.   Проблемът не е в порното а, че като го гледате се самозадоволявате, ако само го гледаш няма да повлияе на ерекцията ти.

20.   Стига сте писали глупости. Ако проблема беше порното, то нямаше да има мъж на когото да му става. Проблема ти е в психиката и е поправим. Иди на психолог да открие причината, най-вероятно е стрес.

Номер 9, големи глупости пишеш. Не обърквай хората, че току виж някой заблуден младеж ти се вързал. Мастурбацията е задължителна при липса на секс, особено при млади момчета.