Споделена история от Секс и интимност

Дърпам му се,защото беше груб
Здравейте,
Аз съм момиче на 17 години. От 1 година си имам сериозен приятел с две години по-голям от-мен. Аз съм девствена, а той е по-опитен. Преди няколко месеца вече се почуствах готова да правя секс с него. Вече бяхме опознали телата си и аз му имам пълно доверие. Един ден докато бяхме в тях и се натискахме той започна да се съблича. След това той също свали дрехите си. Та, стигнахме до същинската част, той започна да си го вкарва много нежно. Изведнъж усетих силна болка. Това беше, защото той го вкаря много силно. Аз изпищях и се разплаках. Той ме гушна и каза, че съжалява, но от тогова не сме правили опити, защото ме страх това нещо да не се повтори. Дайте ми полезен съвет

Коментари

1.   Ами, няма как първи път без болка. И следващите няколко, също. За да я намалиш, трябва МНОГО любовна игра. И лубрикант не пречи. Кажи му, че не искаш от вратата за краката. Нека те предразположи, сподели му страховете и притесненията си, за да бъде наясно с тях и да не ги повтаря. Ползвайте презерватив, задължително. И оросто трябва ти да си спокойна и уверена. Това е. Не е нищо страшно. След това става много хубаво.

Depravity

2.   Кажи му, че искаш да е по-внимателен, защото те боли

5.   Хора, първият път (а и не само) боли. Това е. Няма какво да направиш. Може да те възбуди повече (орална, пръсти, ала-бала), но пак е доста неприятно. Стискаш зъби и действате... Иначе ще се мъчите маса време, защото по-безболезнено няма да стане. При моя първи път гаджето ми цитира Чърчил: "Не предлагам нищо друго освен кръв, пот и сълзи. " Та така. :D

7.   Аз не мисля, че е бил груб с теб, след като те е заболяло те е прегърнал веднага...просто не е контролирал хубаво проникването, а не че е бил груб....ти явно не знаеш какво е да мъж груб с тебе....ще попаднеш и на такива има време и този ще ти се стори като момченце............

8.   Аз бях толкова развълнувана, че болката въобще не я отразих от адреналин.. Наистина има много внезапна остра болка на самия вход на влагалището, но нали трябва този химен да се разкъса, по дяволите. Вярвай ми, ще забравиш, че е имало такава болка веднъж вече като го усетиш в теб. Всички са минали по този път, природата си знае работата, не се панирайте, не врещете и не плачете да стресирате мъжете.

9.   Хе, момчето е постъпило точно така, както трябва. При първия път се прави рязко и акта е кратък, без много лашкане след това, за да няма разраняване още повече. Колкото да се скъса химена. А защо рязко... за да няма постоянна болка и очакване на "отварянето". Няма нежност тук, въобще не е грубост това. А и не е гушнал след това -перфектно. От тук натам се наслаждавайте на секса. Е, може още някой път леко да боли, но това е.

10.   Аз пък с моичкият като го направихме за пръв път беше много внимателен и проникна бавно, но кръв нямаше. Вече за пореден път го правим и все още няма кръв. А бях девствена. При баба ми е било същото. Преди да почине ми каза. Възможно ли е да съм като баба ми? С много тънка девствена ципа?