Споделена история от Секс и интимност

Анален секс-страх ме е...
Здравейте!
От скоро имам приятел.
И двамата сме на по 25+ години.
Правим секс, но той иска и анален, а аз не съм правила до момента и ме е страх нещо да не си навредя.
И свирки му правя, с презерватив.
Да, но се притеснявам да не ме остави, за това, че ме е страх, но все пак го правим отпред.
Пробвахме един път много ме заболя и спря, само малко беше проникнал, след известно време, когато отидох по голяма нужда имаше и малко кръв, но съвсем малко.
Какво ще ме посъветвате?
Практикувате ли го, боли ли?
Искам да му е хубаво с мен, но ме е страх.
Благодаря!!!

Коментари

1.   Правиш клизма преди това. Промиваш с разни интимни гелове да не цъка,вземаш лубрикант и се отпускаш... така нема да боли, но ако се стягаш и шаваш няма да е приятно...

5.   Скоро празнувахме рожденния ден на жена ми, 50-ия. Вечерта завършихме с анален. Тя винаги го е харесвала. После докато си почиваше я питах как е дупето. Тя каза: първия път боли, после цял живот сърби. Това беше доста обобщаващо.

6.   Пишеш като някоя 17 годишна пубертетка
Като не искаш-недей! Кое му е сложното

7.   Не прави нищо, което не искаш, само за да задоволиш някого. Няма смисъл от това и ако въдхновението ти за аналния секс идва от страха да не те изостави гаджето, а не от желанието да му се отдадеш, да пробвате нещо ново, да се сближите, да се изкефите, етц, е абсолютно безсмислено.
Аз го практикувам с партньора си, не ме боли, но не е най-приятното чувство на света чисто физически, но за сметка на това е много задоволяващо.
В интернет има много информация по въпроса как да се отпуснете, как да подходи той, за да не те боли и да ти е приятно и такива неща. Можеш да прочетеш. Но все пак, ако не желаеш да го правиш, недей. Ако наистина искаш да ти се изкефи, махни презерватива като му правиш свирка.

8.   Както казва 7 - ако не ти се прави, недей. Ако приятелят ти те остави заради това, че не правите анален, не ти е никакъв приятел. Ако имам избор само между анален и свирка, много повече предпочитам хубава свирка без презерватив, и с пръстите ако се заиграе с топките, така мога да се изпразня, че после секс не ми се прави няколко дена.

На първо време сексуалното преживяване трябва да е взаимно, т. е. желанията и на двамата партньори да са балансирани и уважени. Ако единият иска нещо, но другият не го иска, то няма как да стане.

10.   Аналния секс е вреден и унизителен за една жена!
След като не искаш ти, какво значение че, иска той?
Нали задника е твой и последиците ще са твои?
Голяма мода е този анален и тези свирки.. и всякакви други ужасии.
Ако един човек те обича никога няма да позволи да те боли.. след като не желаеш анален НЕ ПРАВИ имам една приятелка която ми сподели че е правила и едвам от болка не припаднала! Аналния секс изобщо не е за всеки.. колкото и да обичаш не прави неща които НЕ ИСКАШ! Няма да умре ако не правите анален.. а колкото до зарязването и всичко да му правиш човека като иска пак ще те замени така че изообщо не се старай няма смисъл.

- Лейди Гага

11.   Той не беше много опитен точно в това, но по принцип се оказа добър любовник. Аз пък бях правила анален секс десетки пъти. А и там съм... ъ-ъ-ъ, а-а-а, достатъчно широка по рождение. Опитахме в какви не не пози, но за целта членът му се оказа прекалено малък. Нищо не му казах, но той усети, че не се получава и се разстрои. Облече се и до полунощ стоя край прозореца, вторачен в нищото. Глупаво беше да го успокоявам, че аналния секс не е толкова важен, след като аз предложих да го направим.

12.   Излишно се страхуваш. Приеми, че навлизаш в свят на нови усещания. Казвам ти го без капка ирония.
ж 43 г.

