Споделена история от Секс и интимност

Искам да бъда по активна в леглото....
Здравейте, момиче на 19 години съм и съм мн срамежлива стане ли въпрос за секс. Попринцип съм мн отворен човек, но като си легна с приятеля ми ме е мн срам, да направя каквото и да било, ставам като дърво. Правим позите 69, мн често съм отгоре и това му харесва, но аз чувствам че мога мн повече от това което показвам. Моля ви кажете ми как да се отпусна и истински да се насладя на половите актове! Правим и най-различни пози, но нещо на мен ми липсва, смисъл от моя страна.......

Коментари

1.   Пий 2 чаши червено вино преди секс

2.   Ами какво да ти кажа аз нямам много опит, но си мисля, че трябва да ти идва от вътре. От какво по-точно се срамуваш? Трябва да се отпуснеш и да експериментираш. Поне веднъж трябва да превъзмогнеш срамежливостта си:) и да поемеш инициативата. Един път направиш ли го вече ще се отпуснеш и няма да имаш задръжки:) Ако искаш да запазиш мъжа само за себе си трябва да му даваш първокачествен секс:)

4.   Ми ако желаеш може да го прбваме ние с тебе може и да се отпуснеш

5.   Здравей!! Според мен ще ти помогне да вържеш очите на приятелят ти, ако те е срам от това дали те гледа но мисля че ще помогне. И след това прави каквото ти доиде, но си затваряи очите и от време на време ги отвори и виж превръската му и се успокои. Дано да помогне. Успех от мен!!!!

6.   Стреми се да експерементираш - провокирай гаджето си да ти предлага не толкова нови пози, колкото по-разнообразни форми на любовна игра и се отдавай на това активно - или ти е добре с него или рано или късно нещата при вас ще се изчерпят. Но последните ми думи не означава фаталистичен край.

И още нещо - много си млада да се обвиняваш - опита идва с годините:)))

7.   Ооооо и мен ме беше срам, ама като се сетих колко ще му е яко на приятеля ми..махнах всички задръжки само заради негоо!!!!!
Повярвай..остана много доволен...!!!!

8.   Аз си мисля, че си много добре. Много мразя някоя
да се върти и гъне като побъркана, а да не може
да се изпразни.

9.   И аз имах подобен проблем с приятеля си (дори още го имам). той много искаше да съм отгоре, но мен ме беше срам и се притеснявах че няма да му хареса.. и след време когато се разделихме той ми сподели че друга му е изпълнила това желание.. честно казано не ми стана много приятно като знам че и аз можех да го направя. Такаче действай!

10.   № 2 е прав, секса е много важен, а ти изгледай някое филмче, прочети нещо в нета, вземи идея, която на първо време можеш да осъществиш,т.е да се престрашиш, и с времето ще започне дори да ти доставя удоволствие да експериментираш, да изненадваш, и самата ти да се наслаждаваш на това. А съм убедена, че и приятелят ти ще се включи с въображение..

11.   Аз имам подобен проблем .. Значи наистина искам да правя секс с 1 момче и то е навито но все пак аз нямам тяло на анджелина джоли или някои супермодел и много ме е срам .. тази идея с превръзката за очи е наистина добра но все пак като за 1ви път естествено тои ще пожелае да ме види гола а и ще е някак нелогично да го помоля да не си свалям сутиена .. моля ви даите ми съвет.