14.   номер 1 е обяснил накратко. Клизма, гел, лубрикант и да се отпуснеш. Мъж съм бисекс и го правя но не редовно. Но мине ли болката е както казва номер 2 първо боли но после само сърби:)

15.   Номер 10, на мен също са ми разказвали как е на вкус коняка Луи XIII, който струва 4600 лв. /0, 7л., но докато не го опитам няма да си съставя представа, схващаш ли какво ти обяснявам? Твоята приятелка, която е щяла да припадне от болка е попаднала на мъж, на когото или изобщо не му е пукало за нея, или не я е предразположил, или тя се е съпротивлявала и той и го е вкарал рязко, само можем да гадаем. Мъж съм, на 41 години, до момента съм правил анален секс с над 10 жени, оплаквания не е имало, както и отказ, практикуването му изисква достатъчна възбуда на жената и правилен подход.

16.   И мен ме е страх, но скоро мисля да опитам. Вече говорих с гаджето ми. Лошото е, че и той няма опит. Само веднаж е опитвал и не се е полуило много добре.

17.   Най-важното нещо при този вид секс е да си имате огроооомно доверие и ти да си сигурна, че искаш да го направиш точно с този човек. И то защото го искаш, а не защото трябва да задоволиш желанията му по презумция.
Анален секс съм правила, правя и ще правя само и единствено с мъжа до мен, бащата на детето ми. С никой друг не съм имала подобни желания, винаги ми е звучало много гнусно.
За мъжа ми също съм първата с която го прави. Една вечер ми сподели, че иска да опитаме. Не знам колко време правихме леки опити, признавам че ме беше страх. Но той подходи изключително внимателно и всеки път ме пита дали ме боли.
Една вечер просто се случи. До този момент не бях изпитвала такова невероятно удоволствие.
Сега го практикуваме доста често, просто полудявам от кеф. Леката болка, която изпитвам всеки път е уникално възбуждаща и оргазмите са неповторими...
Но пак ти казвам, за това се иска точния човек.

18.   Поздрави на авторката! С приятелката ми четохме темата ти, стана ни интересно и снощи опитахме анален за първи път. Бързам да ви пиша, че стана доста добре. Много бавно и много внимателно. Каза ми, че отначало и е било странно и малко болезнено, но после се възбудила не на шега. Това го усетих и аз. Сутринта ми каза, че иска другата седмица пак да го направим. Благодаря отново!
М 24 г

19.   До номер 18 - Ако на приятелката ти й е харесало,няма да чака цяла седмица,а щеше да ти предложи на следващия или на по-следващият ден,да го направите!
Как усети,че се е възбудила,много ми е интересно?
Аналният секс е полезен и хората,които пишат- "Ще се на...рете","Много боли и е гадно","Ужас" и т.н са пълни комлексари.
На ден по три или четири пъти,да се прави анален,нищо няма да ви стане! Това което ще стане-Да се разширите,за да влиза лесно и безболезнено.

20.   Ха, Ха Ха, аналния било унижение за жената, Ха, Ха, ХА, ще падна. Да живеяят недое... ните феминистки. 'Свирка с презерватив' ебати филма на ужасите. То тва е като да слушаш порно. Ако съм ти гадже бегам бързо. Махай капута и давай отзад, че кандидатки много.

21.   Ако си чукал момиче на което и за първи път отзад, колкото и добре да мине, никога няма да поиска да повторите утре или в други ден. Най-малкото жените имат една психологическа бариера, която искат да преодолеят. Да приемат за себе си факта, че вече са правили анален секс. Няма такова нещо днес правим сефтето, утре искам пак да ме нагъзиш. Много порно филми си гледал с "девствени" актриси.

22.   До 21 - Аз съм една от тези които написа, че е невъзможно да ти дадат 2-ри път в рамките на ден, два... Обичам анален... правя го всеки ден! Не съм виновна, че си попадал все на "девствени, морални жени", защото има жени, като мрн.

23.   до 21
И какво, отворихата ти дупето и на следващия ден поиска пак...!!!
Не си жена, а отчаян чекиджия.

24.   До номер 22 Евала, че има такива жени, като теб без да имат притеснение си го казват.

И номер 19 е прав/права Никоя жена, няма да се откаже от удоволствие, но не е мит, че повече жени симулират и казват неща, които на нас ни се иска да чуем. Ако жена, не се е подмокрила и намокрила обилно мъжки полов член, значи не е възбудена нито е свършила.

25.   Ще кана за себе си. Правил съм анален секс с 5-6 жени, сега и с жена ми. Само с една повтарихме анално, защото мъжа и се връщаше от чужбина и нямаше да се виждаме. Казват, че след първия път ануса става дразнещо чувствителен и няма удоволствие. Според мен на жените не им харесва да ги мушкат отзад два пъти на ден или всеки ден.

26.   До 25 Жалко, че тук няма опция, да се качват снимки или на камера, да се вижда, защото аз съм жена и с мъжа ми го правим всеки ден.
За протокола- Аз съм номер 22
Не е вярно, че става прекалено чувствителен. Ако не ползваш лубрикант, ако не си внимателен и няма любовна игра, няма да как да ти се отвори парашута втори път, а и самата нагласа на жената, много повлиява.
Няма да ви изнасям лекции, защото сте възрастни хора.

28.   Аз съм много разкрепостен сексуално. Правил съм анален секс с 5 жени, но само с първата аз бях инициатора. Другите четири сами си пожелаха. Никоя не се оплака, че я боли, но и аз съм бил много внимателен. Не отказвам на жена каквото и да поиска, но трябва да има идеална полова хигиена. Не се натискам за анален секс, аз винаги предпочитам вагинален. Не зная как да го обясня, но само като гледам млада вагинка направо се побърквам, има някаква магия в нея, неудържима е за моите сетива и фантазия. Когато се изпразвам вътре в нея се чувсвам на седмото небе.

30.   В техникума бях влюбен в една млада учителка, неомъжена. Имаше и страхотно тяло. На една бригада бях оставен да пазя едни касетки с грозде., Тя дойде, без да ме види, явно по нужда. Свали си анцуга, бикините и видях страхотно дупе, на момента ми стана. Представих си как я чукам отпред и отзад, прималя ми! В следващия момент тя клекна, пръдна и няма да ви казвам какво започна да се точи от задника и, мазно и дълго. И едни пъшкащи звуци на задоволство. Бях отвратен! Намразих я на момента. Никога повече не помислих за анален секс. Все пак няколко пъти съм го правил, но никога по мое желание и винаги на тъмно и с презерватив.
Преди време разказах на жена ми защо никога не съм искал от нея анален. Случката много я разсмя. После тя ми призна, че го е правила отзад преди да се срещнем. Не станала анална фенка, но не и били неприятно. Ако съм искал нямало проблем да го направим. После ми каза, че вече и е любопитно дали ще се получи. И от тогава ме майтапи на тази тема. Че нейното дупе можело да заличи онзи спомен, но трябвали все пак да опитаме, да разберем. Или през деня получавам СМС "да купияли лубрикант? ". И други такива. Че ще е моята лекарка и ще ми приложи терапия...

31.   До 30 Направо ти завиждам! Според това, което си написал явно си си намерил за съпруга жена, която нито пърди, нито ходи по голяма нужда!

32.   № 30 какво чакаш още!? Щом го е правила преди и и е харесало значи чака само ти да се сетиш. Щом има хубаво дупе със сигурност ще ти заличи лошия спомен с учителката. Недей изпуска шанса докато е навита за експерименти защото може да си намери някой друг мераклия. Как можеш да издържиш на такава съблазън-красиво и чисто дупе. Други съпрузи се молят на жените си за такава услуга, а ти се двоумиш. Действай, действай.

33.   Моето гадже на иска анален секс. Показах и темата тук, тя е прочете и коментарите. Съгласи се, но само главичката да влезе. Така и направихме. С крема за ръце, тя ми го държеше, да не я излъжа. Няколко пъти се натъсна и я разтвори. Каза да не мърдам. След малко, дори без да мърдам свърших. Каза ми, че в началото я заболяло, но свършането и харесало.